ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

kelebegimm

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Mayıs , 2011, 16:52:44
Alıntı yapılan: kelebegimm - 16 Mayıs , 2011, 16:46:20
CANIMM COOKKK SEVINDIMM OYY MASALLAH MELEK KIZINA BU ARALAR GIREMEDIMDE BAYA BUYUMUS CINSIYETIDE BELLI OLMUS BILEE :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:TEYSESI YESIN ONUUU
:opucuk: EVET CANIM BUYUDUK VE CİNSİYETİMİZİDE ÖĞRENDİK SAGOL CANIM BENİM DARISI SANA CİNSİYET ÖĞRENME SIRASI SENDE  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
saol canim ins. o gunleri gorurum bende gulumun olayidan sonra korkmaya basladim yine ins.benimde basima ole bise gelmez raabbim yardimcimiz olsun :amin: :amin: :amin:

]

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kelebegimm - 16 Mayıs , 2011, 17:56:27
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Mayıs , 2011, 16:52:44
Alıntı yapılan: kelebegimm - 16 Mayıs , 2011, 16:46:20
CANIMM COOKKK SEVINDIMM OYY MASALLAH MELEK KIZINA BU ARALAR GIREMEDIMDE BAYA BUYUMUS CINSIYETIDE BELLI OLMUS BILEE :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:TEYSESI YESIN ONUUU
:opucuk: EVET CANIM BUYUDUK VE CİNSİYETİMİZİDE ÖĞRENDİK SAGOL CANIM BENİM DARISI SANA CİNSİYET ÖĞRENME SIRASI SENDE  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
saol canim ins. o gunleri gorurum bende gulumun olayidan sonra korkmaya basladim yine ins.benimde basima ole bise gelmez raabbim yardimcimiz olsun :amin: :amin: :amin:
CANIM İNŞ AKLINA KÖTÜ ŞEYLER GETİRME ALLAH A EMANET ET HER DAİM BEN ÖLE YAPIYORUM

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

KORKMAK YOKKK KELEBEK KORKTUKÇA GELİYO İNSANIN BAŞINA BENİMDE 17 .Cİ HAFTAMDA KANAMAM OLDU HER AN GİDECEK GİBİYDİ BEBEĞİM DÜŞÜK TEHLİKEM VARDI BAK ŞİMDİ 31 HAFTALIK OLDUK ALLAH MELEKLERİMİZİ KORUSUN :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Mayıs , 2011, 18:36:44
ELA BEBEK GELİYOMUŞŞŞ HOŞGELİYOMUŞŞŞŞŞ  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: TEYZESİ YESİN ONUN KUKUŞUNUUU  :occasion14: :occasion14:
:opucuk: :opucuk: :k06: :k06: EVET  :occasion5: :occasion5: OĞUZUN BÜLÜSÜNÜ YESİN TEYZESİDE  :laughing7: :laughing7: :k06: :hello2: :hello2: MASALLAH BEBEKLERİMİZE  :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: O ZAMANN KEVSERCİM SANA İTİRAF ETMELİYİM Kİ SENİ BEKLİYODUM BEN DÜNÜR OLSAK MI NE DERSİN  :toothy10: Bİ BENİM OĞLAN KALDI BEKAR

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Mayıs , 2011, 18:40:09
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: O ZAMANN KEVSERCİM SANA İTİRAF ETMELİYİM Kİ SENİ BEKLİYODUM BEN DÜNÜR OLSAK MI NE DERSİN  :toothy10: Bİ BENİM OĞLAN KALDI BEKAR
:k06: :k06: DÜŞÜNMEM LAZIM  :ehi: :ehi: AYSEYLEDE DÜNÜRÜZ BAKALIM AYSENİN AYDİNANSIN NEYİ OLCAK ONA GÖRE  :ehi: :ehi: :k06: :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Mayıs , 2011, 18:42:12
:k06: :k06: DÜŞÜNMEM LAZIM  :ehi: :ehi: AYSEYLEDE DÜNÜRÜZ BAKALIM AYSENİN AYDİNANSIN NEYİ OLCAK ONA GÖRE  :ehi: :ehi: :k06: :k06:
ANACIM NE ARA DÜNÜR OLDUNUZ TAMAM OĞLU OLMAZSAA KARIŞMAM DÜNÜRÜZ BAŞKASINA SÖZ VERİRSEN SAÇINI BAŞINI YOLARIM :d

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Mayıs , 2011, 18:43:41
ANACIM NE ARA DÜNÜR OLDUNUZ TAMAM OĞLU OLMAZSAA KARIŞMAM DÜNÜRÜZ BAŞKASINA SÖZ VERİRSEN SAÇINI BAŞINI YOLARIM :d
TAMAM CANIM  :icon_thumright: :icon_thumright: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Mayıs , 2011, 18:43:41
:toothy10: :toothy10: eskiden beşik kertmesi varmış siz hamiş kertmesi falan oldunuz  :k06: :k06:
çok tatlısınız ama nur ben senin yerinde olsam bu erkek bebe yokluğunda oğlumu kim istese naz yapardım  :k06: :k06:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Mayıs , 2011, 18:38:21
KORKMAK YOKKK KELEBEK KORKTUKÇA GELİYO İNSANIN BAŞINA BENİMDE 17 .Cİ HAFTAMDA KANAMAM OLDU HER AN GİDECEK GİBİYDİ BEBEĞİM DÜŞÜK TEHLİKEM VARDI BAK ŞİMDİ 31 HAFTALIK OLDUK ALLAH MELEKLERİMİZİ KORUSUN :amin:
ins. bende o gunleri gorurum canim aklima ole bise gelince hmen baska sey getiriyorum aklima dua ediyorum rabbime bu sefer onu bana bagisla die :amin: :amin:

]

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: :love9: perensesim canım kızım 16+5 İZ BUGUN  :nazar: dün canan teyzenin doğum günüydü kutladık  :k06: canım yavrum bugun deden ümreye gidiyor bize bol bol dua etmesini söledim  :amin: küçük aşkımmm şükürler olsun rabbime 2gün önce dörtlü tarama testi için kan vermiştik dün sonucu aldık baban dr göstermiş ve temiz çıkmış sonuc masallah sen anneni hiç üzme tamammı yavrum hep saglıklı ol böyle  :opucuk: :nazar: :nazar: seni çook ama çook seviyoruz. sen bizim canımızın askımızın parcasısın  :love8: :love9: :love9: HER DAİM A.E.OL MİNİĞİM  :binkybaby: :binkybaby:  :amin: :amin:

seda87

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 18 Mayıs , 2011, 10:37:33
:love9: :love9: perensesim canım kızım benim dün canan teyzenin doğum günüydü kutladık  :k06: canım yavrum bugun deden ümreye gidiyor bize bol bol dua etmesini söledim  :amin: küçük aşkımmm şükürler olsun rabbime 2gün önce dörtlü tarama testi için kan vermiştik dün sonucu aldık baban dr göstermiş ve temiz çıkmış sonuc masallah sen anneni hiç üzme tamammı yavrum hep saglıklı ol böyle  :opucuk: :nazar: :nazar: seni çook ama çook seviyoruz. sen bizim canımızın askımızın parcasısın  :love8: :love9: :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:maşallah maşallah maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ