ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Kasım , 2011, 01:33:02
Kevser'im hayirli olsun arabaniz canim  :opucuk:
lohusalikta olan bi duygusallik var canim, unutma artik 3 kisisiniz rabbim ecre'min bereketini bol bol versin  :amin:
bi toparlan kendine gel bebegine dahada cok alisacan kimse gelmeyecek aklina  :k06:
bol bol dua et yalniz kaldigin zamanlarda rabbim korusun sizi  :amin:

:opucuk: SAGOL EDAM DAHA İYİSİ SİZLERİN OLSUN  :amin:
EVET COK DUYGUSALLASTIM VE PSİKOLOJİM BOZULACAK DİYE KORKUYORUM EDAM  :y25:
UMARIM ÖLE OLUR HAYIRLISIYLA 40IMIZ CIKSAYDI  :amin:
ETMEZMİYİM EDİYORUM EDAM  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

suzannn

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: canım kızım şuanda emdin uyuyosun mışıl mışıl  :sleepy1: bugun annanen ve babannegile gitcez ilk defa gitceksin sen  :opucuk: bakalım nasıl karsılıcaklar seni  ;D yavrum günler geçtikçe daha alışıyorum daha aşık oluyorum sana  :love9: daha tecrübe ediniyorum  :k06: bugun 21 günlüksün masallah benim meleğime az kaldı 40ımıza  :hello2: :hello2: :nazar: her daim A.E.OL  :amin: :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Kasım , 2011, 15:57:44
:love9: canım kızım şuanda emdin uyuyosun mışıl mışıl  :sleepy1: bugun annanen ve babannegile gitcez ilk defa gitceksin sen  :opucuk: bakalım nasıl karsılıcaklar seni  ;D yavrum günler geçtikçe daha alışıyorum daha aşık oluyorum sana  :love9: daha tecrübe ediniyorum  :k06: bugun 21 günlüksün masallah benim meleğime az kaldı 40ımıza  :hello2: :hello2: :nazar: her daim A.E.OL  :amin: :nazar:
hay maşaallah büyümüş kız olmuşda anneanneye b.anneye el öpmeye giderrmiş kuzum benim  :nazar: :nazar: Allah nazardan korusun :amin: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Kasım , 2011, 20:37:42
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Kasım , 2011, 15:57:44
hay maşaallah büyümüş kız olmuşda anneanneye b.anneye el öpmeye giderrmiş kuzum benim  :nazar: :nazar: Allah nazardan korusun :amin: :nazar:
:opucuk: :opucuk: sagol teyzesi

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: balım cumartesi ilk dr kontrolumuze gitcez bakalım kaç kilo oldun boyun kaç oldu yavrum dr amcan bakalım neler dicek senin hakkında inş saglıklı sıhatlısındır meleğim  :love9:  :amin: canım kızım bugun 27 günlüksün 3 gün sonra artık günlükten çıkıyosun aylığa geçiyoruz  :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: masallah benim ecreme A.E.OL yavru kuşum  :amin: şuanda gene her zamanki gibi melekler gibi uyuyosun  :sleepy1: emip yatıyosun  ;D  :nazar: kızım  :icon_pale: hepatip 2.aşını vurulacaksın 21 kasımda  :icon_pale: inş huzursuz olmazsın ateşin felan olmaz inşallahhh  :amin: senin saglın için yavrum  :opucuk: sana buraya yazmaya hiç fırsatım olmuyor annem zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorum bile  :dontknow: ALLAH isteyen herkese nasip etsin bebiş  :amin: :love9: :love9:

xxcansuxx

MAŞAALLAH ECREYE... 1 AY GERİDE KALIYOR  :nazar: :nazar: BAKALIM NE KADAR OLMUŞ PRENSESİN KİLOSU-BOYU :love9: :love9: O ÇOK SAĞLIKLIDIR İNŞ. ANNESİ :nazar: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Kasım , 2011, 14:02:44
MAŞAALLAH ECREYE... 1 AY GERİDE KALIYOR  :nazar: :nazar: BAKALIM NE KADAR OLMUŞ PRENSESİN KİLOSU-BOYU :love9: :love9: O ÇOK SAĞLIKLIDIR İNŞ. ANNESİ :nazar: :opucuk:
:opucuk: sagol cananım evet 1 ayı geride bıraktık  :nazar: :muzz: :occasion5: bende merak ediyorum kaç kilo

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: meleğim suanda kucagımda uyuyosun annem masallah sana yavrum hamileykende sana hemen hemen hergun yasin dinletirdim şimdide dinlettiriyorum uyudun bile  :sleepy1: hep kucagımda kalsan istiyorum öle sana bakmak istiyorum kısacası sana doyamıyorum bu ne ask ALLAH IM  :amin:  :love9: yarın dr kontrolumuz var yavrum bakalım kaç kilo oldun inşallah saglıklı sıhatlısındır pazar gunu tam 1 aylık oluyosun benim kızım buyumuş  :hello2: :nazar: :nazar: masallah ecreye canım kızım herdaim A.E.OL yavrum seni çok seviyoruz  :love9: :amin: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

suzannn

MAŞALLAH CANIM DÜN GİBİ HAMİLEYİM DEYİŞİN ŞİMDİ KUCAĞINDA UYUTUYROSUN ALLAH UZUN ÖMÜR VERSİN ECREYE

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 11 Kasım , 2011, 12:09:04
MAŞALLAH CANIM DÜN GİBİ HAMİLEYİM DEYİŞİN ŞİMDİ KUCAĞINDA UYUTUYROSUN ALLAH UZUN ÖMÜR VERSİN ECREYE
:opucuk: :amin: :amin: amin canım benim Rabbim sanada nasip etsin en hayırlısıyla  :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Kasım , 2011, 12:18:31
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 11 Kasım , 2011, 12:09:04
:opucuk: :amin: :amin: amin canım benim Rabbim sanada nasip etsin en hayırlısıyla  :amin:
AMİN CANIM BENİM İNŞALLAH HEPİMİZE NASİP ETSİN