ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kelebegimm - 23 Haziran , 2011, 00:41:34
oyy teysesi kurban olsun onu yaradana.... ne tatlidir kimbilirr bal küpüüüüüüü....
seni cok merak ediyorum prensesss :love9: :love9: :love9:gununde saglikla gel bizde resimlerini gorelim ins.. :amin: :amin: :amin:
canım benim  :opucuk: :opucuk: RABBİM SAGLIKLI SIHATLI SANADA NASİP ETSİN İNŞALLAHHH ARKADASIM SAGOL GUZEL DİLEKLERİN İÇİN  :opucuk: :opucuk: :love9: :love3:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Haziran , 2011, 22:48:20
oyyy kurban olurum seni veren ALLAH A şükürler olsun yavrum ayrıntılı ultrason sonucun guzel çıktı saglıklı sıhatlısın masallahhh kuzuma ayrıca dr dediki 3gün önden gidiyor dedi masallah benim kızıma 480gr olmuşsun kelebegim benim  :nazar: :nazar: :basardim: :basardim: :love9: canım yavrum herseyim  :hieyt: :hieyt: :muzz: :hello2: :muzz: :muzz: her daim A.E.OL  :amin: :amin:  :love9:  :opucuk: :binkybaby: 21+5 GÜNLÜKSÜN  :nazar:

Maşallaha benim esila gelin,me. O nur topu gibi doğacak annesi. Yerim onu ben. Ayy doğsunlarda fotolarını paylaşalım cnm benim. :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 23 Haziran , 2011, 08:40:22
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Haziran , 2011, 22:48:20
oyyy kurban olurum seni veren ALLAH A şükürler olsun yavrum ayrıntılı ultrason sonucun guzel çıktı saglıklı sıhatlısın masallahhh kuzuma ayrıca dr dediki 3gün önden gidiyor dedi masallah benim kızıma 480gr olmuşsun kelebegim benim  :nazar: :nazar: :basardim: :basardim: :love9: canım yavrum herseyim  :hieyt: :hieyt: :muzz: :hello2: :muzz: :muzz: her daim A.E.OL  :amin: :amin:  :love9:  :opucuk: :binkybaby: 21+5 GÜNLÜKSÜN  :nazar:

Maşallaha benim esila gelin,me. O nur topu gibi doğacak annesi. Yerim onu ben. Ayy doğsunlarda fotolarını paylaşalım cnm benim. :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: :opucuk: sagol canım benim inşallahh hayırlısıyla kucagımıza alalımda resimlerini paylasırız  :hello2: :hello2: :opucuk: :opucuk: dünürümmmmm  :laughing7:

xxcansuxx

maşaallah esilamıza  :nazar: :nazar: bende merak ediyordum giremedim dün siteye şimdi direk senin  sayfana girdim çok sevindim ayyyy ya yarım kilo olmuş nerdeyse  :nazar:  :nazar: ALLAH KORUSUN SİZİ  :amin: :amin: 

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Haziran , 2011, 10:13:13
maşaallah esilamıza  :nazar: :nazar: bende merak ediyordum giremedim dün siteye şimdi direk senin  sayfana girdim çok sevindim ayyyy ya yarım kilo olmuş nerdeyse  :nazar:  :nazar: ALLAH KORUSUN SİZİ  :amin: :amin:
:opucuk: :opucuk: SAGOL CANIM BENİM ALLAH RAZI OLSUN  :amin: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

miniğim cumartesi yani 2gun sonra teyzenler almanyadan geliyolar  :hello2: :hello2: cok mutluyuz sonrada 2temmuzda hep birlikte tatile gidiyoruz yavrummm  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

meleğim buraya yazamadan duramadım masallah sana ne guzel tepiyosun anneyi öle kurban olurum seni veren ALLAH A  :amin: hep böle kıpır kıpır ol kızım esilammm benim  :opucuk: :opucuk: :amin: :nazar: :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 23 Haziran , 2011, 17:45:23
meleğim buraya yazamadan duramadım masallah sana ne guzel tepiyosun anneyi öle kurban olurum seni veren ALLAH A  :amin: hep böle kıpır kıpır ol kızım esilammm benim  :opucuk: :opucuk: :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:allahım kucağında olduğu günleri nasip etsin sağlıkla  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: asya81 - 23 Haziran , 2011, 17:47:29
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 23 Haziran , 2011, 17:45:23
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:allahım kucağında olduğu günleri nasip etsin sağlıkla  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:amin: :amin: canım cumlemiz inşallah

xxcansuxx

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: yavrummmm bugun saat 9:30 ucaga biniyoruz tatileeee  :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :muzz: :occasion5: :occasion5: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :love9: bugun 23+1 gunluksun  :nazar: :nazar: A.E.OL  :amin: :amin:

xxcansuxx