ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

KONYALI

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

minik kuzum bugun nstye girdik masallah sonuclar guzel çıktı yavrum hep böle ol tamammı  :nazar: :hello2: annesinin kuzusu kuzusu kuzusu  :suclu: bugun 34+5 gunluksün  :nazar: :hello2: her daim A.E.OL kuzuuuummmmm  :flowers:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Eylül , 2011, 12:40:48
minik kuzum bugun nstye girdik masallah sonuclar guzel çıktı yavrum hep böle ol tamammı  :nazar: :hello2: annesinin kuzusu kuzusu kuzusu  :suclu: bugun 34+5 gunluksün  :nazar: :hello2: her daim A.E.OL kuzuuuummmmm  :flowers:

maşallah esilama benim. Kıyamam ona, doktor muyane etti mi bugün sizi???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 21 Eylül , 2011, 12:52:08
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Eylül , 2011, 12:40:48

maşallah esilama benim. Kıyamam ona, doktor muyane etti mi bugün sizi???
yok canım 5 gun önce etmişti  bakalım 1 hafta sonra gene cagırdı nst için o zaman belki kızımıda görürüm  :k06:

seda87

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:maşallah canm inş sonuçlarınız hep böyle güzel çıkar.peki kevsercim doğumunu nasıl düşünüyorsun normal mi :icon_scratch: :icon_scratch:ben gece rüyamda gördüm normal doğumu bekliyormuşum çok zordu yaa sabah da kalktım ağladım valla :crybaby2:bu sitres beni şimdiden basmış.allah yardımcın olsun canm bir avazda kurtarsın rabbim seni :amin: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

aydinays

Alıntı yapılan: seda87 - 21 Eylül , 2011, 13:07:09
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:maşallah canm inş sonuçlarınız hep böyle güzel çıkar.peki kevsercim doğumunu nasıl düşünüyorsun normal mi :icon_scratch: :icon_scratch:ben gece rüyamda gördüm normal doğumu bekliyormuşum çok zordu yaa sabah da kalktım ağladım valla :crybaby2:bu sitres beni şimdiden basmış.allah yardımcın olsun canm bir avazda kurtarsın rabbim seni :amin: :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: amin canım ruyanda hayır olsun inşallahh
tatlım ben aslında normal istiyordum dr kntrolune gittik benim plesantada yaslanma varmış dr dedi riske atmayalım dedi 38+0 ken sezeryanla alalım dei 39-40 çok riskli dedi bende kabul ettim safağımdan 12 gun düşüldü bugun 25 gunumuz kaldı canım aminnnn  :amin: hakkımızda hayırlısı buymuş

seda87

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Eylül , 2011, 13:17:42
:opucuk: amin canım ruyanda hayır olsun inşallahh
tatlım ben aslında normal istiyordum dr kntrolune gittik benim plesantada yaslanma varmış dr dedi riske atmayalım dedi 38+0 ken sezeryanla alalım dei 39-40 çok riskli dedi bende kabul ettim safağımdan 12 gun düşüldü bugun 25 gunumuz kaldı canım aminnnn  :amin: hakkımızda hayırlısı buymuş
hmmm anladım canm benim korkular boşuna aslında şimdiden kendimi yıpratıyorum o kadar.allah hayırlısını versin inş hakkımızda. :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Eylül , 2011, 13:29:24
amin canım inanır mısın ben hiç ama hiç korkmuyorum sadece heyecan var  :k06:
maşallah kevsercimm  :nazar: :nazar: :nazar: az kalmış yaaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: bu arada çok şükür bendede korku yok bir an önce göresim var kuşumu :k06: :hieyt: :hieyt:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: asya81 - 21 Eylül , 2011, 13:35:03
maşallah kevsercimm  :nazar: :nazar: :nazar: az kalmış yaaaa  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: bu arada çok şükür bendede korku yok bir an önce göresim var kuşumu :k06: :hieyt: :hieyt:
:opucuk: :opucuk: :hello2: :hello2: sagol canım benim evet yüze yüze kuyruğuna geldik canım acaba kime benzicek onu merak ediyorum  ;D :nazar: :hello2: :love9:

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Eylül , 2011, 13:40:02
Alıntı yapılan: asya81 - 21 Eylül , 2011, 13:35:03
:opucuk: :opucuk: :hello2: :hello2: sagol canım benim evet yüze yüze kuyruğuna geldik canım acaba kime benzicek onu merak ediyorum  ;D :nazar: :hello2: :love9:
kıyamam onlara ben dün gördüm ben kızımı aynı babasına benziodu resmi avatar resmim gördünnü kevsercim