ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Ağustos , 2011, 10:00:16
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ağustos , 2011, 08:19:57
canım ya 28 temmuz mu sizin de evlilik yıldönümünüz  :occasion5: :occasion5: bizim de  :muzz: :muzz: :muzz: ama o gün biz bir şeyler yapamadık eşim akşam 11de geldi... bizde bebişimi hediye olarak gördük  :k06: :k06: daha dün gibi deyip durduk eşimle 3.senemizi 3 kişiyle kapattık şükür  :amin: :love8: ALLAH MUTLULUĞUNUZU DAİM ETSİN BEBEĞİNLE NİCE SENELERİ KUTLAMAK NASİP OLSUN...  :amin: :amin: :opucuk:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: tesekkürler canım aminnn sizinde evlilik yuıldönümünüz kutlu olsun ALLAH saglıklı sıhatlı mutlu şekilde gene nasip etsin nice senelere  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
aminnn canım Allah razı olsun...
maşaallah ne çabuk büyüyorsunuz 30a ne kalmış esilamızın  :nazar: :nazar:

seda87

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Ağustos , 2011, 10:03:33
:love9: esilam bugun ramazana girdik kızım ama anne oruc tutamıyo senin için aslında tutardım ama acıkmıyorumda pek fazla ama susuz kalmaman lazım  :y25: gunde 4litre su içiyorum kızım benim çok susuyorum  :opucuk: yavrum bugun 27+3 günlüksün masallahhh sana her daim A.E.OL BİTANEM  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :love9:
canm bende tutamıyorum yaa sabak kalkar kalkmaz kustum  :y25: :y25: :y25:dedim ki yani tutsamda olmayacakmış.allah affeder inş.kendi elimizde olan birşey değil ki .inş borçlarımızı tutmamıza yardımcı olur rabbim :amin: :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

flowers

:love9: esilam bugun ramazana girdik kızım ama anne oruc tutamıyo senin için aslında tutardım ama acıkmıyorumda pek fazla ama susuz kalmaman lazım  :y25: gunde 4litre su içiyorum kızım benim çok susuyorum  :opucuk: yavrum bugun 27+3 günlüksün masallahhh sana her daim A.E.OL BİTANEM  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :love9:
:love9::love9::love9::love9:

Balböceği

Kevser'cim bebegin icin bu sene oruc yasak  :caca:

Hamileler illa tutacak diye birsey yok, insallah seneye tutarsin  :opucuk:

Masallah melegine az kaldi gelmesine hayirli gelsin kuzucuk  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ağustos , 2011, 11:52:09
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Ağustos , 2011, 10:00:16
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ağustos , 2011, 08:19:57
canım ya 28 temmuz mu sizin de evlilik yıldönümünüz  :occasion5: :occasion5: bizim de  :muzz: :muzz: :muzz: ama o gün biz bir şeyler yapamadık eşim akşam 11de geldi... bizde bebişimi hediye olarak gördük  :k06: :k06: daha dün gibi deyip durduk eşimle 3.senemizi 3 kişiyle kapattık şükür  :amin: :love8: ALLAH MUTLULUĞUNUZU DAİM ETSİN BEBEĞİNLE NİCE SENELERİ KUTLAMAK NASİP OLSUN...  :amin: :amin: :opucuk:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: tesekkürler canım aminnn sizinde evlilik yuıldönümünüz kutlu olsun ALLAH saglıklı sıhatlı mutlu şekilde gene nasip etsin nice senelere  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
aminnn canım Allah razı olsun...
maşaallah ne çabuk büyüyorsunuz 30a ne kalmış esilamızın  :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: canım benim evet 30lara az kaldı  :hello2: :hello2: :hello2: çok heyecanlanıyorum ya  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar:
Alıntı yapılan: seda87 - 01 Ağustos , 2011, 15:46:42
canm bende tutamıyorum yaa sabak kalkar kalkmaz kustum  :y25: :y25: :y25:dedim ki yani tutsamda olmayacakmış.allah affeder inş.kendi elimizde olan birşey değil ki .inş borçlarımızı tutmamıza yardımcı olur rabbim :amin: :amin: :amin: :amin:
evet canım artık öderiz inş borclarımızı  :honk: :opucuk:
Alıntı yapılan: ஐஐFLowerSஐஐ - 01 Ağustos , 2011, 16:17:15
:love9::love9::love9::love9:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :love7:
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 01 Ağustos , 2011, 16:20:22
Kevser'cim bebegin icin bu sene oruc yasak  :caca:

Hamileler illa tutacak diye birsey yok, insallah seneye tutarsin  :opucuk:

Masallah melegine az kaldi gelmesine hayirli gelsin kuzucuk  :amin:

:opucuk: :opucuk: canım bebişim için tutamıcam ama borcumu inşallah öderim ayy edacım çok heyecanlanıyorum sen az kaldı deyince ALLAH IM ŞÜKÜRLER OLSUN SANA BANA BU DUYGUYU YASATTIĞIN İÇİN BİNLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN  :amin: :amin:
EDAM  :opucuk: :opucuk: :love9: :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Balböceği

Bende gecen sene tutamadim  :k06: Bi mani keder olmassa Allah'in izniyle

kisin tutmayi planliyorum  :amin: :amin: borcum borc  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 01 Ağustos , 2011, 16:47:45

:opucuk: BERABERCE TUTARIZ KIŞIN  ;) BENDE OCAK YADA ŞUBATTA TUTMAK İSTİYORUM BAKALIM KISMET

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Ağustos , 2011, 16:49:00
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 01 Ağustos , 2011, 16:47:45

:opucuk: BERABERCE TUTARIZ KIŞIN  ;) BENDE OCAK YADA ŞUBATTA TUTMAK İSTİYORUM BAKALIM KISMET
ay insallah insallah  :amin: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: kızım suanda bebek arabanı almaya gidiyoruz  :hello2: :hello2: :hello2: seni çok ama çok seviyoruz melek kızım minik kuzumuzsun sen bizim  :love8: bugun 28+1 sin masallahhh benim kızıma  :nazar: :nazar: :love9: :love9: HER DAİM A.E.OL  :amin: :amin:

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Ağustos , 2011, 12:52:17
:love9: kızım suanda bebek arabanı almaya gidiyoruz  :hello2: :hello2: :hello2: seni çok ama çok seviyoruz melek kızım minik kuzumuzsun sen bizim  :love8: bugun 28+1 sin masallahhh benim kızıma  :nazar: :nazar: :love9: :love9: HER DAİM A.E.OL  :amin: :amin:

oyy ne güzell hayırlı alışverişler iyi gezmeler diliyoruz oğluşumla  :hello2: :hello2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: karapnr - 06 Ağustos , 2011, 12:54:45

oyy ne güzell hayırlı alışverişler iyi gezmeler diliyoruz oğluşumla  :hello2: :hello2:
:opucuk: :love7: :love7: sagol tatlım  :wave: :wave:

xxcansuxx

esilamızın bu saatte arabası alınmıştır sanırım oyyy yaaa çok güzel geçmiştir alışveriş maşaallah kuzuna ne kalmış 30'a   :nazar: :nazar: :nazar: bende iple çekiyorum alışveriş zamanını  :love9: güle güle kullanın canım  :opucuk: :flowers:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

yavrumm meleğim bebek arabanı aldık  :hello2: :hello2: saglıklı sıhatlı kullanalım inşallahh  :amin:  :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: küvetinide aldık  :hello2: :hello2: :opucuk: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 06 Ağustos , 2011, 18:49:50
esilamızın bu saatte arabası alınmıştır sanırım oyyy yaaa çok güzel geçmiştir alışveriş maşaallah kuzuna ne kalmış 30'a   :nazar: :nazar: :nazar: bende iple çekiyorum alışveriş zamanını  :love9: güle güle kullanın canım  :opucuk: :flowers:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: sagol canan teyzesi evet aldık küvetinide aldık  :hello2: :hello2: darısı size inşallahhh  :amin: :hello2: :hello2: :opucuk: buğlemime darısı