ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

asya81

canım çooook geçmiş olsun  :amin: :amin: :amin: :amin: az kaldı sabır bitti sağlıkla gelecek inşallah kızın  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 06 Ekim , 2011, 09:27:36
Ayy canım benim kıyamam sana ben. Neyse ki çok şükür esilam iyi. Geçmiş mide bulantında. Belki doktor seni haftaya ameliyata alır. Son zamanlarda bu kadar sorun yaşadın. Rabbim sağlıkla esilanı kucağına aldırsın canım benim.  :amin: :amin: :amin:
:opucuk: DÜNÜRÜM ŞÜKÜR İYİZ ŞİMDİLİK SORUN YOK DR ARTIK BAKMIYORUM DİYECEK DİYEDE KORKUYORUM AMA NE YAPAYIM  :dontknow: BELKİ HAFTAYA ALIR  ASIRI KÖTÜYDÜM DÜN  :y25:  :opucuk: AMİN DUAN İÇİN TESEKKÜRLER  :opucuk:
Alıntı yapılan: ORNA - 06 Ekim , 2011, 09:27:44
çok geçmiş olsun kevserciğim inşallah herşey yolunda gider sağlıklı bi şekilde esilanıza kavuşursunuz  :amin: :amin: :amin:
SAGOL TATLIM DUAN İÇİN TESEKKÜRLER AMİNN..
Alıntı yapılan: tweety0555 - 06 Ekim , 2011, 10:09:44
ay kevser yemın edıyorum sen benı kalpten gotureceksın...ay derste actım netbook u bakım azra abla olmus mu dıye senın yazını gorunce ıcıme fenalık geldı neyse basta okumayı kesıp sonuca baktım sonuc ıyı oluncaa hemen basa dondum okudum...ya guzelım allahım esılamızı korusun senıde tabııkı :amin: bu arada esınede kolaylık versın :k06:adamcagız herıkınızı dusunmekten helak olacak hastalanmasa barı :ehi:
:k06: CANIM VALLAHA ÇOK KÖTÜYDÜM GECE NE BİLEYİM YA DR DA BIKTI EŞİM BIKMADI AMA  ;D TESEKKÜRLER DUAN İÇİN ARKADASIM  :opucuk:
Alıntı yapılan: Mine Esir - 06 Ekim , 2011, 10:29:29
canım çok geçmiş olsun.. Rabbim sağlıkla kucağına almanı nasip etsin inşallah..  :amin: :amin:
:opucuk: SAGOL TATLIM AMİNNN İNŞALLAH HEPİMİZ SAGLIKKLI SIHATLI ALIRIZ  :amin:
Alıntı yapılan: asya81 - 06 Ekim , 2011, 10:39:57
canım çooook geçmiş olsun  :amin: :amin: :amin: :amin: az kaldı sabır bitti sağlıkla gelecek inşallah kızın  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: TESEKKÜRLER TATLIM EVET AZ KALDI ESİLA BİRAZDAHA DAYAN KIZIM  :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

suzannn

İNSAN İSTER İSTEMEZ SIKINTI YAPIYOR NEDEN DİYE AMA AZ KALDI KEVSERCİM ÇOK AZ KALDI MİNİK KIZINI KUCAĞINA ALMANA

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Katre-iMatem - 06 Ekim , 2011, 11:04:38
İNSAN İSTER İSTEMEZ SIKINTI YAPIYOR NEDEN DİYE AMA AZ KALDI KEVSERCİM ÇOK AZ KALDI MİNİK KIZINI KUCAĞINA ALMANA
:opucuk: :opucuk: EVET CANIM AZ KALDI TATLIM  :love9:

xxcansuxx

geçmiş olsun canım hareketli bir gece yaşamışsınız offfs ya kıyamam size  :opucuk:  bu mide bulantısının doğuma yakın bazı  hamilelerde olduğunu duymuştum ondan olmasın bir arkadaşım bni doğuma alacaklarında benim hala midem bulanıyordu demişti  :dontknow:
az kaldı canım inş. esilamız senide babasını üzmeyecek bir daha akıllıdır o sözünü dinler senin  :opucuk: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 06 Ekim , 2011, 15:33:20
geçmiş olsun canım hareketli bir gece yaşamışsınız offfs ya kıyamam size  :opucuk:  bu mide bulantısının doğuma yakın bazı  hamilelerde olduğunu duymuştum ondan olmasın bir arkadaşım bni doğuma alacaklarında benim hala midem bulanıyordu demişti  :dontknow:
az kaldı canım inş. esilamız senide babasını üzmeyecek bir daha akıllıdır o sözünü dinler senin  :opucuk: :nazar:
:love9: sagol canım evet gece bizim için zordu inşallah saglıklı olsunda artık katlanırım ne yapayım  :dontknow:  :opucuk: :amin:

seda87

çok geçmiş olsun canm ya neler yaşamışsınız öyle inş sorunsuz geçer şu günler.ama doktorun herşeyi ii bilir yine kevser bilmiyorum ama ben olsam artık alın derdim bu sitres yaşanmaz yaa allah yaşatmasın canm birdaha sürekli oynadımı uyandımı die beklemek insanı çok yıpratır şunun şurasında 12 gün dioruz ama az değil hergün aynı şeyleri yaşamak zor.sezeryan değilmi zaten bir an önce alınsa bebek sende kurtulursun bu sitresten :dontknow: :dontknow: :dontknow:allah yardımcın olsun canm inş olmaz birdaha bu sorunlar.
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: seda87 - 06 Ekim , 2011, 15:46:46
çok geçmiş olsun canm ya neler yaşamışsınız öyle inş sorunsuz geçer şu günler.ama doktorun herşeyi ii bilir yine kevser bilmiyorum ama ben olsam artık alın derdim bu sitres yaşanmaz yaa allah yaşatmasın canm birdaha sürekli oynadımı uyandımı die beklemek insanı çok yıpratır şunun şurasında 12 gün dioruz ama az değil hergün aynı şeyleri yaşamak zor.sezeryan değilmi zaten bir an önce alınsa bebek sende kurtulursun bu sitresten :dontknow: :dontknow: :dontknow:allah yardımcın olsun canm inş olmaz birdaha bu sorunlar.
tesekkürler canım  :icon_pale: zor gundu  :honk:canım bilmiyorum dr bişey demiyo bekleyelim birazdaha diyo  :dontknow: zaten dun alayım deseydim hemen kabul edecektim zaten hastaneyede temkinli gitmiştik  :y25: hakkımızda hayırlısı olsun arkadasım

seda87

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Ekim , 2011, 15:48:57
Alıntı yapılan: seda87 - 06 Ekim , 2011, 15:46:46
tesekkürler canım  :icon_pale: zor gundu  :honk:canım bilmiyorum dr bişey demiyo bekleyelim birazdaha diyo  :dontknow: zaten dun alayım deseydim hemen kabul edecektim zaten hastaneyede temkinli gitmiştik  :y25: hakkımızda hayırlısı olsun arkadasım
amiiin canm üzülme sen allah en iisni bilir.dr unda bildiği vardır tabi hayırlısı dielim öyle olsun
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

seda87

kelebegimm

canim cok gecmis olsun esilamiz acele ediyo heralde SIKILDI orda bi kordonu dolandiriyo bi mideni bulandiriyo yaramazzzz saka bi yana canim cogu hamilede oluyo galiba son aylarda bi kac kes mide bulantisi benim yengemde anlatmisdi ilk aylarinda hic mide bulantisi yasamadi son ayimda oldu bi kere demisdi rabbim melegini korusun saglicakla alcan ins. kucagina kafana takma hamilelikde son gunler keyfini cikar minikk kuzuu son gunlerin rahat dur olarmii az kaldi  yesin teyselerin seniiiii oyyy ne tatlidir yaa :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

]

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kelebegimm - 06 Ekim , 2011, 16:06:58
canim cok gecmis olsun esilamiz acele ediyo heralde SIKILDI orda bi kordonu dolandiriyo bi mideni bulandiriyo yaramazzzz saka bi yana canim cogu hamilede oluyo galiba son aylarda bi kac kes mide bulantisi benim yengemde anlatmisdi ilk aylarinda hic mide bulantisi yasamadi son ayimda oldu bi kere demisdi rabbim melegini korusun saglicakla alcan ins. kucagina kafana takma hamilelikde son gunler keyfini cikar minikk kuzuu son gunlerin rahat dur olarmii az kaldi  yesin teyselerin seniiiii oyyy ne tatlidir yaa :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:opucuk: :opucuk: CANIM ARKADASIM BENİM TESEKKÜR EDERİM BENİM KIZ TAM Bİ CADI TAM NAZLI  :k06: ARTIK İİ OLSUNDA MİDE BULANTISINA KATLANIRIM  :love9: BAK KIZIM TEYZENİN SÖZÜNÜ DİNLE ESİLAM  :k06: İNŞ CANIM BENİM AMİNNNN  :amin: RABBİM EN KISA ZAMANDA EN HAYIRLISIYLA EN SAGLIKLI SIHATLI SANADA NASİP ETSİN İNŞALALHHHHHHH  :amin: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım kızım şuanda yasin dinlettiriyorum sana ve kımıl kımılsın  :amin: masallah  :nazar:  benim yavruma biraz mide yanmam var oda olur az kaldı kızım sabret  :binkybaby: :opucuk: :love9: her daim RABBİME EMANET OL  :amin: