ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Şubat , 2012, 22:22:00
Alıntı yapılan: aydinays - 20 Şubat , 2012, 22:15:22
Yanlız mı yıkıyorsun kevser??? Biz oğlumu babasıyla yıkıyoruz 1 aylık olduğundan beri. İlk başlarda babacığı çok korkardı ama şimdi benden güzel yıkıyor. Çok şükür oğlumda suyu seviyor çok ağlamıyor. Ve banyoya alşısın diye 2 günde bir banyo yapıyor. 3 aylıkken boyu 62 cmdi. Bakalım bu ay ne kadar uzayacak :dontknow: :dontknow:
benimde eşim tutuyor ben yıkıyorum biraz acele ediyoruz üşümesin diye ama yinede iyi idare ediyoruz eşim annem yıkarken çok seyretti bir şeyler kapmış 40ına kadar genelde 2 günde 1 yıkadık... bundan sonra nasıl olur bilmiyorum haftada 2 yeter dimi kızlar  :dontknow: bu arada benim kız başta ağlıyor çığlık çığlığa sonra sesi kesiyor birde her defasında havlusuna pırtlatmasa korkudan koyuveriyor diyorum  :ehi: :ehi:

Bizimki havlusuna pek yapmadı. Geçende küvetine işedi  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 20 Şubat , 2012, 22:24:24
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Şubat , 2012, 22:22:00
Alıntı yapılan: aydinays - 20 Şubat , 2012, 22:15:22
Yanlız mı yıkıyorsun kevser??? Biz oğlumu babasıyla yıkıyoruz 1 aylık olduğundan beri. İlk başlarda babacığı çok korkardı ama şimdi benden güzel yıkıyor. Çok şükür oğlumda suyu seviyor çok ağlamıyor. Ve banyoya alşısın diye 2 günde bir banyo yapıyor. 3 aylıkken boyu 62 cmdi. Bakalım bu ay ne kadar uzayacak :dontknow: :dontknow:
benimde eşim tutuyor ben yıkıyorum biraz acele ediyoruz üşümesin diye ama yinede iyi idare ediyoruz eşim annem yıkarken çok seyretti bir şeyler kapmış 40ına kadar genelde 2 günde 1 yıkadık... bundan sonra nasıl olur bilmiyorum haftada 2 yeter dimi kızlar  :dontknow: bu arada benim kız başta ağlıyor çığlık çığlığa sonra sesi kesiyor birde her defasında havlusuna pırtlatmasa korkudan koyuveriyor diyorum  :ehi: :ehi:

Bizimki havlusuna pek yapmadı. Geçende küvetine işedi  :k06: :k06: :k06:
kaksını yapıyor her defasında küvetinede yaptı geçen  :k06: :k06: mutlaka yıkanıyor havlusunu banyodan sonra  :laughing7: :laughing7:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: benim minik kelebeğim suanda mışıl mışıl uyuyosun yavrum seni veren ALLAH A kurban olurum ben şükürler olsun  :amin: yavrum dün akşam seni odandan aldım yanımıza yatırdım küçük beşiğinde gece baban bi horladı sen çok sıcradın bende babana dürttüm aloooo ecre sıcradı yastığını düzelt dedim  :ehi: :ehi: babanla yatakta kavga etmeye basladık  :ehi: :ehi: çok komikti sonra neyse sabah oldu tras oluyo baban gene öksürdü ve sen gene sıcradın  :ehi: bu sefer ben çok sinirlendim babana :cildir: ya çok korkuyor diye babanın yanına gittim babanda ne dese begenirsin sen hamileliğinde ota boka korkuyordun aynı sana cekmiş dedi  :ehi: :ehi: gercektende hamileliğimde önümden kedi gecse bile sıcrıyıp korkuyordum acaba sende onun içinmi herseye korkuyosun  :-\  canım yavrum bazende ruyamı görüyorsun ne aniden uykuda dudagını buzüp aglıyosun bende okuyorum seni  :amin: acaba kötü rüyalarmı görüyosunki  :dontknow: yavrum her daim A.E.OL  :amin: bugun 4aylık 7 günlüksün  :nazar: :hello2: :hello2: :nazar:

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayyy çok yaşa emi Kevser çok güldüm Allahta seni güldürsün  :toothy10: :toothy10:

Oğuzda öyle :D babası horladığı zaman sıçrıyor  :k06: :k06:

neyapsın kuzucuklar korkuyolar ya kıyamam ben onlara  :love7:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:ehi: :toothy10: :ehi:

aytenim evet hamileliğimde cok korkuyordum belkide ondan korkuyo yavrucak  :-\

:ehi: :ehi: yazık yavrucaklara demek oğuzda sıcrıyor ahh bu erkekler horlayınca buyuk adam bile sıcrar melekler ne yapsın  :ehi: :ehi: :ehi: bazen ben bile sıcrıyorum inanki aslında ben ecreyi 2aylıkken yanımdan ayırdım odasında yatıyordu ama sadece dun getireyim yanıma dedim dunde böle oldu yavrucak odasında daha huzurlu sessiz sakin uyuyor  :sleepy1: eşim sabah işe giderken sdiyorki sen ecreyi bence odasına yatır hep diyor  :ehi: :ehi: sana çekmiş bu kız diyor  :ehi:

Aytii

Ecre sana küfür etmiştir niye beni buraya getirdin diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bebek dilinde küfür  :toothy10: :toothy10:

erkekler zaten asla kendilerinde bulmazlar kabahatı

sanki çok kibarca horluyolarmış gibi sana çekmiş diyo  :ehi:

FeHi

Hehe İlahi Ayten güldürdün beni ''kibar horlama'' diyince  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Kevser MaşALLAH Ecre bebeğe büyüyo ve resimlerini takip ediyorum çok şeker  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 21 Şubat , 2012, 09:04:36
Ecre sana küfür etmiştir niye beni buraya getirdin diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

bebek dilinde küfür  :toothy10: :toothy10:

erkekler zaten asla kendilerinde bulmazlar kabahatı

sanki çok kibarca horluyolarmış gibi sana çekmiş diyo  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: ayti okurken cok güldüm kızz  :ehi: :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: FeHi - 21 Şubat , 2012, 09:12:57
Hehe İlahi Ayten güldürdün beni ''kibar horlama'' diyince  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Kevser MaşALLAH Ecre bebeğe büyüyo ve resimlerini takip ediyorum çok şeker  :love9: :love9:
:opucuk: :opucuk: sagol canım evet buyuyor  :opucuk: :opucuk:
resimlerini takip et teyzesi  :hello2:

aydinays

Gelinimi babası korkuttu değil mi??? Bizim oğlumuz ilk 28 gün kendi odasında anneannesiyle yattı o gidince 2 gece salonda sabahladık. Sonra olmadı beşiğini odamıza taşıdık. Ondan sonra uykusu düzene girmeye başladı çocuğumun :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: benim meleğim ballı lokumum şuanda uyumaya calışıyosun annem dün baya bi huysuzdun ellerin hep agzında acaba diş etlerinmi kaşınıyor hep mıcırdıyosun aman kızım daha erken 5.ayında cıkarmada dişini zamanında cıkar gerci hayırlısı olsun diyelim  :amin: yavrum dün baba seni öperken sakalı yuzunu çizdi sen durmamışsın baba öpmüş seni sende kafayı aniden cevirince yuzun çizildi babaya iyice kızdım artık tras olmadan öpmek yok dedim  :ehi: oda dediki ben dudagımın ucuyla öpeyim bari dedi  :ehi: :ehi: yuzun resmen çizik  :cildir: :cildir: yavrum bugun 4aylık 8 günlüksün  :nazar: her daim A.E.OL  :amin: kızım yarın babannengile gitcez oturmaya büyük baban bizi öğlen alcak akşamda babayla döncez evimize akıllı ol tamammı yavrum  :aferin:  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 21 Şubat , 2012, 18:36:59
Gelinimi babası korkuttu değil mi??? Bizim oğlumuz ilk 28 gün kendi odasında anneannesiyle yattı o gidince 2 gece salonda sabahladık. Sonra olmadı beşiğini odamıza taşıdık. Ondan sonra uykusu düzene girmeye başladı çocuğumun :nazar: :nazar: :nazar:
evet dünürüm korktu yavrum  :)