ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

...ŞehzadEfe...

aynı problemi efe de bende yaşıyorum yan çeviyorum hemen korkma tatlım allaha emanet kuzularımız
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

xxcansuxx

canım ya Allah korusun genelde oluyormuş bebeklerde kim olursa çok korkar el kadar bebe... rabbim onları korusun  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: nagihannn - 30 Kasım , 2011, 17:22:12
aynı problemi efe de bende yaşıyorum yan çeviyorum hemen korkma tatlım allaha emanet kuzularımız
:-\ :-\  :amin:  :opucuk:
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 30 Kasım , 2011, 18:14:33
canım ya Allah korusun genelde oluyormuş bebeklerde kim olursa çok korkar el kadar bebe... rabbim onları korusun  :amin: :amin:
:icon_thumright: :icon_thumright: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

°•.ℓανιηуα.•°

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Aralık , 2011, 14:51:12
:love9: kızım uyu artık annem  :cildir: :cildir: :cildir:  :k06: :k06: bugun 49 günlüksün yavrum  :nazar: A.E.OL  :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: annesi ecreye uyu mu diyor  :suclu: :suclu: ben kızım çok uyuyor diye bir başlık hatırlıyorum sanki  :k06: eee annesi büyüyor artık yeni doğan gibi bol bol uyusun mu... ama bu kadar da uykusuz kalmasın dimi   :opucuk: A.E.OLSUN uyusunda büyüsün ecre hanım  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Aralık , 2011, 19:01:41
:love9: kızım uyu artık annem  :cildir: :cildir: :cildir:  :k06: :k06: bugun 49 günlüksün yavrum  :nazar: A.E.OL  :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: annesi ecreye uyu mu diyor  :suclu: :suclu: ben kızım çok uyuyor diye bir başlık hatırlıyorum sanki  :k06: eee annesi büyüyor artık yeni doğan gibi bol bol uyusun mu... ama bu kadar da uykusuz kalmasın dimi   :opucuk: A.E.OLSUN uyusunda büyüsün ecre hanım  :love9: :love9:
:k06: :ehi: :ehi: doğru cananım evet konu acmıştım  :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Aralık , 2011, 09:48:03
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Aralık , 2011, 19:01:41
:k06: :ehi: :ehi: doğru cananım evet konu acmıştım  :ehi:
kevser nasılsın canım ecren,n profilindeki fotosuna bittim  :nazar: :nazar: :nazar:
bana hep ilk 2 hatta 3  ay hastane çıkışı giyiyorlar diyenlere inanmıyorum artık  :k06: :k06: ayy tam prenses olmuş cicişlerine

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Balböceği

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: meleğim dün tam tamına 10 saat uyumadın  :'( :'( çok üzüldüm bide durduk yere çok ağladın annem  :crybaby2: az daha bende aglıcaktım seninle  :y25: ALLAH A ŞÜKÜR bugun iyisin düne göre acaba dün midenmi ekşiydi ne  :dontknow: canım yavrum aman sana bişey olmasın hasta olma inşallahh yavrum 4 gun sonra 2 aylık olcaksın  :nazar: :nazar: masallah benim meleğime  :nazar: cuma günü dr kntrolumuz var 3 tane aşın var  :honk: :honk: inşallah ates yapmaz  :amin: bugun 56 günlüksün her daim A.E.OL yavrummm kuzummm  :amin: :amin: baba bizi gezmeye götürcek şimdi  :hello2: :hello2:  :love9: :love8: artık babayla ikimize gülüyosun yavrum sen güldükce biz çook mutlu oluyoruz  :love9: :love9: :love7: :love7: :love3: