ceylin eslemin oğluşu doğdu

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 07 Mart , 2011, 16:30:20

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

11 gün önce doğum yapmış ceylincim
Allah analı babalı büyütsün
hayırlı evlat olsun inşallah
bol uykulu bol sütlü gazsız günleriniz olsun canımmmmmmm
:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
:occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Aytii

hayırlı olsun  :flowers: Allahım analı babalı büyütsün  :amin: uzun sağlıklı ömrü olsun inşallah  :amin: :nazar:

maşallah bu aralar hem doğum yapanları hemde yeni hamiş haberleri alıyoruz  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım benim burdan da tebrik etmeden olmaz  :k06:
Allah analı babalı büyütsün sağlıkla büyüsün minnoş oğlun  :amin:
Bol sütlü günler  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

HAYIRLI OLSUN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTÜN DARISI TÜM HAMİLE OLAN ARKADALARIMIZA İNŞ

suzannn

HAYIRLI OLSUN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAH SAĞLIKLI MUTLU UZUN ÖMRÜ OLSUN

DİLVİN

AAYYY CANIM BENIMMM YAAA

ANALI BABALI BUYUSUN

VATANINI MILLETINİ DİNİNİ  İNSANLIĞI  BİLEN Bİ EVLAT OLSUN INŞ.

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: :hello2: :hello2: gözün aydın canım hayırlı evlat olsun sana inşallah saglıklı sıhatlı büyüt  :amin: :amin: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2:
[/size]

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

__nil__

gözün aydın cnm sağlıklı hayırlı evlat olsun inşş.... :nazar: :nazar: :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gecmis olsun gozunaydin hayirli evlat olsun insallah  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥ღвüşяαღ♥

HAYIRLI OLSUN CANIM RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜNN İNŞ. :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım çok gecmış olsun  :flowers:
,
allah analı bbalı buyutmeyı nasıp etsın  ınsallah hayırlı bır evlat olur  :amin: :amin:

**Gül**

Hayirli olsun canim Allah anali babali buyutsun insallah  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

AککORTįє

hayırlı olsun tebrik ederim canım  :flowers:

ceylin eslem

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar.
37+5 haftalıkken dünyaya geldi.kontrol amaçlı gittiğimizde doktorumun suyunun bittiğini söylemesi üzerine hemen birkaç saat sonra sezeryana alındım.daha 2 hafta vardı normal düşünüyordum ,ne olduğunu bile anlamadan kendimi ameliyat masasında buldum.uyandığımda bebeğim yanımda yoktu   :'(  hızlı nefes alıp verdiği için hemen küveze almışlar.babası bile çok uzaktan küvezin içinde görmüş.11 saat sonra tekerlekli sandalyede ablama çok ısrar edip götürmesini istedim.annelik çok farklı bişeymiş.o acılarımın ağrılarımın tavan yaptığı zamanda tek düşüncem bebeğimdi onu görmek iyi olduğunu bilmekti.allaha şükürler olsun herşey yolunda gitti toparlandım,bebeğimde annesini hiç üzmedi.allahım tüm isteyenlere versin .

Shadowqueen

Hayırlı olsun canım, Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmek nasip etsin  :amin: :amin: