15 Mayıs , 2024, 16:33:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Görücü usulü evlilik mi? Tanışarak evlilik mi?

Başlatan hüzünden_gelme, 05 Mart , 2011, 17:36:56

« önceki - sonraki »

derbeder

arada ask olustuktan sonra her türlü cevoooo  ;D

kiz ozge Allah canini almasin..o kadar zor birseyki hic birsey hissetmedigin biriyle olmak. hani yasadigimdan degilde..bu sekilde bir gorucu gelmisti ve o zamanlar bi deneyim bakalim bu gorucu usulu dedikleri is nasil diye merakimdan cocukla gorusmustum  :ehi:

gorustum derken zaten aileminde haberi var bi aksam geldiler oturduk bundan ibaret, ama Allah seni inandirsin boyle asker arkadasimla konusuyor gibiydim  :ehi: yani hic birsey hissetmiyorum ama sirf amac evlilik olsun diye bir araya gelmisim...o elektrik olmadi aramizda..ama hic bir sekilde uyusma elektrik olmadi gercekten. ha zamanla olurmuydu bilemiyorum, ama olmasin diye bir daha gorusmedik.

iyikide olmamis esim cikmis karsima... :love9:

gorucu usulu tanisip deliler gibi asik olanlarda var, hic birsey hissetmeden omur gecirenlerde..ama severek evlenipte hayal kirikligina ugrayanda cok...gorucu usulunde insanlar cok uzun sure gorusmeden evlendikleri icin birbirlerini evlendikten sonra taniyorlar ve o sekilde kabul ediyorlar bence. severek evlenince ise beklentiler cok yuksek oluyor..ben buna bagliyorum...

yanliz hic birsey hissetmeden ayni yatagi paylasmak, o kisiyi opmek, hatta dokunmak bile....dusuncesi bile garip geliyor bana.

Özge sende simdiden boyle konusma tatlim, daha gencsin onune kim bilir kimler ne firsatlar cikacak. o zaman belkide tanerle olmadigi icin sukredeceksin tatlim  ;)
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

мiŁenα.

Özge sende he..Daha yaşın kaç önüne ne insanlar çıkacak hemde nasıl aşık olacaksın.

Takma bu kadar.Kaybeden diğer taraf sen  değilsin.Kendine haksızlık ediyorsun.

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

Benimkiside orta kahve  :k06: :k06:

hem sevdim,  hemde gorusu usulu  :love9: :love9: :love9:

severek evlenenler gorucu usulu evlenenlere gore daha cabuk

bosaniyorlarmis  :-\

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: {narin} - 06 Mart , 2011, 11:00:07
arada ask olustuktan sonra her türlü cevoooo  ;D

kiz ozge Allah canini almasin..o kadar zor birseyki hic birsey hissetmedigin biriyle olmak. hani yasadigimdan degilde..bu sekilde bir gorucu gelmisti ve o zamanlar bi deneyim bakalim bu gorucu usulu dedikleri is nasil diye merakimdan cocukla gorusmustum  :ehi:

gorustum derken zaten aileminde haberi var bi aksam geldiler oturduk bundan ibaret, ama Allah seni inandirsin boyle asker arkadasimla konusuyor gibiydim  :ehi: yani hic birsey hissetmiyorum ama sirf amac evlilik olsun diye bir araya gelmisim...o elektrik olmadi aramizda..ama hic bir sekilde uyusma elektrik olmadi gercekten. ha zamanla olurmuydu bilemiyorum, ama olmasin diye bir daha gorusmedik.

iyikide olmamis esim cikmis karsima... :love9:

gorucu usulu tanisip deliler gibi asik olanlarda var, hic birsey hissetmeden omur gecirenlerde..ama severek evlenipte hayal kirikligina ugrayanda cok...gorucu usulunde insanlar cok uzun sure gorusmeden evlendikleri icin birbirlerini evlendikten sonra taniyorlar ve o sekilde kabul ediyorlar bence. severek evlenince ise beklentiler cok yuksek oluyor..ben buna bagliyorum...

yanliz hic birsey hissetmeden ayni yatagi paylasmak, o kisiyi opmek, hatta dokunmak bile....dusuncesi bile garip geliyor bana.

Özge sende simdiden boyle konusma tatlim, daha gencsin onune kim bilir kimler ne firsatlar cikacak. o zaman belkide tanerle olmadigi icin sukredeceksin tatlim  ;)

inşallah dediğin gibi olur :opucuk:
ben pişman olurum bu sözü söyledıgım için ..daha ne insanlar çıkacak karsıma yada daha taze ayrıldıgım için böyle dusunuyorum :D

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: La√iNYaM - 06 Mart , 2011, 11:04:53
Özge sende he..Daha yaşın kaç önüne ne insanlar çıkacak hemde nasıl aşık olacaksın.

Takma bu kadar.Kaybeden diğer taraf sen  değilsin.Kendine haksızlık ediyorsun.

:opucuk: ;) ;) :opucuk: :opucuk:

evet karsı taraf kaybeden elımden gelenın fazlasını yaptım ben kımbılır benım üüzldüğüm kadar üzülmuyordur belkı :'(

bekarım alayına bakarımm :k06: :k06: :k06: :k06:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: Văň!ʟўă - 06 Mart , 2011, 21:52:38
Benimkiside orta kahve  :k06: :k06:

hem sevdim,  hemde gorusu usulu  :love9: :love9: :love9:

severek evlenenler gorucu usulu evlenenlere gore daha cabuk

bosaniyorlarmis  :-\

evet buna bende katılıyorum :icon_thumright:
oyuzden gorucu usulu demıstım bende

suzannn

BİZ SEVEREK EVLENDİK AMA ÇOK UZUN BEKLEMEDİK 5 AY İÇİNDE HERŞEY OLUĞ BİTMİŞTİ ALLAH BOZMASIN ÇOK DOĞRU Bİ İNSANLA EVLENMİŞİM SONSUZ ŞÜKÜRLER

kelebegimm

görucu usuluyle evlendim iyikide evlenmisim hergun dahada asik oluyorum sevgim gittikce cogaliyo aslinda olan bi sevgiyi paylasmadik sonucda gorucu usuluydu ayni evde gun gecdikce asik olduk bana gorucu usulu daha iyi gibi gelio

]

çağınım

görücü usulü evliliklerde boşanma oranı tanışarak evlenenlere göre daha düşükmüş ben eşimle tanışarak evlendim genelde severek evlenince insanlar bazı şeyleri ne yazıkki bizler tüketiyoruz o yüzden evlendikten sonra sevgiyi tüketiyoruz saygıyı çünkü her iki tarafta birbirini çok iyi tanıyo ve bi süre sonra en ufak hareketler bile ne yazıkki göze batmaya başlayabiliyo yani evlilik çok büyük bi şans bence kimisi iyi insan düşer kimisi ne yazıkki kötü insana rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın  :amin:

nuhcan

valla şekerim ben görücü usulü evlendim... :amin:
NE OLUR BEBEĞİM SAĞLIKLA GEL ARTIK

beteray

görücü usulüne aşırı karşılardan biriydim hayatta olmaz kesinlikle mümkün deil derdim görüccü usulü evlendim mutluyum demekki büyük konuşmamak lazımmışşşşşşşşşşşş :k06:

serra_emine

arkadaşlar çok guzel konuşmuşsunuz agzınıza saglık :icon_thumright:
bende görücü usulü evlendım çooookda mutluyum.allahım bozmasın. :amin:
kız kardeşimde abımde hep aynı sekıle oldu bızım evlılıkler.herkesde gayet mutlu mesud :amin: :nazar: :amin:
O MİNİCİK ELLER O MINICIK BEDEN GÜN BEGÜN BÜYÜYOR BEBEGİM BENİM..AMA SEN HEP BIZIM MİNİCİK BEBEGIMIZSIN TATLIM..

Mine'l Aşk

Ben eşimle bir arkadaş vasıtası ile tanıştım...Bir nevi görücü usulü oluyor...1 haftada aşık olduk..Hala ilk günkü kadar çok seviyor sayıyoruz birbirimizi...Elhamdülillah... :nazar:

İki tür evliliğin de avantajı dezavantajı var...

Uzun süreli flört ettikten sonra evlenen bir kaç arkadaşım şimdi ayrı...O flört döneminde herşey çok çabuk tüketiliyor evlilikte sorunlar bence ondan da kaynaklanabiliyor...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

SeliN59

bende severek evlendim evlenmeden önce 2 yıl görüştük sonra evlendik

karapnr

arkadaş vesilesiyle tanıştık 2 yıl sonra evlendik çok mutluyum çok şükür  :love9: :love8: :love9: