ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

Balböceği

Canım ya geçmiş olsun İnşallah düzelir fındığım  :amin:

Son zamanlarda en çok duyduğum Bebeklerin kaka sorunu  :(

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kelebegimm - 01 Mart , 2012, 11:19:54
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2012, 11:16:14
:love9: ecrem daha kakanı yapmadın yavrum  :sad1: :sad1: bugun 3.günün hadi ek gıda versem neyse oda yok sadece anne sutu alıyosun  :dontknow: :dontknow: :sad1: :-\ bi yandan kaknla bi yandanda geniz akıntısı basladı yavrum dr damla verdi burnuna damla damlatıyorum hergun 4saatte bi  :y25: emerken zorluk cekiyorsun hırıltı oluyor ve sinirlenip aglıyosun yavrum inş gecer biran önce her daim A.E.OL eger gecmezse cumartesi dr cagırdı dr gitcz bugun 4 aylık 16 günlüksün  :nazar: :love9:
gecmis olsun canim kiyamam kuzumaaaa :love9: :love9: :love9:
o zeytinyagli kulak copunu denedinmi canim genelde onu soyluyo ya arkadaslar

tesekkürler canım  :sad1: onu denemedim daha birazdaha bekleyeyimde olmazsa yarın denerim 
Alıntı yapılan: asya81 - 01 Mart , 2012, 11:27:52
canım geçmiş olsun mavişine :opucuk:
sagol canım  :opucuk:
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 01 Mart , 2012, 11:33:35
Canım ya geçmiş olsun İnşallah düzelir fındığım  :amin:

Son zamanlarda en çok duyduğum Bebeklerin kaka sorunu  :(

sagol tatlım inş gecer  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

geçmiş olsun kevser hala yapmamış kakasını, ecre yapamadığı için huzursuz mu peki yoksa her zamnki gibi mi

EnDuruYanım

Canım geçmiş olsun.. Bir an önce düzelsin kuzun :amin: :amin: Bence şu yağ olayını bekletme 3 gün olmuş ..  :dontknow:  kıyamam onunda acısı vardır belki hatta götürebiliosan bi götüreydin doktora kaka olayı beni cok panıklettırıyor yaw :icon_scratch: :icon_scratch:

KONYALI

kevsercım zerende yapmadı dunden berı..yarında yapmazsa ben zeytınyağlı kulak çöpüyle uyarıcam artık yapcak bısı yok...bugun zeren huzursuzdu...dun havuc suyu verdım sanırım o yaptı kızımı kabız yaa :sad1: :sad1: :sad1:
yeseler bır turlu yemeseler bırturlu yanı anlamadım gıttı

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Mart , 2012, 11:47:30
geçmiş olsun kevser hala yapmamış kakasını, ecre yapamadığı için huzursuz mu peki yoksa her zamnki gibi mi
canım huzursuzlugu yok  :opucuk:
Alıntı yapılan: Pınar. - 01 Mart , 2012, 11:51:31
Canım geçmiş olsun.. Bir an önce düzelsin kuzun :amin: :amin: Bence şu yağ olayını bekletme 3 gün olmuş ..  :dontknow:  kıyamam onunda acısı vardır belki hatta götürebiliosan bi götüreydin doktora kaka olayı beni cok panıklettırıyor yaw :icon_scratch: :icon_scratch:
canım dün yaptı ama ishal gibi bu seferde anlayamadım  :dontknow:
Alıntı yapılan: KONYALI - 02 Mart , 2012, 00:05:55
kevsercım zerende yapmadı dunden berı..yarında yapmazsa ben zeytınyağlı kulak çöpüyle uyarıcam artık yapcak bısı yok...bugun zeren huzursuzdu...dun havuc suyu verdım sanırım o yaptı kızımı kabız yaa :sad1: :sad1: :sad1:
yeseler bır turlu yemeseler bırturlu yanı anlamadım gıttı
canım sizede gecmiş olsun inş yapar sen havuc suyu veriyosun ek besin veriyosun kabızlık olur ama ben hiç bişey vermiyorum sadece beni emiyor neden oluyor bilmiyorum dün yaptı ama resmen su gibi yaptı galiba ishal gibi dünden beri gene yapmıyor anlayamadım gitti  :dontknow: :dontknow: :y25:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: yavrum bu aralar sana çook üzülüyorum kakanı dun yaptın ama bu seferde sulu gibi posasız sekilsiz bez hemen emdi anlamadım yavrum dunden beri gene yapmıyosun  :dontknow: :y25: ek besine gecsek ondan yapmıyosun dicem ama ek besinede gecmedik daha sırf beni emiyosun  :nazar: :dontknow: bide yavrum dün gece çok korktum babanı uyandırdım ecre nefes alıyormu bi bak diye bagırmısım  :crybaby2: geniz akıntın varya o boğazını kitledi  :y25: çok korktum ödüm koptu  :icon_pale: RABBİM senin acını bize göstermesin her daim A.E.OL  :amin: saglıklı sıhatlı ol  :amin: butun bebekler saglıklı sıhatlı olsun değilmi yavrum  :amin: sonra neyse baban kalktı alıyor baksana dedi bana bende ohh şükür dedim  :amin: gece hiç ne sen uyudun nede ben hiç uyumadık şimdi uyuyosun daha yavrum uykunu şimdi alıyosun  :sleepy1: :sleepy1:  :aferin: :opucuk: inş bunlarıda atlatırız mavişim gene bunada şükür  :amin: bugun 4 aylık 17 günlüksün  :nazar: :love9: :hello2:

KONYALI

cnm sen cok panık olmussun sanırım...tıkanır ama buyudu artık o kurtarır kendını...sogukkanlı olmaya calıs...bende bugun zerenı yıkarken nefessız kaldı ama bekledım nefesını kendı acsın dıye eger acamazsa müdahale edecektım...bız anneler koruyalım derken herseylerını bız yapıyoruz onlar tembelleşiyor...bu arada cnm dişlerinden dolayı ıshal olabılır..ve hergun duzenlı kaka yapacak dıye bısey yok..sırf sut verıyorum dıyorsun sulu olucak tabıkı...problem oldugunu sanmıyorum..zerende bazen o kadar sıvı yapıyorki paçalarından akıyor :laughing7: :laughing7: :laughing7:
ama aynı sekılde 3 ten fazla aynı gun kaka yaparsa danıs doktoruna emi...ecremizin maşallahı var annesi...sen heyecanlısın

xxcansuxx

kevserim ya inş. geçer en kısa zamnda ecrenin geniz akıntısı,tıkanıklığı... zordur mutlaka panikler anne yüreği kıyamıyor sonuçta ama rabbim beterinden korusun meleklerimizi sağlıklı sıhhatli olsun hepsi  :amin: :amin: ayyy maviş ecre değişmedi dimi gözlerinin rengi  :nazar: :nazar: :nazar: buğleminde şimdilik mavi bakalım yeşile veya elaya dönecek mi  :love9: :love9: öptüm seni ve prensesi A.E.OL  :amin: :amin: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KONYALI - 02 Mart , 2012, 22:16:38
cnm sen cok panık olmussun sanırım...tıkanır ama buyudu artık o kurtarır kendını...sogukkanlı olmaya calıs...bende bugun zerenı yıkarken nefessız kaldı ama bekledım nefesını kendı acsın dıye eger acamazsa müdahale edecektım...bız anneler koruyalım derken herseylerını bız yapıyoruz onlar tembelleşiyor...bu arada cnm dişlerinden dolayı ıshal olabılır..ve hergun duzenlı kaka yapacak dıye bısey yok..sırf sut verıyorum dıyorsun sulu olucak tabıkı...problem oldugunu sanmıyorum..zerende bazen o kadar sıvı yapıyorki paçalarından akıyor :laughing7: :laughing7: :laughing7:
ama aynı sekılde 3 ten fazla aynı gun kaka yaparsa danıs doktoruna emi...ecremizin maşallahı var annesi...sen heyecanlısın
EVET TATLIM BEN ÇOK EVHAMLIYIM PANİĞİM  :sad1: CANIM SİZEDE GECMİŞ OLSUN NEYSEKİ BİŞEY OLMAMIS SÜKÜR  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Mart , 2012, 00:07:15
kevserim ya inş. geçer en kısa zamnda ecrenin geniz akıntısı,tıkanıklığı... zordur mutlaka panikler anne yüreği kıyamıyor sonuçta ama rabbim beterinden korusun meleklerimizi sağlıklı sıhhatli olsun hepsi  :amin: :amin: ayyy maviş ecre değişmedi dimi gözlerinin rengi  :nazar: :nazar: :nazar: buğleminde şimdilik mavi bakalım yeşile veya elaya dönecek mi  :love9: :love9: öptüm seni ve prensesi A.E.OL  :amin: :amin: :opucuk:
CANANIM SORMA GENİZ AKINTISI GRİBE ÇEVİRDİ YAVRUM ÖKSÜRÜYOR EMEMİYOR SİNİRLENİYOR ATESİ VAR AGLIYOR DR ANTİBİYOTIK YAZDI GENE BUNADA SUKUR  :crybaby2: :crybaby2:
cananım evet gözlerinin rengi değişmedi mavi  bugleminkide değişmez bence

muhribe

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: benim kartopum, benim meleğim ,benim mavişim annem kurban olurum seni veren ALLAH A canım kuzum benim sana nazar mı değdi ne  :crybaby2: dr gittik geniz akıntın gribe cevirdi ve öksürüyosun atesin cıkıyor bazen dr tam anlayamadı kakanı ishal olup olmadıgını tahlil istedi vercez ama dunden beri kakanı yapmadın gene  :y25: :dontknow: :-\ canım kızım dr amcan antibiyotık yazdı yavrum sen daha minnacıksın antibiyotiğe basladın ama gene bunada sükürler olsun ALLAH beterinden korusun  bide burun damlası yazdı inş atlatırsın en kısa zamanda  :amin: inş bronşite cevirmez meleğm çook korkuyorum çook ALLAH korktuğumuza uğratmasın her daim A.E.OL  :amin: bakalım salı gunu gene cagırdı dr kontrol etmek için inş ozamana kadar düzelirsin  :amin: kilonda kayıp olmuş yavrum sen duzelde saglıklı sıhatlı olda kilo önemli değil alırsın geri  :amin: ememiyosunki hiç  :dontknow: burnundan dolayı  :sad1: hep aglıyosun  :crybaby2: :crybaby2: benimde içim gidiyor seni öle gördükce gözlerin kıpkırmızı oldu ve şişti kendiliğinden gözyası akıyor gözlerinden  :sleepy1: suanda uyuyosun  :sleepy1: bugun 4aylık 19 günlüksün  :nazar: