gaz problemi için tavsiyeleriniz?

Başlatan dilengisk, 07 Mart , 2011, 12:16:20

« önceki - sonraki »

βαlκιz

Alıntı yapılan: dilengisk(chilek) - 07 Mart , 2011, 14:53:47
eee senin aslanlar buyudu tabi bak sen unutmussun yasadıklarını yeni bebek zamanı gelmiş :)
:ehi: hmm zamanı geliyomu nee :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Dilekcim gaz problemi için bir de Sab-Simplex var  :icon_thumright:
Mucizevi bir ilaç  :icon_thumright:
5-6 damla kadar 5-6 saatte bir yemek yemeden önce veriyordum bu diş yüzünden bir ara yine sıkıntı oldu yine verdim çok memunum  :icon_thumright:

dilengisk

bugun de onu alıcam deneyelim bakalım nurse harvey icinde aynını diolar ama hangisini alsam bilemedim
:icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

Demet_dk

REZENE ÇAYINI HEP SEN İÇEBİLİRSİN HEMDE BEBEĞE İÇİREBİLİRSİN

BEBEĞİN KARNINA  MASAJ YAPABİLİRSİN BEBEĞİ YORMADAN TABİ

DEREOTU YİYEBİLİRSİN (DOMATES ÇAY BUNLARDAN UZAK DUR AYAKLARINI VE GÖĞÜS BÖLGENİ SICAK TUT)

İLAÇ OLARAKTA BİZE OMX DİYE BİTKİSEL Bİ ŞURUP VARDI O İYİ GELMİŞTİ

GAZLI BEBEK ZOR GECELERİ 3-4 LERDE ARABAYLA GEZERDİK AAHHH NE GÜNLERDİ

SABAHA KADAR ELKTRİK SÜPÜRGESİ FÖN MAKİNASI SUSMAZDI ONUN SESİYLE UYURDU

BANYODA İYİ GELİR EN AZINDAN SUYUN İÇİNDE SAKİNLEŞİR

ALLAH YARDIMCIN OLSUN

°o.O євяυ O.o°

bunu tvde bi dr sölemş babm görmş bize geç oldu

ama sen yap cnmm,

1 tatlı kaşığı yağı ocakta kızdır sonra ılıt içir bebeğine

2 3 gün yap ii geliomuş :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

dilengisk

yag yaptım dun hayatım ama ishal oldu bugun de :(

kızlar hasta olur die de gunasırı yıkıyorum hava cok soguk gerci evim kaloriferli ama yne de gece kapanıo merkezi sistem cunkuç korkuorum bide usutursem die yoksa banyo yaptırdıgımda daha da rahatladıgını hissediorum ama

allah yardımıcımız olsun gaz sorunu gercekten zormus

°o.O євяυ O.o°

aynen cnm çok ii bilirim gaz sorununu kaç

gece dr gttiğimzi hatrlıorum :-\

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

dilengisk

dr a gidince napıodu peki rahatlıomuydu biraz

βαlκιz

yag verince isal oldu demek
kabız olunca verilir yag

ama sen al dene denilenlerden biirini
yazık kıvranmasın çocuk
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

dilengisk

bi onlar kaldı almadıgım valla piyasadaki tum gaz ilaclarını denedik valla gulsahcım. alıcam alıcam bugun biraz iyiydi die oteledim ama al şste gece oldu yne kıvranıo yavrum salak kafam işte extra sey vermiim die dusundum ama pofff:(

esma...

dılekcım benım oglumdada vardı aynı sorundan dr um bebegı emzırırken ara vermemı ve bebegın gazzı mıdedeyken  bagırsaklara gıtmeden cıkartmamı soyledı sende bı dene ...

kısa emzır gazını cıkarmak ıcın sırrtını pat pat la gazını cıkarsın daha sonra tekrar emzırmeye basla

ben bıde yuz ustu yatırırdım poposuna vururdum oda ıse yarıyo karnına masaj yapmak  :icon_thumright:

bebekler ıcın kucuk sıcak su torbaları var onlardan koyabılırsın karnına ayagının altına .

sen kendın rezene yapıp ıcebılırsın bebegede verılıyo oda ıcebılır .

unutmakı bu bır surec gecıcektır ama sabretmelısın butun anneler gıbı :k06:

dilengisk

sagol hayatım bugun de bole yapalım bakalım denemedigim yol kalmadı nerdeyse  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

DER!N

öyle berbat bir süreçki yaşarken hiç geçmeyecek sanıyorsun her duyduğunu yapmakla meşgulken bir bakıyorsun bitmiş ne oldu ne bitti anlamadan geçiyor zaman

< ESLAL >

ayy o günlerr  :y25: :y25:

benim kızımda çok gazlıydı şükürler olsun ağlamazdı sürekli ıkınırdı,inlerdi o öyle yaptıkça çaresizlikten ölürdüm denemediğim sadece sab damla kalmıştı onuda bulamadım  :icon_scratch:

Nurse bizde işe yaramadı tatlım  :icon_scratch:

inş. hemen geçer kuzucuğunun gazı  :amin: :amin:

DER!N

Selen ilk öyle cıyak cıyak bağırdığında aldık çocuğu apar topar gecenin 1i doktora gidiyoruz  :laughing7: arabaya biniyoruz susuyor tamam geçti diyoruz arabadan iniyoruz başlıyor  :k06: