ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 29 Eylül , 2011, 08:58:17
:love9: minik kelebeğim çok az kaldı kavuşmamıza yavrumm anne heyecanlı seni çok merak ediyoruz hepimiz  ;D :love7: :love9: herseyin hazır  ;D kurban olurum seni bana veren ALLAH A  :amin: :nazar: :hello2: :hieyt: yarın dr kntrolumuz var bakalım kaç kilo oldun inşallahh iyi beslemişimdir seni  :love9: bence 2600 olmuşsundur  ::) tahminim bugun 35+6 günlüksün yarın 37.haftamıza giriyoruz  :amin: :nazar: :love9: :hieyt: :hello2:

hadi bakalım az kaldı kavuşmaya  :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: nagihannn - 29 Eylül , 2011, 09:12:15
:love9: minik kelebeğim çok az kaldı kavuşmamıza yavrumm anne heyecanlı seni çok merak ediyoruz hepimiz  ;D :love7: :love9: herseyin hazır  ;D kurban olurum seni bana veren ALLAH A  :amin: :nazar: :hello2: :hieyt: yarın dr kntrolumuz var bakalım kaç kilo oldun inşallahh iyi beslemişimdir seni  :love9: bence 2600 olmuşsundur  ::) tahminim bugun 35+6 günlüksün yarın 37.haftamıza giriyoruz  :amin: :nazar: :love9: :hieyt: :hello2:

EVET CANIM  :opucuk: :muzz:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 29 Eylül , 2011, 09:49:52
Alıntı yapılan: nagihannn - 29 Eylül , 2011, 09:12:15

EVET CANIM  :opucuk: :muzz:

bence esilam 2800 olmuştur. 2 hafta önce 2400 değilmiydi benim gelinim??? 2750 falandır diye düşünüyorum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: meleğim çok üzüldüm  :'( bugun dr kntrolune gittik masallah esilam 2800ge olmuşsun ama kordon dolanmış boynuna yavrum o yuzden 12 gün sonra alcak seni dr amcan  :crybaby2: canım yavrum ALLAH A emanet ol her daim inşallah saglıklı sıhatlı kucagımıza alırız seni  :amin: bugun 36+0 sın  :nazar:

banu_fth

ayy canım benııım uzulme olagan bısey bu.. hayırlısı böleymıs.. yeterkı saglıkla kollarına al..

demek safak 12 oldu bırden öle mı ..  :love7: esıla ya bak sen..  :k06: 

o da gelıyor sıra bıze gelıyor  :amin:  saglıkla kollarımıza gelsınler yeter canım gerısı ınan teferruat.. önemlı degıl atlatırız..  :amin: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

banu_fth

yuregını ferah tut.. massallah kılosu da guzel bu 15 gunde bı 500 gr daha alır.. ohh daha ne olsun .. yeterkı saglıkla atlatın dogum anını yeter .. sonrası muhtesem gunler sızı beklıor  :love9:  :nazar: :nazar:

hayırlı olsun sımdıden ..  :hieyt: :hieyt: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 30 Eylül , 2011, 12:31:47
yuregını ferah tut.. massallah kılosu da guzel bu 15 gunde bı 500 gr daha alır.. ohh daha ne olsun .. yeterkı saglıkla atlatın dogum anını yeter .. sonrası muhtesem gunler sızı beklıor  :love9:  :nazar: :nazar:

hayırlı olsun sımdıden ..  :hieyt: :hieyt: :love9:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

kelebegimm

üzülme canim genelde cogu bebekde oluyo sezen arkadasimizindi heralde 3 kezmi ne dolanmisdi. saglikla kucagina alda erken olsun daha iyi hemen kavuscan esilamizaaa :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

]

suzannn

şipidik şipidik yüzen balık dideminde kordon dolanması vardı oda bebeğine 36 haftasında kavuştu inşallah senin meleğinede bişey olmayacak kalbini temiz tut allah korusun

cemresu

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 30 Eylül , 2011, 12:21:55
:love9: meleğim çok üzüldüm  :'( bugun dr kntrolune gittik masallah esilam 2800ge olmuşsun ama kordon dolanmış boynuna yavrum o yuzden 12 gün sonra alcak seni dr amcan  :crybaby2: canım yavrum ALLAH A emanet ol her daim inşallah saglıklı sıhatlı kucagımıza alırız seni  :amin: bugun 36+0 sın  :nazar:

cnm bence şanslısın her doktor kordon dolanmasını görmüyo üzülme zaten senin bebeğin riskli dönemini atlattı..
nerdeyse benden önce doğurcann yaa :)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kelebegimm - 30 Eylül , 2011, 12:57:32
üzülme canim genelde cogu bebekde oluyo sezen arkadasimizindi heralde 3 kezmi ne dolanmisdi. saglikla kucagina alda erken olsun daha iyi hemen kavuscan esilamizaaa :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:opucuk: CANIM ÜZÜLMEMEK ELDE DEĞİL AMA ALLAH TAN GELDİ HAYIRLISI OLSUN YARABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN İNŞALLAHHHH  :amin: :amin: :opucuk:
Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 30 Eylül , 2011, 13:04:22
şipidik şipidik yüzen balık dideminde kordon dolanması vardı oda bebeğine 36 haftasında kavuştu inşallah senin meleğinede bişey olmayacak kalbini temiz tut allah korusun
HIM HAYIRLISI OLSUN HAKKIMIZDA A.E.OLSUNLAR TÜM MELEKLER  :amin:
Alıntı yapılan: cemresu - 30 Eylül , 2011, 15:04:02
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 30 Eylül , 2011, 12:21:55

cnm bence şanslısın her doktor kordon dolanmasını görmüyo üzülme zaten senin bebeğin riskli dönemini atlattı..
nerdeyse benden önce doğurcann yaa :)
CANIM ÖLEMİ DR VE FARKETMİYOR  :violent1: HIM HAYIRLISI BAKALIM DR 14 EKM DEDİ BAKALIM

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: benim nazlı meleğim 36+2 günlük olmuş buyumuş benim esilam  :love9: minkime masallah HER DAİM A.EOL canım kızım annesinin kuzusu kuzusu kuzusu  :love9: :binkybaby: :binkybaby: :opucuk: