ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

rusta

canım ne denir ki artık heyecandan durulamaz heralde yarın bu saatlerde prenses çoktan kucagında..allah yardımcın olsun canm sağ salim kavuşun birbirinize..

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 13 Ekim , 2011, 15:07:27
:love9: kuzummm inşallah yarın bu zamanlar kucagımda olcaksın yavrum  :binkybaby: ben belkide emiyo olcaksın  :love9: :love9: dr geldik nst güzel çıktı ultrasonda baktı oda guzel çıktı ama kilonu sölemedi yarın sabah 7:30 da burda olun dedi drmuz  :love9: :icon_pale: çok heyecanlıyım yavrum  :opucuk: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :k06: :k06: herdaim A.E.OL  :amin:

bu gece uyuyamazsın heralde heyecandan  :love9: :love9: ne güzel yarın kavuşacaksın minikine  :hello2: :hello2:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

allah yardımcın olsun kevser inşallah sağlıkoıca kucağına alırsın prensesini.haberlerini bekliyoruzz  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

simurg01985

İnşallah yarın sağ salim kucağına alırsın kevser bebeğini  :amin:  :amin:Resmini bende çok merak ediyorum :) :) : )inşallah en yakın zaman da görürüz minik esilamızıı :amin:  :amin:  :amin:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

xxcansuxx

teyzesinin miniği bugün yeni bir ortamla tanışacaksın çok değişik gelecek öyle karanlık sular içinde değil annenden bağımsız ama bir o kadar yine annen ailen yanında olacak :love7: :love7: annenle, babanla ve diğer akrabalarınla tanışacaksın... annene kokunu duyuracaksın  :love9: :love9: minik meleğim anne bugün çok heyecanlı azcık stresli olablir ama eminim hiç bir korku yoktur çünkü o sayende ANNE  :love9: :love9: anneliği tadacak... son saatlerin anne karnında keyfini çıkar veeeeeee sağlıcakla dönün aramıza,evinize annenle :amin: :amin: canan teyzen ve diğer teyzelerin hatta müstakbel eş adayın kayra bile senin merakla yolunu gözlüyor [ :k06: :k06: :love9: :love9: /i]

karapnr

:occasion16: minik aşkını kucağına almış olmalısın canım  :nazar:  :love9:  :binkybaby: :love9: hayırlı haberlerini bekliyoruz  :amin: :occasion16:

KONYALI

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ekim , 2011, 07:52:46
teyzesinin miniği bugün yeni bir ortamla tanışacaksın çok değişik gelecek öyle karanlık sular içinde değil annenden bağımsız ama bir o kadar yine annen ailen yanında olacak :love7: :love7: annenle, babanla ve diğer akrabalarınla tanışacaksın... annene kokunu duyuracaksın  :love9: :love9: minik meleğim anne bugün çok heyecanlı azcık stresli olablir ama eminim hiç bir korku yoktur çünkü o sayende ANNE  :love9: :love9: anneliği tadacak... son saatlerin anne karnında keyfini çıkar veeeeeee sağlıcakla dönün aramıza,evinize annenle :amin: :amin: canan teyzen ve diğer teyzelerin hatta müstakbel eş adayın kayra bile senin merakla yolunu gözlüyor [ :k06: :k06: :love9: :love9: /i]
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9:  :love7:

❤ հმzεlἶო ❤

:nazar: :nazar: :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kevserım ecre bebegın resmını gordum cok tatlı masallahhh  :nazar: rabbım sızlere bagıslasın hayırlı ıyı bır evlat olsun  :amin: ısmınıde cok begendım  ;) ısmıyle yasasın kuzum  :amin: sıbel teyzesı için op kokla mıs kokusunu cek ıcıne  :opucuk: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 29 Ekim , 2011, 02:33:31
kevserım ecre bebegın resmını gordum cok tatlı masallahhh  :nazar: rabbım sızlere bagıslasın hayırlı ıyı bır evlat olsun  :amin: ısmınıde cok begendım  ;) ısmıyle yasasın kuzum  :amin: sıbel teyzesı için op kokla mıs kokusunu cek ıcıne  :opucuk: :opucuk:
:opucuk: :opucuk: canım sagol ALLAH RAZI OLSUN DUAN İÇİN İNŞALLAH HAYIRLISIYLA SAGLIKLI SIHATLI SENDE YAVRUNA KAVUSURSUN  :amin: :amin: SİBELİM AZ KALMIŞ SİZZEDE ZAMAN CABUK GECİYOR