29 Nisan , 2024, 10:38:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Görücü usulü evlilik mi? Tanışarak evlilik mi?

Başlatan hüzünden_gelme, 05 Mart , 2011, 17:36:56

« önceki - sonraki »

ırmak184

tanısarak evlendik,allah bozmasın mutluyuz cok şükür...
görücü usulude olsa tanısarakta evlensen insan insan olmadıktan sonra ne sekilde evlendigi hiç önemli degil bence..

selmay

7 yil bi  iliskim vardi cocukluktan gencligime kadar hep onu sevdim yillarca yasimizi bekledik birbirimizin okullarinin bitmesini bekledik  ama  noldu sonuc sifir boss.. :caca:.bosa gecmis zamannn. :BangHead: :BangHead:.. demekki sevmek de yetmiormus sevgi saygi sadakat ucu birlikte olmasi gereklii... :dontknow: :dontknow:

:love3:görucu uslusyle evlendim dunyalar kadar mutluyum allah kimseye bozamsina izin vermesin  :love7: :love9:

fıstık

KIZ ÖZGEEEE GÖRÜCÜ USULÜNDE TANIŞILMIYO MUUUUUU :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ŞİMDİKİ GÖRÜCÜ USULLERİNDE BİŞİ YOKKİ SADECE BİRİLERİ VESİLE OLUYOR

İKİ GENÇ OTURUP KONUŞUYOR YADA BİKAÇ KEZ BİYERLERE GİDİYOR

OLUMLU OLURSA DEVAM EDİLİYOR

BÖYLESİ DAHA GÜVENİLİR  ;)

BEN EŞİMLE AYNI İŞ YERİNDEYDİM HERKES BİZİ BİRBİRİMİZE YAPMAYA ÇALIŞMIŞTI :ehi:

SONUÇTA SEVMEK ÖNEMLİ BİDE BAKACAKSIN ADAMA ŞÖYLE

AİLEME UYGUNMU ETRAFA SAYGILIMI YEMESİ İÇMESİ OTURMASI KALKMASI NASIL DİYE

DÜŞÜNCELİMİ SEVİYELİMİ NE BİLEYİM İŞTE SENİN İÇİN NE ÖNEMLİYSE

ZATEN KAFANDAKİ TAŞLAR YERİNE OTURDUMU İŞTE SEVGİME LAYIK ADAM DİYORSUN ;)

Nezo

Benim Eşimi Önce Annem Görmüş Sevmiş 15 Gün Bana Kızım Bir Mustafa Var Dedi Durdu  :ehi: Baktım Olmucak Mustafa Kusucam Dedim Bakam Ben Bu Çocuğa Bi. Neyse Kimseye Haber Vermeden Tanıştık Anlaştık. 15 Güne Kalmadı Evlenme Kararı Aldık. Haziranda Tanıştık, ağustosta Nişanlandık, Eylülde Nikahlandık, Ekimde Evlendik.  :love9: :love9: iyikide Evlenmişim Allahım Bozmasın. Benim Hem Görücü USulü Hemde Tanışarak Oldu Ama AŞK Evliliği Yaptım Çooooook Mutluyum.  ::)

ayla89

bencede karşındaki insana bağlı umarım rabbim tertemiz bir insan çıkarır karşına ama görücü usulüde sağlam oluyor genelde benim dayımla yengem eski aşıklardanmış mektuplaşmalar falan aşkları dillere destanmış ama uzun sürmemiş kedi köpek gibiler  yatakları yeme içmeleri ayrı çocukları perişan sewgiye aşka pek güvenme temiz hayırlı bir adam olduktan sonra aşık olursun zaten zamanla ;D

Balböceği

Alıntı yapılan: Mine'l Aşk - 12 Mart , 2011, 22:06:03
Ben eşimle bir arkadaş vasıtası ile tanıştım...Bir nevi görücü usulü oluyor...1 haftada aşık olduk..Hala ilk günkü kadar çok seviyor sayıyoruz birbirimizi...Elhamdülillah... :nazar:

İki tür evliliğin de avantajı dezavantajı var...

Uzun süreli flört ettikten sonra evlenen bir kaç arkadaşım şimdi ayrı...O flört döneminde herşey çok çabuk tüketiliyor evlilikte sorunlar bence ondan da kaynaklanabiliyor...

:icon_thumright: :icon_thumright:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ♥ fıstık ♥ - 02 Nisan , 2011, 03:57:12
KIZ ÖZGEEEE GÖRÜCÜ USULÜNDE TANIŞILMIYO MUUUUUU :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ŞİMDİKİ GÖRÜCÜ USULLERİNDE BİŞİ YOKKİ SADECE BİRİLERİ VESİLE OLUYOR

İKİ GENÇ OTURUP KONUŞUYOR YADA BİKAÇ KEZ BİYERLERE GİDİYOR

OLUMLU OLURSA DEVAM EDİLİYOR

BÖYLESİ DAHA GÜVENİLİR  ;)

BEN EŞİMLE AYNI İŞ YERİNDEYDİM HERKES BİZİ BİRBİRİMİZE YAPMAYA ÇALIŞMIŞTI :ehi:

SONUÇTA SEVMEK ÖNEMLİ BİDE BAKACAKSIN ADAMA ŞÖYLE

AİLEME UYGUNMU ETRAFA SAYGILIMI YEMESİ İÇMESİ OTURMASI KALKMASI NASIL DİYE

DÜŞÜNCELİMİ SEVİYELİMİ NE BİLEYİM İŞTE SENİN İÇİN NE ÖNEMLİYSE

ZATEN KAFANDAKİ TAŞLAR YERİNE OTURDUMU İŞTE SEVGİME LAYIK ADAM DİYORSUN ;)

orda da tanısılıyor ama benım gorucu usulu dan kastettıgım ben şimdi uzun bır flort yaşadım sonucu ne oldu ben kendımle kala kaldım olan bana oldu herşeyı bır anda yaşadık yaşandı gectı belkı benım için gorucu usulu daha mantıklı olucak daha uzun sure bırlıkte oluruz :love9:

tweety0555

SEVEREK EVLENEN BIRI OLARAK KESINLIKLE GORUCU USULU DIYORUM CUNKI FLORTTEKI ERKEKGI BEKLIYORSUN SUREKLI EVLILIKTE AMA MAALESEF O ASIK ADAM YERINI SORUMLULUK ALAN AGIR ABIYE BITAKIYOR :k06:
AMA SOYLE BIR CEVRENIZE BAKIN GORUCU EVLENENLER ILK YIL BIRBIRINI TANIMAYA HUYŞARINI ANLAMAYLA GECIRIYORLAR CEKINIYORLAR BIRBIRLERINDEN SONRA HAMLILELIK 1 YIL EEE EL BEBEK GUL BEBEK SONRA BEBEK OLUYOR ZATEN IKI YILDA OTURMUS EVLILIK BEBEKLE DAHA BIR KUVVETLENIYOR...BENCE DAHA MUTLU OLUNUYOR...
BIZDE NASIL OLDU BEN HEP GORUCU ISTEMEME RAGMEN MANYAK ASIK OLDUM HEMDE ILK ERKEK ARKADASIMDI KOCAM...AYNI EVDE BILE KALDIK BIZ SEVGILI IKEN AMA O ADAM EVLENDIGIMIN SABAHI DEGISIK GELDI BANA BENIM ONA ONUN BANA TAVRI DEGISTI BIRBIRIMIZI KOLAYCA KIRABILIYORDUK CUNKI HUYLARIMIZI BILIYORDUK ARTIK...HIC EVLILIK BIZE FARKLI GELMEDI AYNI YATAKTA YATMAK HARICI :k06: :k06:AMA GECENDE SUKURLER OLSUN KOTU HUYU SADECE HALUK GIIBI NE GEREK VAR DEYIP DURMASI  :ehi: :ehi:EVINE BAGLI BIR KOCAM VAR AMA DIYORUM YA TATSIZLIKLAR OLUYOR NEDEN CUNKI BEN ESKISI GIBI BANA SIIRLER YAZMASINI BEKLIYORUM AMA YOOOKKKK

derbeder

Alıntı yapılan: tweety0555 - 04 Nisan , 2011, 09:52:14
SEVEREK EVLENEN BIRI OLARAK KESINLIKLE GORUCU USULU DIYORUM CUNKI FLORTTEKI ERKEKGI BEKLIYORSUN SUREKLI EVLILIKTE AMA MAALESEF O ASIK ADAM YERINI SORUMLULUK ALAN AGIR ABIYE BITAKIYOR :k06:
AMA SOYLE BIR CEVRENIZE BAKIN GORUCU EVLENENLER ILK YIL BIRBIRINI TANIMAYA HUYŞARINI ANLAMAYLA GECIRIYORLAR CEKINIYORLAR BIRBIRLERINDEN SONRA HAMLILELIK 1 YIL EEE EL BEBEK GUL BEBEK SONRA BEBEK OLUYOR ZATEN IKI YILDA OTURMUS EVLILIK BEBEKLE DAHA BIR KUVVETLENIYOR...BENCE DAHA MUTLU OLUNUYOR...
BIZDE NASIL OLDU BEN HEP GORUCU ISTEMEME RAGMEN MANYAK ASIK OLDUM HEMDE ILK ERKEK ARKADASIMDI KOCAM...AYNI EVDE BILE KALDIK BIZ SEVGILI IKEN AMA O ADAM EVLENDIGIMIN SABAHI DEGISIK GELDI BANA BENIM ONA ONUN BANA TAVRI DEGISTI BIRBIRIMIZI KOLAYCA KIRABILIYORDUK CUNKI HUYLARIMIZI BILIYORDUK ARTIK...HIC EVLILIK BIZE FARKLI GELMEDI AYNI YATAKTA YATMAK HARICI :k06: :k06:AMA GECENDE SUKURLER OLSUN KOTU HUYU SADECE HALUK GIIBI NE GEREK VAR DEYIP DURMASI  :ehi: :ehi:EVINE BAGLI BIR KOCAM VAR AMA DIYORUM YA TATSIZLIKLAR OLUYOR NEDEN CUNKI BEN ESKISI GIBI BANA SIIRLER YAZMASINI BEKLIYORUM AMA YOOOKKKK
nasil oluyorki o  ;D yani evlendigin sabah nasil degisik gelebilir  :) normalde her zaman gordugun adam..

bence cok yuksek beklentilerimiz olmamali. belli bir zaman sonra rutin oluyor hersey, tabi cogu kisinin dedigi gibi sevgi saygi onemli olan ve ne guzel 2 tane yavrunuz var, daha ne olsun  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

tweety0555

YA OYLE DEME EVLILIK SABAHI DERKEN MECAZI OLARAK DEMISTIM  :k06:AMA SUNDA DOGRU SOYLUYORSUN BEN HALA TURK FILMLERINDEKI GIBI ROMANTTIK BIR ADAM BEKLIYORUM DA :toothy10: :toothy10:YANI ODA OLMAYINCA GERILIYORUM...
ZATEN EVLILIGIN EN GUZEL YANI EVLATLARIM DIYE DUSUNUYORUM...

duygusu

esımle arkadasımız vasıtasıyla tanısarak evlendıkk 1 sene arkadastık 2.sene sevgılıydık 3.senede evlendık:)

hüzünden_gelme

şu an  sevıyorum bırını ama ben halen gorucu usulu evlılık dusunuyorum ne hıkmetse :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sanırım bizimki de hafiften görücü usulüne giriyor :k06:
Benim haberim yokken o beni görüyor :k06:
Kim derdi ki havalimanında Free Shopta çalışırken yurt dışına uçan bir yolcu benim mağazama gelecek ben arkadaşıyla ilgileneceğim o da yaka kartımdan ismimi alacak Face ten günlerce arayıp bulacak ve biz evleneceğiz :k06: :nazar: :amin:

hüzünden_gelme

:k06: :k06: :k06: hakıketten de gorucuye gırıyor :k06:
yaka karttan ısım heee :k06: :k06: :k06:

vayy güzel tanısma ama :love9: :love9: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Rüzgara ilerde doğacak çocuklarımıza anlatacağımız bir hikayemiz var bu çok sevindiriyor :love9:
Anacım adama artık nasıl baktıysam erimiş resmen ismi görmek için çok uğraşmış yavrum yazık ;D