ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ağustos , 2011, 23:08:49
sanırım senden 100 gr yükleyip her yarım saatte 3 saat boyunca kan alacaklar... çok yorulursun bize geliyordu böyle hamileler sona doğru tükniyorlardı aç aç..
:-\ :-\ :y25: :y25: :y25: :honk: :honk: :-[ :-[

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 18 Ağustos , 2011, 23:10:29
sanırım senden 100 gr yükleyip her yarım saatte 3 saat boyunca kan alacaklar... çok yorulursun bize geliyordu böyle hamileler sona doğru tükniyorlardı aç aç..
dr isteğine göre 1 saat araylada verebilirsin... intraket takarlar her seferinde canın yanmaz canım bu sefer güzel çıksında napcaksın dayanacağız...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ağustos , 2011, 23:17:36
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 18 Ağustos , 2011, 23:10:29
dr isteğine göre 1 saat araylada verebilirsin... intraket takarlar her seferinde canın yanmaz canım bu sefer güzel çıksında napcaksın dayanacağız...
:amin: :amin: :amin: :-\

suzannn

canım korkma inşallah düzene girer bi arkadaşımdada vardı sağlıklıca kucağına aldı bebeğini dr. kontrolünde sen yazmışsınya ben şekerli şeylerden uzak durdum falan ama bu sıkıntı ve strestende kaynaklanıyor ablanın annenin hastalıklarındanda etkilenmiş olabilirsin çok geçmiş olsun canım inşallah bu seferkinde düzenli çıkar

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 18 Ağustos , 2011, 22:53:00
:binkybaby: canım yavrum bugun anne üzüldü şeker yuklemesi güzel çıkmadı dr amcan bidaha istedi bu sefer 100gr birden  :igrenc: :igrenc:  :y25: ama sen saglıklı sıhatlısın masallah 29+6 sın 1kilo 521 gr sın  :nazar: :nazar: :opucuk: :love9: yavrum ne olur inş bidahaki sonuclarım guzel çıkar  :amin: :amin:
canım benim korkma birdahaki iyi çıkacak gör bak :amin: bende 100gr dün yüklendi  :igrenc: :igrenc: :igrenc:4 defa kan alındı  :igrenc: :igrenc: neyse benim 50gr yüklemede 170 çıkmıştı çok yüksek 100gr da herşey yolunda çıktı korkma yani

karapnr

:binkybaby: canım yavrum bugun anne üzüldü şeker yuklemesi güzel çıkmadı dr amcan bidaha istedi bu sefer 100gr birden  :igrenc: :igrenc:  :y25: ama sen saglıklı sıhatlısın masallah 29+6 sın 1kilo 521 gr sın  :nazar: :nazar: :opucuk: :love9: yavrum ne olur inş bidahaki sonuclarım guzel çıkar  :amin: :amin:

bir dahaki sonucunuz güzel çıkar inşallah canım üzme kendini   :opucuk: maşallah kocaman olmuş kuzucun  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin miniklerimizi  :amin:

cemresu

cnm geçmiş olsun... üzülme ama dikkat ettiğin sürece bi sorun olmaz..
ailede varsa genetikte olabilir bebiş iyiyse sıkıntıı yokk  :love9:

Balböceği

Kevser'cim uzulme canim insallah kotu birsey yoktur.  :opucuk:

Burda gerek bile gormuyorlar boyle testlere  :-\

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 19 Ağustos , 2011, 10:43:16
canım korkma inşallah düzene girer bi arkadaşımdada vardı sağlıklıca kucağına aldı bebeğini dr. kontrolünde sen yazmışsınya ben şekerli şeylerden uzak durdum falan ama bu sıkıntı ve strestende kaynaklanıyor ablanın annenin hastalıklarındanda etkilenmiş olabilirsin çok geçmiş olsun canım inşallah bu seferkinde düzenli çıkar
:amin: :amin: canım olabilir bilmiyorum ki  :dontknow:
Alıntı yapılan: asya81 - 19 Ağustos , 2011, 10:47:24
canım benim korkma birdahaki iyi çıkacak gör bak :amin: bende 100gr dün yüklendi  :igrenc: :igrenc: :igrenc:4 defa kan alındı  :igrenc: :igrenc: neyse benim 50gr yüklemede 170 çıkmıştı çok yüksek 100gr da herşey yolunda çıktı korkma yani
:igrenc: :igrenc: ayy ALLAH YARDIMCIM olsun  :amin: :igrenc: inş benimkide normal çıkar
Alıntı yapılan: karapnr - 19 Ağustos , 2011, 12:14:12

bir dahaki sonucunuz güzel çıkar inşallah canım üzme kendini   :opucuk: maşallah kocaman olmuş kuzucun  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: Rabbim sağ salim kucağımıza almayı nasip etsin miniklerimizi  :amin:
:amin: :amin: inş tatlım evet teyzesi buyudu amin ,inş hepimiz kucaklarımıza alalım  :amin: :opucuk:
Alıntı yapılan: cemresu - 19 Ağustos , 2011, 12:32:51
cnm geçmiş olsun... üzülme ama dikkat ettiğin sürece bi sorun olmaz..
ailede varsa genetikte olabilir bebiş iyiyse sıkıntıı yokk  :love9:
sagol canım tatlım teyzemde var sadece  :dontknow:
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 19 Ağustos , 2011, 12:38:15
Kevser'cim uzulme canim insallah kotu birsey yoktur.  :opucuk:

Burda gerek bile gormuyorlar boyle testlere  :-\

:amin: inş edacım  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: kızıııım bugun mobilya takımını aldık mobilyanı babanenle deden aldı  perdeni aldık  :hello2: :hieyt: :hieyt: sadece odana ayıcıklı duvar kagıdı yapılcak onunda ölçüsünü yarın ustalar gelip bakcak  :occasion14: o kaldı sonra dolabına yerleştircem kıyafetlerini çok heyecanlıyım sana gun gectikce yaklasıyorum kuzum benim  :opucuk: :love9: :love9:   :hello2: :hello2: yarında uyku setini,kıyafetlerini almaya gitcez  :hieyt: :hieyt: mobilyan 16 eylülde gelcek  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: bitanem yeterki sen saglıklı sıhatlı ol her daim A.E.OL yavruuum  :amin: :amin: :hieyt: :hello2: :nazar: :nazar: :love9: :love9: bugun 30+1 gunluksun  :nazar:

aydinays

Gelinimin odası tamamlanıyor. Sonra kıyafetler sıralanacak dolabına.Ayyy çok az kaldı bakalım kime benzeyecek gelinim.

Allah huzur içinde odasında büyütsün benim gelinimi. Sağlıkla sıhhatle kucağımıza alalım inşallah.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 20 Ağustos , 2011, 19:06:56
Gelinimin odası tamamlanıyor. Sonra kıyafetler sıralanacak dolabına.Ayyy çok az kaldı bakalım kime benzeyecek gelinim.

Allah huzur içinde odasında büyütsün benim gelinimi. Sağlıkla sıhhatle kucağımıza alalım inşallah.  :amin: :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: :amin: :amin: :amin: :amin: sagol canım benim inşallahhhh  :amin:

xxcansuxx

son zamnlar daha heyecanlı oluyor  eksikler tamamlandıkça sanırım... ayyy ya oda yerleştirirken orada olmayı isterdim  :love9: :love9: cicileri dolapta yerlerini alacak sonrada esilamız yatağında inş. Allah sağlıkla kucağına aldırsın canım  :amin: :amin:

Balböceği

Al annesi al herseyini gel bereketi bol olsun kuzumuzun  :amin: :amin: :amin:

gule gule yatsinnn ben cok begendim mobilyanizi bizim yerel kanalda gormustummm

hatta esime dedimki su odaya bayildim demistimmm  :k06:

aynisinin tipkisini secmissin  :k06: :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Ağustos , 2011, 22:41:30
son zamnlar daha heyecanlı oluyor  eksikler tamamlandıkça sanırım... ayyy ya oda yerleştirirken orada olmayı isterdim  :love9: :love9: cicileri dolapta yerlerini alacak sonrada esilamız yatağında inş. Allah sağlıkla kucağına aldırsın canım  :amin: :amin:
:love9: :love9: evet cananım çok heyecanlı ya  :love9: teyzesi sende gel beraber yerleştirelim  :k06: aminn inşallahhh hepimiz saglıklı sıhatlı kucagımıza alırız  :amin: :amin:
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Ağustos , 2011, 23:25:29
Al annesi al herseyini gel bereketi bol olsun kuzumuzun  :amin: :amin: :amin:

gule gule yatsinnn ben cok begendim mobilyanizi bizim yerel kanalda gormustummm

hatta esime dedimki su odaya bayildim demistimmm  :k06:

aynisinin tipkisini secmissin  :k06: :k06: :k06:

aminnn tatlım
evet bende begenerek aldım  :k06: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: