ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: özgemm - 10 Ağustos , 2011, 14:06:48
öyle canım evet
dua et evdesin sen bide bizi düşün iş yerinde sandalyenin başında otur dur sıcakta
:honk: :honk: :honk: :honk:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: canım ya kıyamam yaaa  :icon_pale:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tulayysl

canım bana gore hamilelik bi türlü gecmiyor sanki. gunler uzayıp gidiyor. taki senn kıznın buyudugunu gorene kadar... masallah nasıl da buyudu guzel kızın. 30 hafta oldu. Rabbim sağlıklarıyla kucağımıza almayı nasip etsin inş..

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 11 Ağustos , 2011, 13:41:23
Maşallah canım yarın 30. haftanıza başlıyorsunuz ne güzellll.
:opucuk: :opucuk: evet canımdarısı size  :hello2: :hello2: :hello2:
Alıntı yapılan: tulayysl - 11 Ağustos , 2011, 21:51:49
canım bana gore hamilelik bi türlü gecmiyor sanki. gunler uzayıp gidiyor. taki senn kıznın buyudugunu gorene kadar... masallah nasıl da buyudu guzel kızın. 30 hafta oldu. Rabbim sağlıklarıyla kucağımıza almayı nasip etsin inş..
:opucuk: güzl dileklerin için tesekkürler evet canım zaman cabuk geciyor  :suclu: bence  :laughing7:  :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: kızıma kavusmama 10 hafta var  :amin: :amin: :nazar: :hello2: :hello2: amin cümlemiz kucagına almayı nasip etsin rabbim  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

cemresu

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: benim dünyam yarın seni görcem inşallahhh çok özledik babnla seni yavrum anneye seker yuklemesi yapılacak yarın inş sonuclarımız güzel çıkar  :amin: bugun 29+3 günlüksün masallahhh kızıma  :nazar: A.E.OL yavruummm  :amin: :amin:  :hello2: :nazar: :hello2: :nazar: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Ağustos , 2011, 14:10:20
:love9: benim dünyam yarın seni görcem inşallahhh çok özledik babnla seni yavrum anneye seker yuklemesi yapılacak yarın inş sonuclarımız güzel çıkar  :amin: bugun 29+3 günlüksün masallahhh kızıma  :nazar: A.E.OL yavruummm  :amin: :amin:  :hello2: :nazar: :hello2: :nazar: :love9:
oyyy haydi bakalım randevunuz var demek esilayla... inşaallah sonuçların güzel çıkar... annesi prensese iyi bakıyor çıkmaz inşaallah   :nazar: Allah a emanet kuzun  :amin: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Ağustos , 2011, 15:27:18
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Ağustos , 2011, 14:10:20
oyyy haydi bakalım randevunuz var demek esilayla... inşaallah sonuçların güzel çıkar... annesi prensese iyi bakıyor çıkmaz inşaallah   :nazar: Allah a emanet kuzun  :amin: :nazar:
:opucuk: :opucuk: sagol teyzesi  :opucuk: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: aşkım bugun seni göremedik  :-\ persembe gunu dedi dr izinliymiş yavrum olsun yeterki sen saglıklı sıhatlı olda gerisi önemli değil  :amin:  canın sagolsun miniğim bugun sanki seni göreceğimi hissettin hep kıpır kıpırdın sabahtan beride ölesin masallahhh benim esilama  :nazar: seker yuklememizide verdik sonucu yarın alcaz inşallahhh güzel sonuc çıkar  :amin: benim güzel kızım A.E.OL her daim  :amin: :amin: :opucuk: seni çoook seviyoruzzz  :love9: :love7: bugun 29+4 günlüksün  :nazar: