ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 14 Eylül , 2011, 18:46:19
Yarasın balıklar esilamıza.  :amin: :amin:
:amin: :amin: amin canım benim  :opucuk:
Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 14 Eylül , 2011, 19:40:30
Maaşallah esilamıza :nazar:
tartışmalarda olur kafana takma çok daha fazla hassaslaşacaksın bu yemeğin tuzu az dedi eşim diye ağladığımı hatırlıyorum ben :k06:bazen ağlamak gerekıyor ama yeterki üzülme ozaman meleğinde üzülür annesi :aferin:

sagol teyzesi
evet canım aynen öle çok hassaslastım hemen ağlıyorum  :crybaby2: ;) :laughing7:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: annesinin kuzusu kuzusu kuzusu  :love7:  :hello2: yarın dr kntrolumuz var kızım seni o kadar çok özledimki anlatamam yarın görcem inşallahh saglıklı sıhatlısındır  :amin: yarın duvar kağıdın yapılacak  :hieyt: cumarteside mobilyan gelcek dun odanı boşalttık  :love9: her daim A.EO  :amin:

HASRET!M S@N@

hazırlıklar son hızla devam ediyor ne güzel sayılı günler kaldı esilamızın gelmesine

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 15 Eylül , 2011, 11:24:57
hazırlıklar son hızla devam ediyor ne güzel sayılı günler kaldı esilamızın gelmesine
:opucuk: evet teyzesi az kaldı çok heyecanlıyım  :hello2: :hello2: :love9: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

benim minik kızım sen anneye biran önce kavusmak mı istiyosun aman kızım ne olur 38+0 doldur sonra kavusalım hayırlısıyla  :amin: kızım bugun dr amcana gittik 34+0 2400gr sın masallah gelişimin iyimiş  :nazar: nstye bagladı dr amcan şükür sonuclar güzel çıktı çarşamba gene gidip nstye baglanacagız inş güzel çıkar sonucumuz  :amin: dr amcan dediki bebeğini 38+0 ken almam lazım çünkü plesantam yaşlanmış riske atamam dedi dr  :icon_pale: bende hiç düşünmeden tamam dedim 39-40 lı haftaları bekleyemeyiz dedi  :icon_pale: bende tamam dedim yani 16 ekimde ALLAH NASİP EDERSE kucagımızda olcaksın yavrum saglıklı sıhatlı olda hayırlısıyla kucagımıza alalım seni hayırlısıylada buyutelim  :amin: her daim A.E.OL  :amin:  :nazar: ESİLAM çok heyecanlıyım bugun duvar kagıdın yapılıyo yarında mobilyan gelcek  :hieyt: :love9:

aydinays

Canım dünürüm korkma sen. 4 hafta daha sabreder annesi. Maşallah gelinime. 38 haftaya kadarda 3 kiloyu geçer zaten. Çarşamba ne için gideceksin???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 16 Eylül , 2011, 16:25:13
Canım dünürüm korkma sen. 4 hafta daha sabreder annesi. Maşallah gelinime. 38 haftaya kadarda 3 kiloyu geçer zaten. Çarşamba ne için gideceksin???
CANIM BİRAZ KORKU VAR CARSAMBA NSTYE GİRCEZ GENE ARTIK HAFTADA BİR KNTROL DEDİ DR  ::)

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Eylül , 2011, 16:28:25
CANIM BİRAZ KORKU VAR CARSAMBA NSTYE GİRCEZ GENE ARTIK HAFTADA BİR KNTROL DEDİ DR  ::)

Korkma dünürüm esilam çok sağlıklı  :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 19 Eylül , 2011, 10:04:55
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Eylül , 2011, 16:28:25

Korkma dünürüm esilam çok sağlıklı  :nazar: :nazar:
:amin: :amin: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Balböceği

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ