ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KONYALI - 06 Mart , 2012, 00:19:54
kevsercım sen cok ıyı bır annesın...onlar hasta olunca bız hemen kendımızı sucluyoruz ama olacağı varmıs onun..bilemezsinki..bilsen zaten yapmazsın...hiç öle dusunme..girp cok normal haberlerde bagırıyorlar resmen hava değişimi hasta edebilir diye..bahara gırıyoruz cok normal etkılenmesıki onlar daha süt cabuk etkılenıyorlar..ama sen böle uzulursen onun en buyuk ilacı olan sutundende olursun...bolbol emzir onun için en büyük antibiyotik o canım..cok gecmiş olsun cnm benım...en yakın zamanda iyileşir inşallah ecremiz..kıyamaz teyzesi ona...cnm benım yaaaaa
evet canım ben kendimi baya sucladım ve halada sucluyorum  :BangHead: hayırlısı olsun gene bunada sukur  :amin: zaten sutumde kesildi  :crybaby2: :crybaby2: artık sut yok resmennnn  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 06 Mart , 2012, 22:07:11
kevser ecreyi merak ettim inş. iyidir biraz daha bugün dr kontrolünüz vardı iyi haberlerle dönmüşsündür umarım  :amin: :amin: :amin:

bende buğlemle uğraşıorum sesi çok kısık ağlamakten oldu deyip ona yorduk ya yarın dra götüreceğiz bakalım dr ne diyecek inş. bir şey çıkmaz...
canım evet o gun dr kontrolumuz vardı dr baya bize kızdı bu bebege neden bol su vermediniz dedi emzirme su ver dedi gunde 800ml dedi biz ecreme 20ml veriyoduk dr söledik siz deli misiniz dedi  :crybaby2: eger su içirmezseniz serumluk dedi  :y25: bakalım ecrede 250cc su içti dun bugunde zorla 150cc içti  :crybaby2: :crybaby2: yarın gene dr gitcez ama sukur ecre biraz daha iyi ama benim hiç sütüm kalmadı bitti üzüntüden mi bilmiyorum  :crybaby2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KONYALI - 06 Mart , 2012, 20:42:17
cnm gelemedın herhalde...ecrre nasıl oldu..girince muhakkak haber ver emi...
:opucuk: geldim canım  :y25:
Alıntı yapılan: yyeeliz - 08 Mart , 2012, 08:52:39
Aynen ölüyorum meraktan nerde bu kız kaç gündür inşallah oda minik prensesde çok iyilerdir :amin:
:opucuk: geldim tatlım  :opucuk:
Alıntı yapılan: aydinays - 08 Mart , 2012, 08:58:55
Kevserim nerdesin canım?? Ecrem nasıl??? Sen nasılsın??
:opucuk: burdayız  :'(

muhribe

canım benim kıyamam sana çok geçmiş olsun ecreme

sütün kesildi mi gerçekten? canım bol bol emzirmeye çalış emmiyorsa sağıp ver kaçmasın sütün tatlım. biraz zorla kendini. süt bi gitti mi telafisi yok maalesef  :(

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: meleğim gribin gecti gibi şükür ama baya öksürüyorsun yavrum sen öksürdükce içim resmen eriyor  :crybaby2: :icon_pale: inş onuda atlatırsın en kısa zamanda  :amin: yavrum salı gunu dr gittik ve dr bize coook kızdı siz niye bu bebege su içirmediniz dedi toplam 250 gr vermişsin yavrum baya kilo kaybın olmuş  :crybaby2: :crybaby2: olsun yavrum sen saglıklı olda tek geri alırsın kiloları  :amin: yavrum dr dediki eger ecre 150gr daha veririse kilo kaybı olursa serum takılır dedi vede serum zor oluyor bebeklerde dedi eli şişiyor dedi  :icon_pale: :crybaby2: :crybaby2: bakalım yarın dr gitcez gene inş kilo kaybın olomamıştır  :amin: artık gunde 250cc su içiriyoruz oda zorla önünde maymun oluyoruz resmen  :-\ canım kızım dr normalde 800ml su içecek dedi ama içmiyorsunki  :crybaby2: zaten sutumuzde gitti sutum resmen kesildi  :crybaby2: :crybaby2: inş geri gelir  :amin: burdaki teyzelerinde bizi cok merak etmiş hepsine tesekkür ediyoruz ve öpüyoruz  :opucuk: ama bugun birazdaha iyisin şükür  :amin: inş dr gittiğimizde dr ilaçlarada gerek yok der de evimize döneriz hayırlısı her aim A.E.OL  :amin: bugun 4 aylık 23 gunluksun  :nazar: :amin: :opucuk: :opucuk:

banu_fth

canım cok gecmıs olsun  :flowers:
Allah bır daha yasatmasın .. kendını suclama sen.. herkes yapabılır bu hatayı .. anlık bıse hem nerden aklına gelırkı böle bıse olacagı .. sızın suya lagım karısıyo demektır cay da yapma o suyla..
sutun ıcın ıncır kurunu yap.. kuru ıncıırı kaynat 15 dakıka 5 tanesını ıkı bardak suda kaynat ıc cnm faydası olur ınsallah :amin: mama yıyen bebe cok su ıcmelı her mamadan sonra ver cnm ..

ben bı kere ezgıyı yıkarken agzına döktum tum suyu boynunun altı yıkansın dıye babasıda öne dogru kaydırdı agzına geldı su .. yutkundu yavrıum .. ama sukurkı bıse olmadı .. benım kızım hep ıshal gıbı yaa ama kılo da alıyo .. zaten sulu yapmıolarmı bunlar kakayı.. hasta olsa aglar dımı .. huzursuz olur yanı dımı  :icon_scratch:

muhribe

canım büyüdükçe kakalarının kıvamı artıyor. küçük bebekken sulu yapıyolar sonra katılaşıyor

asya81

canım çok geçmişler olsun allah şifa versin mavişimize :amin: bu arada 800ml çok deilmi yahu :-ooo :-ooo ozaman mama yems su tıkamasmı ama doktorlar daha iyi bilir

asya81

emzirmeyip sade su içecek yani neredeyse 2saatte 90cc kadar içecek inşallah hemen düzelir ecremiz annesi :amin: :amin: :amin: sütün azalmış üzüldüm :y25: kendini üzme lütfen bebeğinin rızkı gitmesin annesi :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Mart , 2012, 17:47:58
canım cok gecmıs olsun  :flowers:
Allah bır daha yasatmasın .. kendını suclama sen.. herkes yapabılır bu hatayı .. anlık bıse hem nerden aklına gelırkı böle bıse olacagı .. sızın suya lagım karısıyo demektır cay da yapma o suyla..
sutun ıcın ıncır kurunu yap.. kuru ıncıırı kaynat 15 dakıka 5 tanesını ıkı bardak suda kaynat ıc cnm faydası olur ınsallah :amin: mama yıyen bebe cok su ıcmelı her mamadan sonra ver cnm ..

ben bı kere ezgıyı yıkarken agzına döktum tum suyu boynunun altı yıkansın dıye babasıda öne dogru kaydırdı agzına geldı su .. yutkundu yavrıum .. ama sukurkı bıse olmadı .. benım kızım hep ıshal gıbı yaa ama kılo da alıyo .. zaten sulu yapmıolarmı bunlar kakayı.. hasta olsa aglar dımı .. huzursuz olur yanı dımı  :icon_scratch:
sagol canım benim işte anneler ilk basta kendini suclarlar canım tamam onu yapayım  :opucuk: tesekkürler   :y25:
canım isal olunca su gibi bez emiyor vede posasız oluyor  :icon_pale: posasızsa ishaldir  :icon_thumright:
Alıntı yapılan: asya81 - 08 Mart , 2012, 18:00:55
canım çok geçmişler olsun allah şifa versin mavişimize :amin: bu arada 800ml çok deilmi yahu :-ooo :-ooo ozaman mama yems su tıkamasmı ama doktorlar daha iyi bilir
sagol canım benim evet 800ml cok ama  :dontknow: zaten ecre içemiyorki en fazla 250ml içiyor  :sad1:
Alıntı yapılan: asya81 - 08 Mart , 2012, 18:03:59
emzirmeyip sade su içecek yani neredeyse 2saatte 90cc kadar içecek inşallah hemen düzelir ecremiz annesi :amin: :amin: :amin: sütün azalmış üzüldüm :y25: kendini üzme lütfen bebeğinin rızkı gitmesin annesi :amin: :amin:
:amin: :amin: :opucuk: sagol canım benim inş geri gelir sutumuz  :amin:

doğangüneş

kevsercim yeni gördüm çok geçmiş olsun cnm :'(
bu arada ne demek yaa ben kötü anneyim :caca:
hangi çocuk hastalanmadan büyüyor o zaman cümleten kötüyüz  :-[
cnm sen güçlü olmaya çalış sen çok iyi bi annesin yavruma rabbim şifa versin inşallah.. :amin:

KONYALI

ah cnm ya neden o kadar uzdun kendını bak sütün gıttı..yapma kevser senın kızının en buyuk ilacı oydu...artık silkelen kendıne gel..zeren daha 40 cıkmadan grıp olmustu...napalım olabılıyor cok normal...sen kendını uzme..hemen o humana caylardan alıp gunde 4 su bardagı iç..bende zeren beslenemıyor dıye uzudum gecen hafta..baktım resmen sut yoktu..hemen basladım tatlı yemege,o sutu ıcıp 3-4 gunde sıkı beslenmdım gerı geldı cok sukur..sende öle yap cnm...çok geçmiş olsun en kısa surede toparlar ınsallah ecremızde..nazar oldu bebeğim yaa..saglık olsun allah beterınden korusun cnm bu kadar uzme kendını emi..

_inci_tanem_

canım tekrar çok geçmiş olsun ecremizide senide RABBİM korusun :amin: üzülme daha fazla kendine gel sütün geri gelir inşallah bol bol süt olur arkadaşların dediği gibi süt yapıcı şeyler tüket ecrenin en iyi ilacı senin sütündür bildiğim kadarıyla inşallah doktordan güzel haberlerle dönersiniz  :amin: ALLAHA emanet olun  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

aydinays

Canım kevserim sakın üzme kendini. Biz bebeklerimiz için hep en iyisini istiyoruz. Sonuçta hastalanmayan bir bebek var mı havalar kötü benim oğlumda babasından grip kaptı. Başladı öksürmeye. Hapşırmaya. Sen üzme kendini sütünü artırmaya çalış. Bol bol sıvı tüket. Ecremin senin sütüne ihtiyacı var. Sakın stres yapma sütün yok diye. Sağ emzir bol bol geri gelir canım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: doğangüneş - 08 Mart , 2012, 18:36:27
kevsercim yeni gördüm çok geçmiş olsun cnm :'(
bu arada ne demek yaa ben kötü anneyim :caca:
hangi çocuk hastalanmadan büyüyor o zaman cümleten kötüyüz  :-[
cnm sen güçlü olmaya çalış sen çok iyi bi annesin yavruma rabbim şifa versin inşallah.. :amin:
:opucuk: sagol canım
ne bileyim canım bir anda kendimi sucladım  :-\
amin canım
Alıntı yapılan: KONYALI - 08 Mart , 2012, 20:11:11
ah cnm ya neden o kadar uzdun kendını bak sütün gıttı..yapma kevser senın kızının en buyuk ilacı oydu...artık silkelen kendıne gel..zeren daha 40 cıkmadan grıp olmustu...napalım olabılıyor cok normal...sen kendını uzme..hemen o humana caylardan alıp gunde 4 su bardagı iç..bende zeren beslenemıyor dıye uzudum gecen hafta..baktım resmen sut yoktu..hemen basladım tatlı yemege,o sutu ıcıp 3-4 gunde sıkı beslenmdım gerı geldı cok sukur..sende öle yap cnm...çok geçmiş olsun en kısa surede toparlar ınsallah ecremızde..nazar oldu bebeğim yaa..saglık olsun allah beterınden korusun cnm bu kadar uzme kendını emi..
bende basladım herseyden yemeye inş gelir sutum var ama az  :sad1: sagol canım
Alıntı yapılan: yyeeliz - 09 Mart , 2012, 08:49:01
canım tekrar çok geçmiş olsun ecremizide senide RABBİM korusun :amin: üzülme daha fazla kendine gel sütün geri gelir inşallah bol bol süt olur arkadaşların dediği gibi süt yapıcı şeyler tüket ecrenin en iyi ilacı senin sütündür bildiğim kadarıyla inşallah doktordan güzel haberlerle dönersiniz  :amin: ALLAHA emanet olun  :opucuk:
sagol tatlım bilmiyorum işte uzulmemek elde değil inş sütüm geri toparlar  :amin:
Alıntı yapılan: aydinays - 09 Mart , 2012, 08:55:53
Canım kevserim sakın üzme kendini. Biz bebeklerimiz için hep en iyisini istiyoruz. Sonuçta hastalanmayan bir bebek var mı havalar kötü benim oğlumda babasından grip kaptı. Başladı öksürmeye. Hapşırmaya. Sen üzme kendini sütünü artırmaya çalış. Bol bol sıvı tüket. Ecremin senin sütüne ihtiyacı var. Sakın stres yapma sütün yok diye. Sağ emzir bol bol geri gelir canım.
dunurum elimde değildi şükür ecre simdi ii oldu  :hello2: :hello2:
bu arada sizede gecmiş olsun  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ