ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

aydinays

Canım dünürüm çok özledim ben sizi. Neler yapıyorsunuz tatilde bol bol yüzüyorsundur inşallah. Esila kızım nasıl??? Annesi kıpır kıpr olmaya başladı mı??? Damadının performansı her geçen gün artıyor. Artık beni yumrukluyor mu tekmeliyor mu bilmiyorum.  :amin: :amin: :amin:

Ne zaman geleceksiniz???? Çok özlettiniz kendinizi. :k06: :k06: :k06:

Esila ve seni sevgiyle öpüyoruz. :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Temmuz , 2011, 11:21:52
İYİ TATİLLER OHHHH SEFAN OLSUN  :muzz:  :muzz: :muzz: ALLAH A EMANET OLUN  :amin:
SAĞOL CANIM BENİM  :opucuk: :hello2: :hello2: GELDİK TATİLDEN
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 02 Temmuz , 2011, 11:26:48
İYİ TATİLLER CANIM  :opucuk: OHHH OHHHH BIZIM YERIMIZEDE TATILIN TADINI ÇIKAR  :muzz: :occasion14: :hieyt:
SAGOL CANIM ÇIKARDIM VALLA TATİLİN TADINI  :hello2: :hello2: :opucuk: :opucuk: :laughing7:
Alıntı yapılan: aydinays - 06 Temmuz , 2011, 19:19:17
Canım dünürüm çok özledim ben sizi. Neler yapıyorsunuz tatilde bol bol yüzüyorsundur inşallah. Esila kızım nasıl??? Annesi kıpır kıpr olmaya başladı mı??? Damadının performansı her geçen gün artıyor. Artık beni yumrukluyor mu tekmeliyor mu bilmiyorum.  :amin: :amin: :amin:

Ne zaman geleceksiniz???? Çok özlettiniz kendinizi. :k06: :k06: :k06:

Esila ve seni sevgiyle öpüyoruz. :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:opucuk: :opucuk: CANIM DUNURUM GELDİK İŞTE EVET ESİLA DURMUYO MASALLAH KIPIR KIPIR BENİM DAMADIMADA MASALLAHHH  :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:
AMA GENE PEK SIK GİREMİCEM ABLAMLAR BURDA DAHA  :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: :hello2: :hello2: :hello2: canım kızım tatilimizden geldikkk seninle bol bol denize girdik yuzduk baban bizi yuzdurdu  :hello2: :hello2: bol bol fotograf cekindik  :hello2: :hello2: çok guzel tatildi  :love8: :love8:  :muzz: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: her daim A.e.ol

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

banu_fth

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Temmuz , 2011, 19:47:55
:love9: :hello2: :hello2: :hello2: canım kızım tatilimizden geldikkk seninle bol bol denize girdik yuzduk baban bizi yuzdurdu  :hello2: :hello2: bol bol fotograf cekindik  :hello2: :hello2: çok guzel tatildi  :love8: :love8:  :muzz: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar: her daim A.e.ol

ay ne güzel yaaa  :nazar: :nazar: bizim babamız denizi yasak etti ..  :-\ mikrop kapma ihtimalini hiç sevmedim . dertsiz başımıza dert mi alalım dedi .. peki dedik .. seneye tüm hevesimizi saklıyoruz ..
eveeeeeeet fotoları bekliozzzzz  :laughing7:

xxcansuxx

döndünüz mü tatilden ohhhh tatiller yapıldı,yüzüldü esilayla :occasion5: :occasion5: hoşgeldiniz canım
bende çok sıkıldım bunldım bizde bir çıksaydık tatile  :-\

aydinays

Hoş geldiniz canım benim. Ayy ne de çok özlemiştik biz sizi. Olsun siz iyi olun da buraya az girsenizde olur canım benim. Şu yazı geçirdik geri sayıma az kalacak yaşasın  :hieyt: :hieyt: :hieyt: Miniklerimiz büyüyor allahım isteyen herkese nasip etsin. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 09 Temmuz , 2011, 20:25:52
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Temmuz , 2011, 19:47:55

ay ne güzel yaaa  :nazar: :nazar: bizim babamız denizi yasak etti ..  :-\ mikrop kapma ihtimalini hiç sevmedim . dertsiz başımıza dert mi alalım dedi .. peki dedik .. seneye tüm hevesimizi saklıyoruz ..
eveeeeeeet fotoları bekliozzzzz  :laughing7:
CANIMM YOK NE MİKROBU SADECE HAVUZA GİRMEDİM BEN  :occasion5:
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Temmuz , 2011, 11:15:04
döndünüz mü tatilden ohhhh tatiller yapıldı,yüzüldü esilayla :occasion5: :occasion5: hoşgeldiniz canım
bende çok sıkıldım bunldım bizde bir çıksaydık tatile  :-\
:opucuk: :occasion5: :occasion5: evettt döndük ablamlarda ayın 22sinde gidiyorlar  :honk: canım tatil o kadar iyi geldiki bence sizde gidin  :icon_thumright:tavsiye ederim sizide orda cok özledik  :love8:
Alıntı yapılan: aydinays - 11 Temmuz , 2011, 09:08:20
Hoş geldiniz canım benim. Ayy ne de çok özlemiştik biz sizi. Olsun siz iyi olun da buraya az girsenizde olur canım benim. Şu yazı geçirdik geri sayıma az kalacak yaşasın  :hieyt: :hieyt: :hieyt: Miniklerimiz büyüyor allahım isteyen herkese nasip etsin. :amin: :amin: :amin:
hoşbulduk fıstığım  :opucuk: bizde siziz özledik damadım iyimi  :laughing7: evet yazı gecirdikmi geri sayım baslıcak hayırlısıyla  :amin: :amin: :amin: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: canım kızım bugun saat 14:00da seni görcem dr kontrolumuz var  :hello2: :hello2: masallah kıpır kıpırsın inşallahhh saglıklı sıhatlısındır  :amin: :amin: :hello2: :hello2: annesinin gülü herseyim benim  :nazar: her daim A.E.OL  :amin: :amin:  :love9: bugun 24+6 gunluksun  :nazar: :nazar: :muzz:

aydinays

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

βαlκιz

kevsercim nasılsın foruma pek giremiyorum konuşamıyoruz
kızın nasıl oh tatilden gelmişiniz süperr süperr maşallah
kendine iyi bak canım  :opucuk: :wave:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: