Ömrümün en kıymetli anıydı dediğiniz an....

Başlatan hüzünden_gelme, 06 Mart , 2011, 20:04:36

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Kocaman hayatımızda çok küçük bir an olarak yer kaplıyordur belki,ama o anın hayatınızın en kıymetli bölümü olduğunu bilirsiniz ve her ne kadar o anın bitmesini istemeseniz de ağır ağır elinizinden kayıp gider zaman.belleğinizde o anı bir hazine gibi saklarsınız ve yıllar o hazinenin üstünü tozla da kaplasa,hatırladığınız vakit gözlerinizin ışıldaması ile birlikte,tekrar canlanır o an...kaç yaşınızda olursanız olun o vakit,HAYATIMIN EN GÜZEL,EN ÖZEL VE EN KIYMETLİ ZAMANIYDI O,dediğiniz an hangisidir?gelin belleğinizdeki o kıymetli fakat tozlanmış anı gün ışığına çıkarıp,paylaşarak tekrar parlatalım....

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Doğum yapıp bebeğimi ilk defa kollarıma aldığım an  :love9: :love9: :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

ツgöçmen_54 ツ

eşimle uyandığımız ilk sabahı hiç unutmuyorum  :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evlendikten 1-2 ay kadar zaman sonra kardeşlerim konyadan istanbula yanıma gelecekti
çok özlemiştim çok heyecanlıydım
haydarpaşaya karşılamaya gittik
o an bide ne göreyim canım annemde gelmiş,sürpriz yapmışlar
tabi ben bi çığlık attım koşarak sarıldım
yeni evliliğin verdiği hasret bambaşka
o hasretin üstüne böyle bir sürpriz harika oldu
benim için an olarak en güzel an buydu hayatımda
  :opucuk:

Aytii

sanırım oğlumu kucağıma alacağım ilk an  :love9: :love7: :love3: :love3:

nilüfer elif

Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

esımle tanısdım an ve meleklerımı kucagıma aldıgım an :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Lă_Tăhzen!

evlendiğim gun ve kızımı kucagıma aldıgım gun :love3:

HASRET!M S@N@

suzannn

BEBEĞİMİ SAĞLICAKLA KUCAĞIMA ALDIĞIM GÜN OLUR HERALDE BUNDAN ÖNCEKİLERİ UNUTTUM BİLE

hüzünden_gelme

tanerle  ilk elele tutuştuğumuz an heyecandan titriyordu :y25:

°o.O євяυ O.o°

öncelikle düğünmde  evetlerimizi dediğimiz an :love3:

2. olarakta kızımı gördüğüm an :binkybaby: :love9:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9: