ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 02 Ekim , 2011, 08:02:38
:love9: benim nazlı meleğim 36+2 günlük olmuş buyumuş benim esilam  :love9: minkime masallah HER DAİM A.EOL canım kızım annesinin kuzusu kuzusu kuzusu  :love9: :binkybaby: :binkybaby: :opucuk:

2 haftadan az kaldı canım ya çok heyecanlı  :hieyt: :hieyt: Rabbim hayırlısıyla ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin:    :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2:

xxcansuxx

:love9: benim nazlı meleğim 36+2 günlük olmuş buyumuş benim esilam  :love9: minkime masallah HER DAİM A.EOL canım kızım annesinin kuzusu kuzusu kuzusu  :love9: :binkybaby: :binkybaby: :opucuk:
vayyyy be maşaallah kuzuma 12 gün kalmış onun kokusunu duymanıza :nazar: :nazar: çok heyecanlıdır son günleri beklemek sağlıkla gelsin esilamız  :amin: :nazar:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: karapnr - 02 Ekim , 2011, 10:42:14

2 haftadan az kaldı canım ya çok heyecanlı  :hieyt: :hieyt: Rabbim hayırlısıyla ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin:    :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2:
:opucuk: :opucuk: :amin: :amin: aminn canım benim evet son 11 gün kaldı  :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ekim , 2011, 14:45:00
vayyyy be maşaallah kuzuma 12 gün kalmış onun kokusunu duymanıza :nazar: :nazar: çok heyecanlıdır son günleri beklemek sağlıkla gelsin esilamız  :amin: :nazar:
:opucuk: :opucuk: evet canan teyzesi az kaldı esilama  :hello2: :hello2: :hello2:  :opucuk: sizde baya buyumussunuz  :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 02 Ekim , 2011, 15:18:48
Maşallah benim esilama. Çok az kaldı minik gelinimin merhaba demesine :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: evet aysecim şükür az kaldı kızıma kavusmama  :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :opucuk: :love9:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

dünürüm hazır sadece bu pazar evi temizlemeye temizlikci gelcek mis olcak heryer  :suclu: mobilyası felan geldi odası hazır yani ama eşyalarını yerleştirmedim mobilya kokusu daha tam gitmedi eşyalarına siner diye yerleştirmedim  :love9: ama ev suanda göçüyor dağınık bu pazar mis gibi olcak sonra kızımı beklicem  :amin: :hello2:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Ekim , 2011, 11:32:20
dünürüm hazır sadece bu pazar evi temizlemeye temizlikci gelcek mis olcak heryer  :suclu: mobilyası felan geldi odası hazır yani ama eşyalarını yerleştirmedim mobilya kokusu daha tam gitmedi eşyalarına siner diye yerleştirmedim  :love9: ama ev suanda göçüyor dağınık bu pazar mis gibi olcak sonra kızımı beklicem  :amin: :hello2:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
minik esilam huzurla büysün odasında  :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 03 Ekim , 2011, 11:35:37
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Ekim , 2011, 11:32:20

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
minik esilam huzurla büysün odasında  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :opucuk: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: kızımmmm yarın dr kntrolumuz var bakalım inşallahh kordonundan kurtulmuşsundur canım yavrum  :-\  :amin: bugun 36+3 günlüksün masallah kızıma  :nazar: herdaim A.E.OL yavrum RABBİM seni bütün kötülüklerden korusun  :amin: :amin: geceleri artık anne uyuyamıyor hemde hiçççç ama olsun meleğim senin için herseye katlanırım yeterki sen saglıklı sıhatlı olda anneler böle işte  :crybaby2:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Ekim , 2011, 11:42:43
:love9: kızımmmm yarın dr kntrolumuz var bakalım inşallahh kordonundan kurtulmuşsundur canım yavrum  :-\  :amin: bugun 36+3 günlüksün masallah kızıma  :nazar: herdaim A.E.OL yavrum RABBİM seni bütün kötülüklerden korusun  :amin: :amin: geceleri artık anne uyuyamıyor hemde hiçççç ama olsun meleğim senin için herseye katlanırım yeterki sen saglıklı sıhatlı olda anneler böle işte  :crybaby2:
maşaallah kuzuma yarın güzel haberlerle gel inş. bizde gideceğiz buğlemimi görmeye  :muzz: :muzz:
uykusuz gecelre mi alıştırıyor esilamız yoksa seni  :k06: sağlıkla gelsinde  :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Ekim , 2011, 11:50:41
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Ekim , 2011, 11:42:43
maşaallah kuzuma yarın güzel haberlerle gel inş. bizde gideceğiz buğlemimi görmeye  :muzz: :muzz:
uykusuz gecelre mi alıştırıyor esilamız yoksa seni  :k06: sağlıkla gelsinde  :nazar:
:amin: :amin: canım benim inşallah buglemmimde saglıklıdır kilosu iyidir  :amin: :amin: :hello2: