ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: asya81 - 21 Eylül , 2011, 13:43:19
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Eylül , 2011, 13:40:02
Alıntı yapılan: asya81 - 21 Eylül , 2011, 13:35:03
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Eylül , 2011, 13:29:24
amin canım inanır mısın ben hiç ama hiç korkmuyorum sadece heyecan var  :k06:
maşallah kevsercimm  :nazar: :nazar: :nazar: az kalmış yaaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: bu arada çok şükür bendede korku yok bir an önce göresim var kuşumu :k06: :hieyt: :hieyt:
:opucuk: :opucuk: :hello2: :hello2: sagol canım benim evet yüze yüze kuyruğuna geldik canım acaba kime benzicek onu merak ediyorum  ;D :nazar: :hello2: :love9:
kıyamam onlara ben dün gördüm ben kızımı aynı babasına benziodu resmi avatar resmim gördünnü kevsercim
MASALLAHHHH CANIM BENİM KURBAN OLURUM ONLARI VEREN ALLAH A  :amin: :nazar: :love9: :hieyt:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: fısfısım bugun ve dunden beri beni uyutmuyorsun masallahh pek hareketlisin kızım  :opucuk: bugun 34+6 günlük olduk az kaldı sana kavusmama ALLAH izin verirse  :amin:  :love9: :hieyt: son 24 gün  :hieyt: :hieyt: herdaim A.E.OL meleğim bitanem aşkım benim  :love9: :love7:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Eylül , 2011, 10:07:30
:love9: fısfısım bugun ve dunden beri beni uyutmuyorsun masallahh pek hareketlisin kızım  :opucuk: bugun 34+6 günlük olduk az kaldı sana kavusmama ALLAH izin verirse  :amin:  :love9: :hieyt: son 24 gün  :hieyt: :hieyt: herdaim A.E.OL meleğim bitanem aşkım benim  :love9: :love7:

maşallah esilama oda sabırsızlandı iyice annesine kavuşmaya az kaldı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 22 Eylül , 2011, 10:11:34

maşallah esilama oda sabırsızlandı iyice annesine kavuşmaya az kaldı  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
evet dünürüm artık biran önce galiba çıkmak istiyor aman birazdaha dursunda  :k06: :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Eylül , 2011, 10:12:41
Alıntı yapılan: aydinays - 22 Eylül , 2011, 10:11:34

evet dünürüm artık biran önce galiba çıkmak istiyor aman birazdaha dursunda  :k06: :opucuk:

durur duru annesi az kaldı. Esilanın odası tamam mı kevser bitti mi herşeyiniz ???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: kızım bugun hiç ama hiç halim yok  :icon_pale: :dontknow: neden bilmiyorum ama anne çok halsiz yeterki sen iyi ol pıtırcığım ama sen masallah kımıl kımılsın  :nazar: bugun 35+0 gunluksun  :nazar: son 23 gün kaldı sana kavusmama ALLAH NASİP EDERSE herdaim A.E.OL  :amin: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

maşallah kevserim ya bitirdin şafağı sağ salim kucağına alırsın inşallah prensesimizi.olur canım son günlerde öyle bitkinlik özellikle son 10 gün ben kötüydüm ayağa kalkasım gelmiyordu ama iştahım çok fenaydı senin iştah nasıl ben ne bulsam yiyordum.ne kadar kilo aldın sen ve bebiş şu an kaç kilo ne çok soru sordum dimi faceden yazmışın geldiğimde gitmiştin.bir de bugün kaç kere kevseri arayım dedim sonra kaldı.geliyo geliyooo esila esila geliyoooooooooooooooooooo  :hello2: :hello2:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 23 Eylül , 2011, 18:01:14
maşallah kevserim ya bitirdin şafağı sağ salim kucağına alırsın inşallah prensesimizi.olur canım son günlerde öyle bitkinlik özellikle son 10 gün ben kötüydüm ayağa kalkasım gelmiyordu ama iştahım çok fenaydı senin iştah nasıl ben ne bulsam yiyordum.ne kadar kilo aldın sen ve bebiş şu an kaç kilo ne çok soru sordum dimi faceden yazmışın geldiğimde gitmiştin.bir de bugün kaç kere kevseri arayım dedim sonra kaldı.geliyo geliyooo esila esila geliyoooooooooooooooooooo  :hello2: :hello2:
EVET NURUM BİTİRDİK YAA ZAMAN CABUK GECİYOR  :hieyt:
İŞTAHIM YERİNDE BENİMDE
CANIM BEN ŞUANA KADAR 14 KİLO ALDIM
BEBİŞTE 34+0 KEN 2400 GR DI ŞİMDİ NE KADAR BİLMİYORUM
CANIM BENİM OLUR MU SOR TABİ  :opucuk:
CANIM SAGOL YAAA  :love9:
GELİYOOO TEYZESİ ESİLAAA HANIM GELİYORRRRRR  :binkybaby: :binkybaby:

:nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :hieyt: :hieyt: :hello2: :muzz: :occasion14: :occasion5: :occasion14:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 23 Eylül , 2011, 18:06:17
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 23 Eylül , 2011, 18:01:14
EVET NURUM BİTİRDİK YAA ZAMAN CABUK GECİYOR  :hieyt:
İŞTAHIM YERİNDE BENİMDE
CANIM BEN ŞUANA KADAR 14 KİLO ALDIM
BEBİŞTE 34+0 KEN 2400 GR DI ŞİMDİ NE KADAR BİLMİYORUM
CANIM BENİM OLUR MU SOR TABİ  :opucuk:
CANIM SAGOL YAAA  :love9:
GELİYOOO TEYZESİ ESİLAAA HANIM GELİYORRRRRR  :binkybaby: :binkybaby:

:nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :hieyt: :hieyt: :hello2: :muzz: :occasion14: :occasion5: :occasion14:

maşallah çok fazla kilo almamışsın vermende kolay olur allahın izniyle.esilanın kilosuda çok güzel  :hello2: her şey güzel gidiyo allah bozmasın maşallah  :nazar: bende şafak sayıyorum ayşenin ve senin şafağını  ;D heyecan doruktaa öpüyorum sizi  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

NURUM CANIMSIN BENİM YAA  :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: İNŞ BİGÜNDE GÖRÜŞELİM SENİNLE ŞÖLE NİSANDA FELAN HAVALAR ISININCA BEBİŞLERİMİZDE OYNAR  ;D ;D :opucuk:

Balböceği

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ