29 Nisan , 2024, 13:22:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tövbeler Tövbesi

Başlatan βαlκιz, 06 Mart , 2011, 10:54:14

« önceki - sonraki »

βαlκιz

06 Mart , 2011, 10:54:14 Son düzenlenme: 06 Mart , 2011, 10:56:37 βαlκιz
Tövbeler Tövbesi Dizisi Oyuncuları: Cemal Toktaş, Tuba Ünsal, Fulyaz Zenginer, Füsun Demirel, Rıza Akın, Cihat Tamer, Ruhsar Öcal, Bedia Ener, Pınar Dikici, Caner Özyurtlu, Ahmet Kaynak, Serdal Genç, Onur Dikmen, Gözde Mutluer

Yapım: Limon Yapım

Yönetmen: Aydın Bulut

Senaryo: Zülküf Yücel

Hayatları ayrı, dertleri aynı insanların yan yana saf tuttuğu Garipler Mahallesi'nde ailesiyle yaşayan garson Mahir, çalıştığı gece kulübünden bir müşterinin kafasında şişe kırdığı için kovulur. Bir tesadüf eseri, gelinlikler içinde uçurumdan kendini atmaya kalkan bir kızı kurtarır. Kurtardığı kız, onu kovan patronunun kızı Pelin'dir..

Pelin neredeyse takıntı haline getirdiği bir aşkla Mahir'i sevmeye başlar. Ama Mahir mahalleden Fidan'la nişanlıdır ve nişanlısını da çok sevmektedir. Mahir şimdi çetin bir imtihanla karşı karşıyadır; ya sevdiği ve nişanlı olduğu Fidan'la evlenecek, ya da kaderinin ona çizdiği yoldan gidip zenginliği ve Pelini tercih edecektir. TÖVBELER TÖVBESİ'nde içimizden herhangi bir insanın derdini, acısını, sevincini bulacak ve dillerden düşmeyen nefis şarkılarıyla tekrar tekrar izlemek isteyeceksiniz..

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

ŞARKI ÇOK GÜZEL

DİZİYE Bİ BAKACAĞIM  ;)

βαlκιz

bende bakıcamm
küçük kadınlardaki kız oynuyo begeniyorum onu
bakalım burda nasıl bi rolü var :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

BU DEFA İLK BÖLÜMDE EVLENİYO HERALDE
DİĞER DİZİDE ZORLANMIŞLARDI BURDA KOLAY OLUYO SANIRIM
FRAGMANDA GÖRDÜM
ORDAKİ ÇOCUKTA DOKTORLARDA OYNUYODU SANKİ
GERÇİ DOKTORLARIDA İZLEMİYORUM DEVAM EDİYOMU HALA BİLMİYORUM

βαlκιz

tuğba ünsan nasıl olduysa oynamışş  ::) dizidee
evet o çocuk doktorlarda oynuyodu
bitti dizi
eda ve levent evlendi bitti  ???

derbeder

ilk bolumunu izledim ve begendim, ama konu cok kisir gibi geldi bana. bir kac bolum sonra baymaya mahkum sanki. ama bayana kadar izlerim herhalde.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bende beğendim
ona bakacım diye ferihaya bakmadım
dediğin gibi yine aynı konular
ama tuba ünsalın halleri hoşuma gitti,değişik olan bi o var sanırım

βαlκιz

bende dün gece izledim ilk bölümün tekrarını
begendim hoşuma gidiyo bu tarz diziler  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

bende ızlemek ıstıyorum musaıt olamadım bır turlu  :cildir:

Balböceği

dun bi ara baktim tugba unsali taniyamadim

ben gormeyeli epey degismis  :ehi: :ehi:

derbeder

fidana gicik oluyorum gicik  :violent1: :violent1: :violent1:

yaneh bulmus mahir gibi gul gibi cocugu  :love9:

gerci o da kendine gore hakli, ama dunku bolumde ise girdi ve nisanlim ogretmen dedi.

ne gerek var bunca yalana yaaa, yalan yalani doguracak. kiz is gorusmesinde acikca herseyi anlatti ama is arkadaslarina yalan soyluyor.

Pelinle mahir daha cok yakisiyor. haa birde mahirin babasi cok gicik bi tip, kardesleride oyle. bi kac hediye gorduler diye sattilar fidani.
ama kayinvalidesi gelinini simdiden seviyor, konusmalarini dinledikce kendi kayinavlidemi gorur gibi oldum

DİLVİN

ben ilk bölümüne baktım

sonra kaybettım dızıyı

nerde ne zaman yayınlanıyor  :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

derbeder

βαlκιz

bende dün başında bi 15 dk falan izledim sonra mutfaktaydım izleyemedim  :cildir: off netten izlim bari

Balböceği

Bu mahir Gunesi gordum'de travesti degilmiydi yahu  :icon_scratch:

eger oysa mahire bakarken travesti halleri geliyor aklima  :ehi: