ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ORNA

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Haziran , 2011, 17:58:37
:hello2: :hello2: :love9: PRENSESİM AŞKIMIZIN MEYVESİ CANIM YAVRUMMM YARIN AYRINTILI ULTRASONA GİRCEZ İNŞ SAGLIKLI SIHATLISINDIR BİTANEM 1AYDIR GÖRMÜYORUM SENİ ÇOK AMA ÇOK ÖZLEDİK BABANLA  :hello2: :hello2: YARIN GÖRCEZ İNŞALLAHHH BUGUN MASALLAH 21+4 GUNLUKSUN  :nazar: :nazar: HAREKETİNİ HİSSETTİM BUGUNDE  :nazar: :nazar: :love9: HER DAİM A.E.OL YAVRUMMMM  :amin: :nazar: :love9: :opucuk: :opucuk:

maşşallah size nazar değmesin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: zaman su gibi akıp gidiyor

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ORNA - 21 Haziran , 2011, 18:05:57
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Haziran , 2011, 17:58:37
:hello2: :hello2: :love9: PRENSESİM AŞKIMIZIN MEYVESİ CANIM YAVRUMMM YARIN AYRINTILI ULTRASONA GİRCEZ İNŞ SAGLIKLI SIHATLISINDIR BİTANEM 1AYDIR GÖRMÜYORUM SENİ ÇOK AMA ÇOK ÖZLEDİK BABANLA  :hello2: :hello2: YARIN GÖRCEZ İNŞALLAHHH BUGUN MASALLAH 21+4 GUNLUKSUN  :nazar: :nazar: HAREKETİNİ HİSSETTİM BUGUNDE  :nazar: :nazar: :love9: HER DAİM A.E.OL YAVRUMMMM  :amin: :nazar: :love9: :opucuk: :opucuk:

maşşallah size nazar değmesin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: zaman su gibi akıp gidiyor
:opucuk: :opucuk: SAGOL TEYZESİ İNŞALLAH DARISI SANA  :amin: :amin: :laughing7: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

tulayysl

aydinays

Canım benim gördün mü kızını. Nasılsın inşallah güzel haberlerle gelmişsinizdir. Esila gelinim inşallah çok iyidir annesi.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: tulayysl - 21 Haziran , 2011, 22:50:03
inşallah sorunsuz iyi haberlerle gelin canım
:amin: :amin:  :-* :opucuk:
Alıntı yapılan: aydinays - 22 Haziran , 2011, 08:45:20
Canım benim gördün mü kızını. Nasılsın inşallah güzel haberlerle gelmişsinizdir. Esila gelinim inşallah çok iyidir annesi.
:amin: :amin: :opucuk: canım yok daha gitmedik 2de gitcez

xxcansuxx

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 22 Haziran , 2011, 09:17:36
güzel haberlerle gel canım. Gelinime kayranın slm var :k06: :k06: :k06:
vay selamlar başlamış şimdiden :ehi: :ehi: " ben sEni doğmadan sevmiştim  esilaaaaaaaaa " KAYRA

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Haziran , 2011, 09:33:33
Alıntı yapılan: aydinays - 22 Haziran , 2011, 09:17:36
güzel haberlerle gel canım. Gelinime kayranın slm var :k06: :k06: :k06:
vay selamlar başlamış şimdiden :ehi: :ehi: " ben sEni doğmadan sevmiştim  esilaaaaaaaaa " KAYRA
:opucuk: bizde seni seviyoruzzzzzzzz  :love9: :love9: :love9:

aydinays

Efet benim oğlum dün yaptı biliyor musun aşı oldum ben sen oldun mu bu arada?
Aşı oldum derin nefes aldım verdim beni sıpam  :k06: :k06: :k06: tekme attı. Kıyamam canımın yandığını mı hissetti ne?

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 22 Haziran , 2011, 10:10:58
Efet benim oğlum dün yaptı biliyor musun aşı oldum ben sen oldun mu bu arada?
Aşı oldum derin nefes aldım verdim beni sıpam  :k06: :k06: :k06: tekme attı. Kıyamam canımın yandığını mı hissetti ne?
:opucuk: canım ben olmadım dr istemedi alerji olursun belki dedi  :dontknow: :dontknow:

aydinays

Hımmm bana doktor ol dedi. Oldum bende. hımmm benimde kolum ağırıyor şimdi. Dün bişi yoktu.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

oyyy kurban olurum seni veren ALLAH A şükürler olsun yavrum ayrıntılı ultrason sonucun guzel çıktı saglıklı sıhatlısın masallahhh kuzuma ayrıca dr dediki 3gün önden gidiyor dedi masallah benim kızıma 480gr olmuşsun kelebegim benim  :nazar: :nazar: :basardim: :basardim: :love9: canım yavrum herseyim  :hieyt: :hieyt: :muzz: :hello2: :muzz: :muzz: her daim A.E.OL  :amin: :amin:  :love9:  :opucuk: :binkybaby: 21+5 GÜNLÜKSÜN  :nazar:

kelebegimm

oyy teysesi kurban olsun onu yaradana.... ne tatlidir kimbilirr bal küpüüüüüüü....
seni cok merak ediyorum prensesss :love9: :love9: :love9:gununde saglikla gel bizde resimlerini gorelim ins.. :amin: :amin: :amin:

]