ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım çok geçmiş olsun ablana.sen de dikkat et kızz ishal filan olma güçsüz düşersin sonra  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 01 Mayıs , 2011, 19:02:05
canım çok geçmiş olsun ablana.sen de dikkat et kızz ishal filan olma güçsüz düşersin sonra  :opucuk:
:opucuk: sagol canım yok ishalim gecti şükür  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: oyyy canım benim dun dr amcana gittik masallah saglıklı oldugunu söledi 14+2 :k06: 10,5cm olmuşsun  :nazar: aşkımm bende cok rahatladım ama dr amcan dediki sanki bu bebek bakın düşünüyomus gibi duruyo dedi tatlım galiba benim dün basım agrıyodu  :sad1:  o yuzden sende düşünüyodun .. bide cinsiyetini göstermedin annem canın sagolsun yuzüstü oldugun için dr amcan göremedi ama 2haziranda kesin cinsiyetini sölerim dedi  ;D bide dr amcan ama bu durusta kız durusuna benziyo dedi ama tam bişey söleyemem dedi sadece kız durusu dedi  :laughing7: :laughing7: anne şimdi teyzenin yanına gitcek annanengile aşkım bide dr amcan tatile izin verdi ucaklada izin verdi ohhh keyifimize masallah bize değilmi riskimiz yok şükürler olsun RABBİME A.E.O her daim  :amin: temmuzun 2sinde tatilimizede gitcez  :occasion5: :nazar: :nazar: :basardim: :basardim:  :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Mayıs , 2011, 08:33:59
:love9: oyyy canım benim dun dr amcana gittik masallah saglıklı oldugunu söledi 10,5cm olmuşsun  :nazar: aşkımm bende cok rahatladım ama dr amcan dediki sanki bu bebek bakın düşünüyomus gibi duruyo dedi tatlım galiba benim dün basım agrıyodu  :sad1:  o yuzden sende düşünüyodun .. bide cinsiyetini göstermedin annem canın sagolsun yuzüstü oldugun için dr amcan göremedi ama 2haziranda kesin cinsiyetini sölerim dedi  ;D bide dr amcan ama bu durusta kız durusuna benziyo dedi ama tam bişey söleyemem dedi sadece kız durusu dedi  :laughing7: :laughing7: anne şimdi teyzenin yanına gitcek annanengile aşkım bide dr amcan tatile izin verdi ucaklada izin verdi ohhh keyifimize masallah bize değilmi riskimiz yok şükürler olsun RABBİME A.E.O her daim  :amin: temmuzun 2sinde tatilimizede gitcez  :occasion5: :nazar: :nazar: :basardim: :basardim:  :love9:

Maşallah canım kırkbir kere maşallah :nazar: :nazar: :nazar: Tatillerde dikkat et kendine canım benim. Güneş ışığından korun annesi. Ayy düşüncelimiymiş kuzucuk. Yerim ben onun düşünen aklına. Ay maşallah 10,5 cm olmuşssun maşallah acaba benim kuzucuğum kaç cm oldu ki. Normalde bu haftayda benim kontrol ama haftaya gideceğiz bizde. Şimdiden merka etmeye başladım kevser 3 hafta önce çok iyiydi bakalım haftaya nasıl olacak yavrum benim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 03 Mayıs , 2011, 09:06:00
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Mayıs , 2011, 08:33:59
:love9: oyyy canım benim dun dr amcana gittik masallah saglıklı oldugunu söledi 10,5cm olmuşsun  :nazar: aşkımm bende cok rahatladım ama dr amcan dediki sanki bu bebek bakın düşünüyomus gibi duruyo dedi tatlım galiba benim dün basım agrıyodu  :sad1:  o yuzden sende düşünüyodun .. bide cinsiyetini göstermedin annem canın sagolsun yuzüstü oldugun için dr amcan göremedi ama 2haziranda kesin cinsiyetini sölerim dedi  ;D bide dr amcan ama bu durusta kız durusuna benziyo dedi ama tam bişey söleyemem dedi sadece kız durusu dedi  :laughing7: :laughing7: anne şimdi teyzenin yanına gitcek annanengile aşkım bide dr amcan tatile izin verdi ucaklada izin verdi ohhh keyifimize masallah bize değilmi riskimiz yok şükürler olsun RABBİME A.E.O her daim  :amin: temmuzun 2sinde tatilimizede gitcez  :occasion5: :nazar: :nazar: :basardim: :basardim:  :love9:

Maşallah canım kırkbir kere maşallah :nazar: :nazar: :nazar: Tatillerde dikkat et kendine canım benim. Güneş ışığından korun annesi. Ayy düşüncelimiymiş kuzucuk. Yerim ben onun düşünen aklına. Ay maşallah 10,5 cm olmuşssun maşallah acaba benim kuzucuğum kaç cm oldu ki. Normalde bu haftayda benim kontrol ama haftaya gideceğiz bizde. Şimdiden merka etmeye başladım kevser 3 hafta önce çok iyiydi bakalım haftaya nasıl olacak yavrum benim.
CANIM BENİM SAGOL TATLIM SENİNDE MELEĞİN İYİDİR MERAK ETME  :opucuk: :opucuk: ;) ;) MAŞALLAH MİNİK MELEKLERİMİZ  :opucuk: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım benim nasılsın inşallah iyisindir bugun 14+5 olduk masallah bebeğim hızla buyuyosun  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 05 Mayıs , 2011, 20:33:33
kaç gün kalacaksınız tatilde? ben sen geldiğinde belki doğum yapmış olurum  :occasion14:
canım temmuzun 2sinde gitcez 1hafta kalcaz sen kacında doğurcan  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Mayıs , 2011, 20:34:35
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 05 Mayıs , 2011, 20:33:33
kaç gün kalacaksınız tatilde? ben sen geldiğinde belki doğum yapmış olurum  :occasion14:
canım temmuzun 2sinde gitcez 1hafta kalcaz sen kacında doğurcan  :k06:

doktor bugün 1 ve 15 temmuz arası dedi tam gün vermedi 38.ci haftada net söylerim dedi :D

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: :love9: canım yavrum bugun anneannengildeyiz teyzenin yanındayız nasılsın inş iyisindir annenin biraz midesi agrıyo onada katlanıyorum sen yeterki ii olda saglıklı olda ben katlanırım senin için.kurban olurum seni veren ALLAH A A.E.O  :amin: :amin:  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

NAZAR DUASI          :nazar: MAŞALLAH
:amin: Bismillâhirrahmânirrahîm :amin:

bismillâhi azîm-iş- şâni
şedîd-il birri mâ şâallahü kâne habese hâbisün min hacerin yâbisin ve
şihâbin kâbisin. Allahümme innî radedtü ayn-el âini aleyhi ve alâ men
ehabb-en-nâsi ileyhi ve fî keyedihî ve kilyetihî lahmün rakîkun ve