ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

kelebegimm

oyy masallah benim kuzumaa :nazar: :nazar: :nazar:gunleri bitirdide son safaklari sayiliyo :nazar: :nazar: :nazar:rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin tatlim cok az kalmis :opucuk: :opucuk: :opucuk:

]

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Eylül , 2011, 00:40:39
oyy masallah benim kuzumaa :nazar: :nazar: :nazar:gunleri bitirdide son safaklari sayiliyo :nazar: :nazar: :nazar:rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin tatlim cok az kalmis :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:opucuk: :opucuk: EVET TEYZESİ BİTİRDİK SAGOL CANIM BENİM İNŞALLAHH SENİNDE MELEĞİN GELİR SAGLIKLI SIHATLI HAYIRLISIYLA  :opucuk: :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: kızım nasılsın inşallah iyisindir annenin beli çok ağrıyo  :y25: çok korkuyorum inşallah 38+ tamamlayıp gelirsin erken gelme annem birazdaha dur yerinde lütfen  :'( ama şuanda belim aşırı kötü zor yazıyorum sana  :sad1: bugun 19 günümüz kaldı  :nazar: 35+4 günlüksün HER DAİM A.E.OL  :amin: :nazar: :love9:

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 27 Eylül , 2011, 11:00:09
:love9: kızım nasılsın inşallah iyisindir annenin beli çok ağrıyo  :y25: çok korkuyorum inşallah 38+ tamamlayıp gelirsin erken gelme annem birazdaha dur yerinde lütfen  :'( ama şuanda belim aşırı kötü zor yazıyorum sana  :sad1: bugun 19 günümüz kaldı  :nazar: 35+4 günlüksün HER DAİM A.E.OL  :amin: :nazar: :love9:

bitirdin sayılır canım ya  :nazar: :nazar: canım kendini çok kötü hissediyorsan gene de bir doktorunu ara derim ama bende de var bel ağrısı , malum artık vücut taşıyamıyo koca göbüşlerimizi  ::)

aydinays

Canım dünürüm benimde belim çok ağırıyordu bu sabah kalktığımda. Ama ben gece hiç uyuyamadım. Gece üşüttüm. Oda belime vurdu. Sen yine doktoruna bir sor istersen canım
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: karapnr - 27 Eylül , 2011, 11:23:02
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 27 Eylül , 2011, 11:00:09

bitirdin sayılır canım ya  :nazar: :nazar: canım kendini çok kötü hissediyorsan gene de bir doktorunu ara derim ama bende de var bel ağrısı , malum artık vücut taşıyamıyo koca göbüşlerimizi  ::)
canım sagol bugun birazdaha iim  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Eylül , 2011, 16:04:21
Canım dünürüm benimde belim çok ağırıyordu bu sabah kalktığımda. Ama ben gece hiç uyuyamadım. Gece üşüttüm. Oda belime vurdu. Sen yine doktoruna bir sor istersen canım
dünürüm dün daha kötüydüm bugun şükür iim  :amin: sanada geçmiş olsun

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Eylül , 2011, 10:37:09
Alıntı yapılan: aydinays - 27 Eylül , 2011, 16:04:21
dünürüm dün daha kötüydüm bugun şükür iim  :amin: sanada geçmiş olsun

Saolasın canım. Bu minikler bizi iyice yoruyorlar. Ayy kevserim az kaldı esilama kavuşmana.  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BLue_NiGht

Umarım bir an önce bebeğine kavuşursun.Sağlıklı mutlu büyütürsün inşş.Güzel bi duygu :) :love7: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

geçmiş olsun kevsercim umarım biraz olsun iyi olmuşsundur tatlım.hamileliğin son zamanları ağrılı,sızılı ve uykusuz geçiyor zanım benim ama çok az kaldı sabret inan o melek kucagına gelınce hamileliğin getirdiği bütün sorunlaar ve agrılar uçup gidiyor ,Rabbim hayırlı sağlıklı bir doğum nasip etsin,evladını sana bağışlasın kevserim :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 28 Eylül , 2011, 18:11:22
geçmiş olsun kevsercim umarım biraz olsun iyi olmuşsundur tatlım.hamileliğin son zamanları ağrılı,sızılı ve uykusuz geçiyor zanım benim ama çok az kaldı sabret inan o melek kucagına gelınce hamileliğin getirdiği bütün sorunlaar ve agrılar uçup gidiyor ,Rabbim hayırlı sağlıklı bir doğum nasip etsin,evladını sana bağışlasın kevserim :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: CANIM BENİM ŞÜKÜRLER OLSUN DÜNE NAZARAN İİM DUAN İÇİN ALLAH RAZI OLSUN AMİNNN EMİNİM MELEĞİMİ KUCAGIMA ALINCA HERSEY FARKLI OLCAK HİÇ BİR ŞEY HATIRLAMICAM BİLE  :hello2: :hello2: EVET AZ KALDI TEYZESİ ELİFİMİZ NASIL  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: minik kelebeğim çok az kaldı kavuşmamıza yavrumm anne heyecanlı seni çok merak ediyoruz hepimiz  ;D :love7: :love9: herseyin hazır  ;D kurban olurum seni bana veren ALLAH A  :amin: :nazar: :hello2: :hieyt: yarın dr kntrolumuz var bakalım kaç kilo oldun inşallahh iyi beslemişimdir seni  :love9: bence 2600 olmuşsundur  ::) tahminim bugun 35+6 günlüksün yarın 37.haftamıza giriyoruz  :amin: :nazar: :love9: :hieyt: :hello2:

cemresu

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 29 Eylül , 2011, 08:58:17
:love9: minik kelebeğim çok az kaldı kavuşmamıza yavrumm anne heyecanlı seni çok merak ediyoruz hepimiz  ;D :love7: :love9: herseyin hazır  ;D kurban olurum seni bana veren ALLAH A  :amin: :nazar: :hello2: :hieyt: yarın dr kntrolumuz var bakalım kaç kilo oldun inşallahh iyi beslemişimdir seni  :love9: bence 2600 olmuşsundur  ::) tahminim bugun 35+6 günlüksün yarın 37.haftamıza giriyoruz  :amin: :nazar: :love9: :hieyt: :hello2:

o heyecanı sorma gitsin cnm bende de var aynısı  :) HAYIRLISI olsun cnm..
son zamanlarda daha fazla kilo  alıyolar bence daha fazla olmuşturrr  :nazar:
Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin hayırlı doğumlar olsun inşallah...