Ağız Yarası (Pamucak) için mucize ilaç

Başlatan banu_fth, 07 Mart , 2011, 14:26:09

« önceki - sonraki »

banu_fth

Kızlar .. ağzımda yara çıktı .. bazı bölgelerde buna pamucak deniyor .. Beyaz bir delik ..nasıl acıyor .. herşeyde .. ne yersen ye yanıyor .. 4 gündür öldüm .. eczaneye gittim baktım gecmiyor .. kadın mucize gibi bişe dedi ve bu ilacı önerdi .. ben de tavsiye edeyim dedim .. çünkü kadın bu yara kendi kendine geçmesini beklersen çok uzun sürer dedi.. çünkü kuru kalması gerekiyormuş..ağız yarası kuru nasıl kalır ki ..

işte bu krem onu yapıyor .. kurutuyor hemen o bölgeyi.. ohh miss .. en azından ağrısı geçiyor hemen ..  kendisi de bir gün sonr yok oluyor .. uyurken de sürün . . sabah uyanıyorsunuz yara yok ..  :k06:

KENAKORT-A ORABASE  Pomad

dilengisk

07 Mart , 2011, 14:33:00 #1 Son düzenlenme: 07 Mart , 2011, 15:25:07 g10ca

AlıntıKızlar .. ağzımda yara çıktı .. bazı bölgelerde buna pamucak deniyor .. Beyaz bir delik ..nasıl acıyor .. herşeyde .. ne yersen ye yanıyor .. 4 gündür öldüm .. eczaneye gittim baktım gecmiyor .. kadın mucize gibi bişe dedi ve bu ilacı önerdi .. ben de tavsiye edeyim dedim .. çünkü kadın bu yara kendi kendine geçmesini beklersen çok uzun sürer dedi.. çünkü kuru kalması gerekiyormuş..ağız yarası kuru nasıl kalır ki ..

işte bu krem onu yapıyor .. kurutuyor hemen o bölgeyi.. ohh miss .. en azından ağrısı geçiyor hemen ..  kendisi de bir gün sonr yok oluyor .. uyurken de sürün . . sabah uyanıyorsunuz yara yok ..  :k06:

KENAKORT-A ORABASE  Pomad
cnm bende de accık direncim dussun hemen cıkar aft da denir bu yaralara bana kenacort etki bile etmez gunlerce kullanırım yok gecmez bende oralmedic die bir ilac kullanıorum. 1 kere kullanmak yetio pamuk cubukta bi solusyon tek kullanımlık cubugun ucunu kırıosun dger ucuna solusyon akıo yaranın ustune dokunduruosun gozunde simsekler cakıo resmne yakıo ilk surdugunde 3 saniye kdr tutuosun yaranın ustunde snra hoooopp gecio accık pahalı ama cozumsuz kalınınca gozu insanın parayı gormuo valla ben gunlerce yemek bile yiyemorum aft cıkınca

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

derbeder

agizda olusan mantarlarimi diyorsunki acaba? ben ciktiginda tuz basiyorum. biraz canim yaniyor ama acaip uyusuyor. sonrada geciyor bir kac tekrardan sonra.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

asetonda iyi geliyo :k06: :k06: eşim denemişti bikaç kere hemen geçti
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

dilengisk

bende duymustum asetonu ama ucuga iyi gelir demişlerdi ben de etki etmemişti valla

banu_fth

ohoo tuz limon neler basmadım  :k06:

bu kremle geçti .. söliyim dedim çünkü beni de yemek yerken rahatsız etti inanılmaz rahatsız edici bişi yaa.  :violent1:
sürekli canın yanıyor durduğun yerde  :violent1:

banu_fth

Alıntı yapılan: βαlκιz - 07 Mart , 2011, 14:41:02
asetonda iyi geliyo :k06: :k06: eşim denemişti bikaç kere hemen geçti

aseton ..  :icon_pale:
çok acır o yaa.. ben dayanamam o kadar  ::)

βαlκιz

Alıntı yapılan: dilengisk(chilek) - 07 Mart , 2011, 14:43:27
bende duymustum asetonu ama ucuga iyi gelir demişlerdi ben de etki etmemişti valla
evet evet uçuk için iyi
bende agzımda yara çıkınca
sirke sürüyorum hemen geçiyo

dilengisk

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Mart , 2011, 14:44:10
ohoo tuz limon neler basmadım  :k06:

bu kremle geçti .. söliyim dedim çünkü beni de yemek yerken rahatsız etti inanılmaz rahatsız edici bişi yaa.  :violent1:
sürekli canın yanıyor durduğun yerde  :violent1:

hemde nasıl rahatsız eder ben konusamadıgımı biliorum ya valla bu krem ise yaradıysa super bide bu tarz seylerde ise yarayan bişey bulana kadar insan neler denemio ki. karbonat tuz limon aseton sarmısak .sirke ...

benim ilerlemiş safhası o yuzden etki etmio olabilir.bende bi cıkınca1 ay gecmedigini biliorum. hele hamileligimin ilk aylarında dilim delik duruodu resmen ayyy cıldırıodum

banu_fth

ya en azından orayı kurutuyor .. uyuşturuyor ilk sürdüğün an acı geciyor ..
güzel bir krem

ponçik

krem ve merhemler ağzın içinde kayıveriyor  :dontknow:
ben piraldyn diye bir solüsyon kullanıyorum, kapağında kendi fırçası var , aft'ın üzerine sürünce feci yakıyor ama çok etkili
kızım 2 yaşında falandı, diş etleri iltihaplanmıştı bütün gün acıdan ağzını açıp tek kelime etmemişti, o zaman doktor bunu vermişti , ben de onu tavsiye ederim
Gerçi en güzeli Rabbim dermansız dert vermesin , insanın neresi ağrırsa canı ordadır...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bendede sık çıkıyor şu andada var
tavsiyeleri dikkate alacam

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ertl

EŞİMİN AĞZINDA ÇOK ÇIKAR KREMLER FAYDAETMEZ KENEKORT SÜREKLİ KULLANIR AMA 1 HAFTAYI BULUR GEÇMESİ BAZEN 2 HATTA 3 TANESİ AYNI ANDA ÇIKAR

ORALMEDİC DENEYELİM BAKALIM