ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Haziran , 2011, 13:55:16
:occasion5: :occasion5: ohhh ohhh pikniklere de gidermiş annesiyle teyzesinin bitanesi... yaramazlık yapmaz annesi maşaallah sizlere  :nazar: :nazar:
:opucuk: SAĞOL TEYZESİ  ;D
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 04 Haziran , 2011, 14:07:22
demek hissettin prensesini maşşallah sizeee  :nazar:
EVET CANIM HİSSETMEYE BASLADIM  :hello2: :hello2: :hello2:
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 04 Haziran , 2011, 14:20:31
41 kere MASALLAH canim  :nazar: :nazar:

Demek hareketlerini hissettin  :love9:

biraz daha buyusun sana daha sert vuracak  :k06:

SAĞOL EDACIM EVET HİSSETMEYE BASLADIM ARTIK SERT VURSUN YAVRUM HERSEYE RAZIYIM TEK SAGLIKLI SIHATLI OLSUNDA  :amin: :opucuk: :hello2: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love8: :love3: yavrum bugunde hissettim seni hatta babanı cagırdım hemen dedim babana elini karnıma koy dedim ama o hissedemedi baban elini karnıma koydugunda dahada hareketlenmeye basladın rabbimin işleri anlıyosun sen küçücük canınla  :crybaby2: seni çok seviyoruz biz yavrummm A.E.OL HERDAİM  :amin: :nazar: :nazar: Bugun 19+2 günlüksün masallah  :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

bebeğim bugun hiç kımıldamadın  :( korkuyorum  :y25: inşallah bi sorun yoktur minik kuzum ne olur saglıklı sıhatlı ol inşallahhhh  :amin: canım yavrummm seni çok ama çok seviyoruz  :love8: her daim ALLAH A EMANET OL  :amin: :amin:

seda87

oyy yesin teyzesi onun tekmeciklerini :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: rabbim bana da nasip etsiin inş o tekmeleri hissetmeyi yaaaa inş inş  :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: CANIM KIZIM MASALLAHHH SANA SUANDA KIPIR KIPIRSIN GÖBÜŞÜMDE ÇOK MUTLU OLDUM SENİ HİSSEDİNCE KURBAN OLURUM SENİ VEREN ALLAH A  :amin: SENİ ÇOK AMA COK SEVİYORUZ BİZİM GÜNEŞİMİZSİN EVİMİZİN IŞIĞI OLCAKSIN  :opucuk: İNŞALLAH HER DAİM SAGLIKLI SIHATLI OL ANNENİN GÖBÜŞÜNDEDE DÜNYAYA GELDİĞİNDEDE  :amin: YUVAMIZIN BONCUGU OLCAKSIN SEN NAZAR BONCUGUMUZSUN  :binkybaby: :nazar: YEYİM SENİ KIZIMMM SENİ OKADAR COK SEVİYORUMKİ BUNU ANLATAMAM DÜŞÜN KARNIMDAYKEN BU KADAR SEVİYORSAM DUNYAYA GELDİĞİNDE BİLMEM NE KADAR SEVERİM  :love9: :love9: A.E.OL HER DAİM  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

xxcansuxx

kıpır kıpırmış annesinin bitanesi  :nazar: :nazar: :nazar: oyyyy teyzeside yesin onu... çok güzel bir duygudur onu içinde hissetmek bende hissediyorum miniğimi ama benimki farklı ben büyüyorum anne diyor nazını bana yapıyor...  :k06: :k06: sağlıkla büyüsünlerde annesi onların herşeyine razı.... A.E.OLUN MELEKLER.... :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Haziran , 2011, 08:26:40
kıpır kıpırmış annesinin bitanesi  :nazar: :nazar: :nazar: oyyyy teyzeside yesin onu... çok güzel bir duygudur onu içinde hissetmek bende hissediyorum miniğimi ama benimki farklı ben büyüyorum anne diyor nazını bana yapıyor...  :k06: :k06: sağlıkla büyüsünlerde annesi onların herşeyine razı.... A.E.OLUN MELEKLER.... :amin: :amin:
EVET TEYZESİ KIPIR KIPIR ARTIK BENİM KIZIM  :k06: :nazar: EVET COK GUZEL Bİ DUYGU RABBİM TUM İSTEYENLERE NASİP ETSİN  :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: kızım anne çok hasta boğazları agrıyo grip olmuş bide kemikleri agrıyo  :sad1: :sad1: inş sen iyisindir  :amin: masallahh benim kızıma annesini ne guzel tepikliyo sen tekmeleyince dünyalar beniim oluyo gözlerim bile doluyo  :y25: babanda hep seviyo seni hep konusuyo seninle  :opucuk: :binkybaby: :love9:

tulayysl

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Haziran , 2011, 09:01:40
  :love9: kızım anne çok hasta boğazları agrıyo grip olmuş bide kemikleri agrıyo  :sad1: :sad1: inş sen iyisindir  :amin: masallahh benim kızıma annesini ne guzel tepikliyo sen tekmeleyince dünyalar beniim oluyo gözlerim bile doluyo  :y25: babanda hep seviyo seni hep konusuyo seninle  :opucuk: :binkybaby: :love9:
oy masallah size. tekmeler nasıl da mutlu ediyor annişleri değil mi. kızının tekmelerini yerim ben. cok tatlısınızz masallah

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: tulayysl - 12 Haziran , 2011, 12:05:20
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Haziran , 2011, 09:01:40
oy masallah size. tekmeler nasıl da mutlu ediyor annişleri değil mi. kızının tekmelerini yerim ben. cok tatlısınızz masallah
sagol canım benim evet çok mutlu ediyor gercekten  :opucuk: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kurban olurum seni veren yaradan ALLAH A canım kızım nasılsın inşallah iyisindir ben bugun birazdaha iyiyim gribim var sadece boğaz agrım gecti şükür yarın daha iyi olurum  :occasion5: meleğim bi isim bulduk ve kulağıma cok hoş geldi ESİLA:RABBİNİ ADINI SABAH AKŞAM AN.anlamıda bu kızım fetih suresidede geçiyor esilammmm cok hoş isim babanda çok begendi galiba artık değiştirmeyiz  :occasion5: bugun masallah 20+3 günlüksün büyüyosun yavrum gun geçtikçe sana kavusmamıza az kalıyo  :occasion5: :love9: :love8: HER DAİM A.E.O  :amin:

seda87

ayy canm kızının ismi gerçekten çok güzelmiş :nazar: :nazar:helede anlamı bayıldım gerçekten kimsede duymamıştımda allah adıyla uzun ömürlü sağlıklı yaşamaısını nasip etsin inş canm :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: seda87 - 13 Haziran , 2011, 21:04:08
ayy canm kızının ismi gerçekten çok güzelmiş :nazar: :nazar:helede anlamı bayıldım gerçekten kimsede duymamıştımda allah adıyla uzun ömürlü sağlıklı yaşamaısını nasip etsin inş canm :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: SAGOL CANIM BENDE ÇOK AMA ÇOK BEĞENDİM ANLAMIDA ÇOK GÜZEL SAGOL CANIM GUZEL DİLEKLERİN İÇİN İNŞ CÜMLEMİZİNKİ  :amin: :amin: