ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 28 Ağustos , 2011, 10:21:35
:caca: :caca: :caca: :caca:

Canım benim sen niye stres yapıyosun bakalım. :caca: :caca: :caca: Kızıcam sana ama . Esilamıda üzme kendinide korkutma bakayım. Sen hamile birisin. boş ver takma hiç bir şeyi kafana. Esilamda etkileniyor anneciği
:-[ tamam dunurum  :opucuk: kızma bize  :( esilayıda üzmücem  :opucuk: :opucuk:
Alıntı yapılan: KONYALI - 28 Ağustos , 2011, 12:56:08
CNM SON AYLARDA ENDISE NORMAL...AMA SENIN KIZIN ARTIK 32 HAFTALIK OLMUS ANNESI KORKMA...BIRDE MIDEN ARTIK COK YANACAK
YEDIKLERIN DOKUNACAK,KUSACAK GIBI OLACAKSIN...BEN SABAHA KADAR COGU GÜNLER ÖLEYİM...KORKMA ARTIK NORMAL BUNLAR..SADECE İSHALİN İÇİN
DOKTORUNLA GÖRÜŞ...BELKİ MİDENİ BOZMUSTUR YEDİĞİN ŞEY...
KIZIN COK IYI MERAK ETME ANNESİ :nazar:
canım ne bileyim korkmuştum kusunca ama hareketlerini hissedince korkum gecti ve dr gitmedim bile  :occasion5: o gun çok kötü bi gundü midem   :igrenc:  :opucuk: az kaldı meleklerimize  :hello2: :nazar:
Alıntı yapılan: toprakk - 28 Ağustos , 2011, 14:30:41
canım kaç gündür bebişinn cicişlerinin resimlerini bekliyorum neden koymadın
canım valla kıyafetleri dolabına yerleştirince cekeyim odasıyla birlikte koycam resmini herseyi bitsin bi  :occasion5: :occasion5: :opucuk:
Alıntı yapılan: cemresu - 28 Ağustos , 2011, 20:50:14
cnm kendine sıkıntı yaPma bebiş iyidir Allahın izniyle...
:nazar:
:opucuk: :amin: :amin: inşallahh canım benim o gun korkmuştum işte  :dontknow:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

toprakk

canım bugünlerde normaldir senin böyle rüyalar görmen  içini ferah tut bu zamnaa kadar bişiolmadıysa bus aatten sonrada olmaz allahın izniyle :amin:
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: balım bugun ramazan bayramın 1.gunuydu ve baya gezdik seninle dahada bitmedi ziyaretler  :occasion14: kuzucum inş ALLAH nasip ederse kurban bayramına 6 günlük olacaksın  :amin: :hieyt: :hieyt: yani yaklaşık 1,5 ay sonra  :love7: :love9: masallahh bugun 31+4 günlüksün  :love9:  :nazar: oyy minik sercemizsin sen bizim  :binkybaby: :binkybaby: :love9: seni koklamak istiyorum  :love7: inş o gunlerde gelcek çok heyecanlanıyorum  :occasion14: :occasion5: her daim RABBİME EMANET OL   :amin: :amin: :hieyt: :flowers: :love9: :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: annen seni veren ALLAH A kurban olsun yavrum  :love7: bugun 32+0 olduk zaman bi şekilde geçiyor seni kucagıma almama tam 8 hafta var daha var kuzum benim ama olsun o gunlerde gelir inşallahhh sen yeterki saglıklı sıhatlı olda  :amin: :nazar: sen bizim aşkımızın meyvesisin evimizin,yuvamızın prensesisin  :love7: canım yavrum herseyin tamam dün babişkonla hastane çikolatanı bile aldık sadece kıyafetlerini yıkayıp ütüleyip hastane cantamızı hazırlıcam sonra 16 eylülde mobilyan geldiğinde yerleştircem  :occasion5: :occasion5: sonrada seni beklicem  :hello2: :hieyt: :hieyt: :love9: çoook heyecanlanıyorum bazen daha 56 gunumuz var gerçi  :suclu: her daim A.E.OL minik kuzum  :love3: anne ve baba seni çoook seviyorr  :love3: baba cumaya gitti şimdi gelir ben gene sana fırsat buldukça yazarım  :opucuk: :binkybaby: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"   
мαşαℓℓαн A.є.σ    :nazar:

aydinays

Canım dünürüm maşallah 32.haftayı da bitirdik. Ohh ne güzel. Ya daha dün gibiydi senin hamiş haberini aldığım. Aradan 15 gün geçmişti ve benimde kırmızılar gelmedi. Sonra daha bebişlerimizin cinsiyetlerini bilmeden birbirimize dünür dedik. Senin oğlun olacak benim kızım olacak derken, cinsiyetlerimiz belli oldu. tahminlerimizin tersi çıksada yine rabbim dünür olmayı bize nasip etti :k06: :k06: :k06:
Şimdi Esilamız 33 haftasında, Ayhan kayramda 31. haftasında. Artık şafaklarımız iyice azalıyor. Ve heycan git gide artıyor.

Ben sanki bir hayaldeyim. Bu karnımın şişi sanki inecek ve ben tekrar eski hayatıma geri dönecekmişim gibi geliyor. Hala inanamıyorum hayatıma bir melek geliyor. Hemde tam hayatımın merkezine. İlk önce Rabbime hayırlı kul sonrada bize hayırlı evlat olsunlar inşallah canım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: dünürüm aynen dediğin gibi zaman cabuk gecti gitti ne guzel dua etmişsin amin diyeyim  :amin:
esila :love9: kayra  :laughing7:  :laughing7: :k06:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :love9: yavrum bugun babannengille pikniğe gitcez  :occasion5: ohh yandan ne güzel  :muzz: mangaldan bol bol yıyelim babanın babası dedeliği kabul etmiyo diyoki bana büyük baba dicek diyo yani büyük baba alıştırcakmışım sana  ::) canım yavrum baba daha mışıl mışıl uyuyor biz hep erken kalkıyoruz annem yaaa hele sen doğunca daha erken kalkarım koklarım seni ayy ne güzel yaaa az kaldı kavuşmamıza  :love9: bugun 32+2 günlüksün masallah benim meleğime içimde kıpır kıpırsın artık kıyafetten bile kendini net şekilde belli ediyosun yamuluyo göbeğim resmen ne guzel  :nazar: biraz ağırlaşmaya basladım galiba hergun yuruyus yapıyoruz babanla artık yoruluyorum hemen  :suclu: rabbim hayırlısıyla seni kucagıma almayı nasip etsin bize hayırlı saglıklı sıhatlı evlat ol  :amin: :nazar: her daim A.E.OL  :amin: :love9: