ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: βαlκιz - 15 Temmuz , 2011, 03:28:19
kevsercim nasılsın foruma pek giremiyorum konuşamıyoruz
kızın nasıl oh tatilden gelmişiniz süperr süperr maşallah
kendine iyi bak canım  :opucuk: :wave:

:opucuk: İİM GULŞAHCIM EVET TATİLDEN DÖNDÜK ALLAH A ŞÜKÜR ESİLADA BENDE İYİZ TEYZESİ SENİN YARAMAZLAR NASIL  :opucuk: ;D

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: :love9: yavrummm masallahh benim kelebeğime dun dr gittik dr saglığın sıhatın yerinde oldugunu söledi  :nazar: :hello2: :hello2: dun 24+6 gunluktun ve 816gr olmuşsun  :nazar: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: canım kızım benim kıpır kıpırın içimde  :nazar: seker yuklemesini yapmadı dr agustosun 17sinde yapcak yani 30.haftadayken her daim böle saglıklı sıhatlı ol yavrum her daim RABBİME EMANET OL  :amin: :amin:

aydinays

Maşallah benim gelinime. Ne kadar da büyümüş kocaman bebek olmuş annesi. Ay yerim onu ben nasıldı? Büyümüş mü esila. Ayy yerim onu ben.  :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 15 Temmuz , 2011, 09:32:02
Maşallah benim gelinime. Ne kadar da büyümüş kocaman bebek olmuş annesi. Ay yerim onu ben nasıldı? Büyümüş mü esila. Ayy yerim onu ben.  :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:
:opucuk: EVET BUYUMUŞ MAASALLAH YA ZAAN CABUK GECİYO VALLAHA  ;D :hello2: :hello2:

xxcansuxx

:nazar: :nazar: :nazar: maşaallah annesi kızına... sağlığı sıhhati de iyiymiş çok şükür ayyy ne kaldı ki şurda nerdeyse benim haftam kadar vakit geçince kucağında esila'n  :nazar: :nazar: ALLAH A EMANET OLUN BEBİŞİNLE  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Temmuz , 2011, 17:16:35
:nazar: :nazar: :nazar: maşaallah annesi kızına... sağlığı sıhhati de iyiymiş çok şükür ayyy ne kaldı ki şurda nerdeyse benim haftam kadar vakit geçince kucağında esila'n  :nazar: :nazar: ALLAH A EMANET OLUN BEBİŞİNLE  :amin:
:opucuk: :opucuk: EVET CANIM BUYUYO VALLA 3AY KALDI AZ KALDI KIZIMA KAVUSMAMA ALLAH NASİP EDERSE  :amin: :hello2: :hello2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: :love9: canım kızım anne bugun sabah çok üzüldü  :y25: :y25: almanyadaki teyzen bugun sabah gitti 4hafta ne cabuk gecti çok özledim şimdiden ama yapacak bişey yok :-\ bakalım senin doğumuna gelebilirse gelcek 3ay sonra seninde bu aralar hareketlerin daha kuvvetlendi kızıma masallah esilama sen hareket edince dünyalar benim oluyor hele baban nasılda mutlu oluyor sen bizim meleğimizsin herseyimizsin  :love9: :love9: seni çoook ama çoook seviyoruz bugun 26+0 sın masallah kızıma A.E.OL her daim  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :flowers: :love9: :love9:

xxcansuxx

Allah kavuştursun canım  :amin: :amin: offf ya böyle kardeşler gördükçe benim neden kız kardeşim yok diyorum  :y25: bak doğumuna da gelmeye çalışacakmış maşaallah ablalarına  :nazar: :nazar:
esilamızda büyürde daha da güçlü tepkiler vermez mi  :k06: :k06: maşaallah ona da  :nazar: :binkybaby: dışardan hissediliyor mu artık hareketleri yada babanız elini koyunca hareketlerini hissediyo mu :dontknow: :dontknow:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Temmuz , 2011, 17:37:40
Allah kavuştursun canım  :amin: :amin: offf ya böyle kardeşler gördükçe benim neden kız kardeşim yok diyorum  :y25: bak doğumuna da gelmeye çalışacakmış maşaallah ablalarına  :nazar: :nazar:
esilamızda büyürde daha da güçlü tepkiler vermez mi  :k06: :k06: maşaallah ona da  :nazar: :binkybaby: dışardan hissediliyor mu artık hareketleri yada babanız elini koyunca hareketlerini hissediyo mu :dontknow: :dontknow:
:opucuk: :opucuk: sagol canım benim evet bakalım teyzemiz gelebilirse gelcek
tabiki hissediliyo tekmeliyo babamızı karnıma bakıyorum karnım bazen yamılıyo  :laughing7: :laughing7: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: yiğenlerim bile hissediyo artık teyzeleride herkes hissediyo yavrumu  ;) :occasion5: :occasion5:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Temmuz , 2011, 17:40:10
tabiki hissediliyo tekmeliyo babamızı karnıma bakıyorum karnım bazen yamılıyo  :laughing7: :laughing7: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: yiğenlerim bile hissediyo artık teyzeleride herkes hissediyo yavrumu  ;) :occasion5: :occasion5:
ne heyecanlı  ya  :love9: :love9: maşaallah demek 20li haftaların geride kalması gerekiyor  :k06:  bende bekliyorum eşimin hissetmesini  :binkybaby: :binkybaby:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Temmuz , 2011, 18:05:50
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Temmuz , 2011, 17:40:10
:opucuk: AZ KALDI CANIM  :hello2: SANADA
ne heyecanlı  ya  :love9: :love9: maşaallah demek 20li haftaların geride kalması gerekiyor  :k06:  bende bekliyorum eşimin hissetmesini  :binkybaby: :binkybaby:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: canım,aşkım,prensesim benim masallah sana kıpır kıpırsın artık seslerede tepki veriyosun babayıda tepiyosun  :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: sana bir sürü cicişler aldık şampuan takımlarını aldık şimdide haftaya cumartesi bebek arabanı ve beşiğini alcaz çok heyecanlıyım kızım yaaa  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :love9: HER DAİM A.E.OL YAVRUUUMMM  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :love9: :love8: :love8: