ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 27 Şubat , 2012, 13:02:56
:opucuk: öznurum
bende aytiye çok güldüm  :ehi:
canım dr sorduk odasına ayırmayın dedi 1 yasına kadar ne olur ne olmaz dedi kusar döner dedi dr bende yanıma geri aldım korktum  :y25:

kız bence babasının odasını ayır  :k06: horul horul zavallı ecrecik uyuyamicak  :k06: ecreyi yanına alman iyi olmuş canım. ben de 1 yaşına kadar ayırmicam.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 28 Şubat , 2012, 11:26:16
canım dr sorduk odasına ayırmayın dedi 1 yasına kadar ne olur ne olmaz dedi kusar döner dedi dr bende yanıma geri aldım korktum  :y25:

kız bence babasının odasını ayır  :k06: horul horul zavallı ecrecik uyuyamicak  :k06: ecreyi yanına alman iyi olmuş canım. ben de 1 yaşına kadar ayırmicam.
:ehi: :ehi: canım adamcagıza yazık ya onu nasıl sölerim  :ehi: :ehi: :toothy10: :ehi:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Şubat , 2012, 11:27:14

:ehi: :ehi: canım adamcagıza yazık ya onu nasıl sölerim  :ehi: :ehi: :toothy10: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: sen ecre uyuyamıyor de nedenini sorunca söylersin öylelikle kendi kendine ayırır yatağını belki  :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 28 Şubat , 2012, 11:43:21
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Şubat , 2012, 11:27:14

:ehi: :ehi: :ehi: sen ecre uyuyamıyor de nedenini sorunca söylersin öylelikle kendi kendine ayırır yatağını belki  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: meleğim bugun tam 4,5 aylıksın şuanda mısıl mısıl uyuyosun yavrum dün gece gene uyumadın  :-[ yatagını begenmiyosun koca beşiğini istiyosun ama annem ne yapayım alışcaksın mecbur şuanda koca beşiğinde kollarını actın rahat rahat uyuyosun  :nazar: yavrum benim kıyamam sana benimle uyunadan önce baya oynadın güldün  :love9: :binkybaby: :nazar: masallah yavrum RABBİME emanet ol  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

meleğim dünde bugunde hala kakanı yapmadın  :y25: ilk defa böle uzun yapmadın yavrum baban 15dk bi arıyor ecre kakasını yaptımı diye sadece anne sutu veriyorum ama ne den yapmadın elma suyu meyve suları vermiyorum zaten begenmedinde tadını 1 haftadırda vermiyorum  :dontknow: kızım yap kakanı artık bazen uykuda aniden çook aglıyosun galiba sancı geliyor  :sad1:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canım o günleri nasıl geçirdim bir ben bilirim elifte yapamazdı poposunu güzelce yağla özellikle makatı,kaka çıkan yeri. ben öyle çözüyordum artık çünkü yapmadıkça kaka taşlasıyordu içerde iyice kabız oluyordu busefer
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 29 Şubat , 2012, 12:40:43
meleğim dünde bugunde hala kakanı yapmadın  :y25: ilk defa böle uzun yapmadın yavrum baban 15dk bi arıyor ecre kakasını yaptımı diye sadece anne sutu veriyorum ama ne den yapmadın elma suyu meyve suları vermiyorum zaten begenmedinde tadını 1 haftadırda vermiyorum  :dontknow: kızım yap kakanı artık bazen uykuda aniden çook aglıyosun galiba sancı geliyor  :sad1:
yapar canım inş. bazen oluyor demek bu bebelerde dün buğlemde akşama kadar yapmadı nerdeyse 24 saati buldu bende telaş ettim annem 3-4 gün yapmazsa kabız denir dedi burada da sormuştum hatta bugünde aynı dün akşam bir yaptı bu saat oldu hala yok  :dontknow: :dontknow: bende 2-3 gün yapamasaydı yağlayacaktım

KONYALI

kevsercım korkma yapar...3 gun yapmıyor olabılırlermıs...ondan sonra doktoruna danısırsın...bır kulak cubugunu zeytınyağına batırıp uyarabılırsın makattan cnm o zaman yapıyorlar..

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 29 Şubat , 2012, 12:49:10
canım o günleri nasıl geçirdim bir ben bilirim elifte yapamazdı poposunu güzelce yağla özellikle makatı,kaka çıkan yeri. ben öyle çözüyordum artık çünkü yapmadıkça kaka taşlasıyordu içerde iyice kabız oluyordu busefer
hım öle yapcam canım bugun 3.gunu  :crybaby2: :crybaby2: tesekkürler bilgin için
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 29 Şubat , 2012, 19:56:49
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 29 Şubat , 2012, 12:40:43
yapar canım inş. bazen oluyor demek bu bebelerde dün buğlemde akşama kadar yapmadı nerdeyse 24 saati buldu bende telaş ettim annem 3-4 gün yapmazsa kabız denir dedi burada da sormuştum hatta bugünde aynı dün akşam bir yaptı bu saat oldu hala yok  :dontknow: :dontknow: bende 2-3 gün yapamasaydı yağlayacaktım
cananım yapmadı daha yaa halbuki ek gıda felan vermiyorum sadece anne sütü  :dontknow: :nazar:
Alıntı yapılan: KONYALI - 29 Şubat , 2012, 23:38:43
kevsercım korkma yapar...3 gun yapmıyor olabılırlermıs...ondan sonra doktoruna danısırsın...bır kulak cubugunu zeytınyağına batırıp uyarabılırsın makattan cnm o zaman yapıyorlar..
canım tesekkürler olmazsa öle yapcam  :y25: :sad1: :-\

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Mart , 2011, 21:38:19
MELEĞİM SENİ 1MART SALI GÜNÜ SABAH SAAT 06:30 DA ÖĞRENDİM VE TUVALETTEN KOLİDORA ÇIKTIM VE BAĞIRDIM BABANA ASKIMMMM HAMİLEYİM DİYE BABANDA GÖZÜNÜ OVUSTURARAK UYANDI VE KUZUM GEL UZAN DEDİ ODA SOKA GİRDİ  ZATEN AGLIYORUM Bİ YANDAN ÇOK HEYECANLIYIM RABBİME YALVARDIM SENİ BANA NASİP ETTİ ALLAH DUALARIMIZI GERİ ÇEVİRMEDİ SÜKÜRLER OLSUN RABBİME SONSUZ...  :amin: :amin:
:love9: meleğim gecen sene bugun senin varlıgını öğrenmiştim :hieyt: :hieyt: :hieyt: veee çok sevinmiştik hatta aglamıştık  :y25: ALLAH A binlerce sükürler olsun suanda hayatımızdasın  :nazar: :nazar: seni bize verdi RABBİM  :amin: 

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: ecrem daha kakanı yapmadın yavrum  :sad1: :sad1: bugun 3.günün hadi ek gıda versem neyse oda yok sadece anne sutu alıyosun  :dontknow: :dontknow: :sad1: :-\ bi yandan kaknla bi yandanda geniz akıntısı basladı yavrum dr damla verdi burnuna damla damlatıyorum hergun 4saatte bi  :y25: emerken zorluk cekiyorsun hırıltı oluyor ve sinirlenip aglıyosun yavrum inş gecer biran önce her daim A.E.OL eger gecmezse cumartesi dr cagırdı dr gitcz bugun 4 aylık 16 günlüksün  :nazar: :love9:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2012, 11:16:14
:love9: ecrem daha kakanı yapmadın yavrum  :sad1: :sad1: bugun 3.günün hadi ek gıda versem neyse oda yok sadece anne sutu alıyosun  :dontknow: :dontknow: :sad1: :-\ bi yandan kaknla bi yandanda geniz akıntısı basladı yavrum dr damla verdi burnuna damla damlatıyorum hergun 4saatte bi  :y25: emerken zorluk cekiyorsun hırıltı oluyor ve sinirlenip aglıyosun yavrum inş gecer biran önce her daim A.E.OL eger gecmezse cumartesi dr cagırdı dr gitcz bugun 4 aylık 16 günlüksün  :nazar: :love9:
gecmis olsun canim kiyamam kuzumaaaa :love9: :love9: :love9:
o zeytinyagli kulak copunu denedinmi canim genelde onu soyluyo ya arkadaslar

]