ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: toprakk - 26 Ağustos , 2011, 12:32:24
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Ağustos , 2011, 19:06:57
:love9: pamuğum benim bugun şeker yuklememizi yaptırdık  :igrenc: az kaldı  :igrenc: ama dayandım  :-\ sonucu yarın alcaz inş güzel çıkar sonuc  :amin: dr göstercez bakalım dr ne dicek  ::) dun baba sana çıngırak almış  :occasion5: ilk oyuncağın babandan oldu bende bugun değişik çıngırak aldım sana  :occasion14: babişkonda bende seni çook seviyoruz  :love3: sen bizim yuvamızın ışığı olcaksın herdaim  :love9: bugun 30+6 gunluksun yarın 32.haftamıza giriyoruuz  :nazar: :nazar: :hello2: her daim ALLAH A emanet ol  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :love9:
masallah :nazar: her daim böyle mutlu böylesine hevesli olursunuz inşallah  rabbim yuvanıza katkat mutluluk versin :amin:
:amin: :amin: sagol canım benim RABBİM SENİNDE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN inş seninde meleğin gelir

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 26 Ağustos , 2011, 13:26:54
insallah guzel cikar kevser'cimm  :amin:  az kaldi sabrett yakinda kucagina alacaksinn  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
:amin: edam sonuclar guzel çıktı şükür amin canım ya az kaldı değilmi çok heyecanlıyım  :hello2: :hello2:
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 26 Ağustos , 2011, 13:28:16
iyi cikmasina cok sevindim canimmmm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
insallah hep boyle iyi gider hersey  :amin:

:opucuk: :opucuk: canım benim tesekkür ederim şükür iyi çıktı korkuyordum kötü çıkcak diye  :amin: edam az kaldı yaaaaa  :hello2: :hello2: :hello2:

suzannn

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 26 Ağustos , 2011, 13:27:31
:love9: kızım çok mutluyum sonuçlarımız cok guzel çıktı ALLAH A şükürler olsun  :amin: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: dr amcan 16 eylule randevu verdi gecer mi 16 eylul gelirmi  :suclu: bugun 31+0 sın masallahhh kızıma  :nazar: :nazar: her daim A.E.OL  :amin: :love9:
maşallah canım sonuçlarınız güzel çıktı inşallah kucağına aldığım günleride görürüz

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 26 Ağustos , 2011, 16:07:42
:love9: kızım çok mutluyum sonuçlarımız cok guzel çıktı ALLAH A şükürler olsun  :amin: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: dr amcan 16 eylule randevu verdi gecer mi 16 eylul gelirmi  :suclu: bugun 31+0 sın masallahhh kızıma  :nazar: :nazar: her daim A.E.OL  :amin: :love9:
maşallah canım sonuçlarınız güzel çıktı inşallah kucağına aldığım günleride görürüz
:opucuk: :opucuk: :amin: :amin: SAGOL CANIM SU MÜBAREK GUNDE RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN

aydinays

Canım dünürüm bak sonuçların güzel çıkmış. Boşuna telaş ettin. Ohh sende esilamda derin nefes alsın bakalım. Ohhh ohhh son 9 hafta meleğimiz geliyor... Kayra paşada çok merak ediyor esilayı  :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

DUNURUM SORMA  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ÇOK AMA ÇOK KÖTÜYUM DUN ANNELERE GİTTİK YEMEĞE ARTIK YAĞSI DOKUNDU BİLMİYORUM SANKİ BEBEĞİN SUYU İÇİMDE FOKUR FOKUR KAYNIYORDU  :crybaby2: :crybaby2: ÇOK KÖTÜYDÜ SONRA Bİ BAKTIM KUSTUM SONRA GENE İSHAL OLDUM NE OLUYOR BİZE DUNURUM YAAA  :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ŞİMDİ ACİLE GİTCEZ BEBEĞİMİ GÖRMEK İSTİYORUM EŞİME SÖLEDİM KALKACAK BİRAZDAN İÇİM RAHAT ETMEDİ GECE 3TEN BERİ  :crybaby2: :crybaby2: SANKİ AMİNASYON SUYU YANIYO GİBİ OLUYODU VE ŞİMDİDE HAFİF MİDE BULANTIM VAR  :crybaby2: :crybaby2: :y25:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

bebeğim ne oluyor bize ANNEM YAA   :crybaby2: :crybaby2: anne gece gene kötü oldu çok hemde bi yandan aglıyorum korkuyorum sana bişey olcak diye bi yandanda o içimdeki kaynayan atesi cekiyorum resmen senin suyun karnımda kaynadı halada biraz var  :crybaby2: :crybaby2: şimdi dr gitcez ultrasonda bi baksınlar sana  :y25: ishal oldum geri gecmişti  :crybaby2: ne olur yavrum inşallah iyisindir  :amin: her daim A.E.OL  :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 27 Ağustos , 2011, 08:48:28
DUNURUM SORMA  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ÇOK AMA ÇOK KÖTÜYUM DUN ANNELERE GİTTİK YEMEĞE ARTIK YAĞSI DOKUNDU BİLMİYORUM SANKİ BEBEĞİN SUYU İÇİMDE FOKUR FOKUR KAYNIYORDU  :crybaby2: :crybaby2: ÇOK KÖTÜYDÜ SONRA Bİ BAKTIM KUSTUM SONRA GENE İSHAL OLDUM NE OLUYOR BİZE DUNURUM YAAA  :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :y25: :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: ŞİMDİ ACİLE GİTCEZ BEBEĞİMİ GÖRMEK İSTİYORUM EŞİME SÖLEDİM KALKACAK BİRAZDAN İÇİM RAHAT ETMEDİ GECE 3TEN BERİ  :crybaby2: :crybaby2: SANKİ AMİNASYON SUYU YANIYO GİBİ OLUYODU VE ŞİMDİDE HAFİF MİDE BULANTIM VAR  :crybaby2: :crybaby2: :y25:

Canım stres yapma sakın. Belki yediğin dokundu, üşütmüş falan olabilir misin. Git doktora canım. Korkma sakın. Esilayıda stres yapma sakın. Haberlerinizi bekliyorum canımm.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

suzannn

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 27 Ağustos , 2011, 08:54:00
bebeğim ne oluyor bize ANNEM YAA   :crybaby2: :crybaby2: anne gece gene kötü oldu çok hemde bi yandan aglıyorum korkuyorum sana bişey olcak diye bi yandanda o içimdeki kaynayan atesi cekiyorum resmen senin suyun karnımda kaynadı halada biraz var  :crybaby2: :crybaby2: şimdi dr gitcez ultrasonda bi baksınlar sana  :y25: ishal oldum geri gecmişti  :crybaby2: ne olur yavrum inşallah iyisindir  :amin: her daim A.E.OL  :amin:
CANIM ALLAHA EMANET OLUN BİZİDE HABERSİZ BIRAKMA

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Ağustos , 2011, 09:13:23
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 27 Ağustos , 2011, 08:48:28

Canım stres yapma sakın. Belki yediğin dokundu, üşütmüş falan olabilir misin. Git doktora canım. Korkma sakın. Esilayıda stres yapma sakın. Haberlerinizi bekliyorum canımm.
canım o gun cok stresliydim dr gitmedim daha yeni girmiştim ultrasona zararı olur diye  :dontknow: :opucuk:
Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 27 Ağustos , 2011, 10:49:43
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 27 Ağustos , 2011, 08:54:00
CANIM ALLAHA EMANET OLUN BİZİDE HABERSİZ BIRAKMA
:opucuk: :opucuk: sagol canım benim

aydinays

:caca: :caca: :caca: :caca:

Canım benim sen niye stres yapıyosun bakalım. :caca: :caca: :caca: Kızıcam sana ama . Esilamıda üzme kendinide korkutma bakayım. Sen hamile birisin. boş ver takma hiç bir şeyi kafana. Esilamda etkileniyor anneciği

KONYALI

CNM SON AYLARDA ENDISE NORMAL...AMA SENIN KIZIN ARTIK 32 HAFTALIK OLMUS ANNESI KORKMA...BIRDE MIDEN ARTIK COK YANACAK
YEDIKLERIN DOKUNACAK,KUSACAK GIBI OLACAKSIN...BEN SABAHA KADAR COGU GÜNLER ÖLEYİM...KORKMA ARTIK NORMAL BUNLAR..SADECE İSHALİN İÇİN
DOKTORUNLA GÖRÜŞ...BELKİ MİDENİ BOZMUSTUR YEDİĞİN ŞEY...
KIZIN COK IYI MERAK ETME ANNESİ :nazar:

toprakk

Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

cemresu