ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Şubat , 2012, 09:24:19
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Şubat , 2012, 09:13:03
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Şubat , 2012, 09:09:16
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Şubat , 2012, 09:05:23
ayyy yerim o totosunu bennnn  :opucuk: klavyeye vurmayı seviyolar ya  :k06:

Oğuzda pc yi görünce deliriyo illa klavyeye basmak istiyo  :laughing7:

teknolojik bebilerimiz var  :k06: :love9:

:opucuk: EVET AYTENİM BENİMKİDE TAM BİL. HASTASI BİDE TV SANKİ ANLIYOMUŞ GİBİ PEPEYİ İZLERKEN GÜLÜYOR  :ehi: :ehi:

bizimkide Caillou'yu çok seviyor oda gülüyo izlerken

belki anlıyolardır kız  :ehi:

:ehi: :ehi: HIM SENİNKİ ANLIYODURDA ECRE DAHA 4 AYLIK PEPEYE GULUYO RESMEN MEMEDE AGZINDA GULUYOR MEME DÜŞÜYOR AGZINDAN  :ehi: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yerim onu bennnnnnn  :hieyt:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Şubat , 2012, 09:25:49
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Şubat , 2012, 09:24:19
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Şubat , 2012, 09:13:03
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Şubat , 2012, 09:09:16
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 14 Şubat , 2012, 09:05:23
ayyy yerim o totosunu bennnn  :opucuk: klavyeye vurmayı seviyolar ya  :k06:

Oğuzda pc yi görünce deliriyo illa klavyeye basmak istiyo  :laughing7:

teknolojik bebilerimiz var  :k06: :love9:

:opucuk: EVET AYTENİM BENİMKİDE TAM BİL. HASTASI BİDE TV SANKİ ANLIYOMUŞ GİBİ PEPEYİ İZLERKEN GÜLÜYOR  :ehi: :ehi:

bizimkide Caillou'yu çok seviyor oda gülüyo izlerken

belki anlıyolardır kız  :ehi:

:ehi: :ehi: HIM SENİNKİ ANLIYODURDA ECRE DAHA 4 AYLIK PEPEYE GULUYO RESMEN MEMEDE AGZINDA GULUYOR MEME DÜŞÜYOR AGZINDAN  :ehi: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: yerim onu bennnnnnn  :hieyt:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

maşaallah ecreye 4. ayıda geride kaldı  :nazar: :nazar: :nazar:
oyyyy totsunu ısırırda bitirir canan teyzesi  pepeyide bilirmiş gülermiş hep gülsünler inş. :nazar: :amin:
ayti senin oğuzada kocaman maşaallah ayyy sizin aylarınıza da gelse bir kızım nasıl imreniyorum size  :k06: :k06: 

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Şubat , 2012, 13:11:07
oyyyy totsunu ısırırda bitirir canan teyzesi  pepeyide bilirmiş gülermiş hep gülsünler inş. :nazar: :amin:
ayti senin oğuzada kocaman maşaallah ayyy sizin aylarınıza da gelse bir kızım nasıl imreniyorum size  :k06: :k06:
:opucuk: :opucuk: sagol canan teyzesi
evet aytının pasası kocaman abi oldu artık bende imreniyordum 4.aya felan bak 4.aylık oldu bilem şimdide 6.aya imreniyorum  :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Şubat , 2012, 13:52:56
evet aytının pasası kocaman abi oldu artık bende imreniyordum 4.aya felan bak 4.aylık oldu bilem şimdide 6.aya imreniyorum  :ehi: :ehi:
gözümüzün önünde hemen büyüsün diye bekleyip duruyoruz ne acelemiz varsa  :suclu: :suclu: sen 6.ayı geride bıraktığındabizimde 3 ayımız geride kalcak inş.  :amin: izinizdeyiz kevserim  :opucuk: :flowers:
bnde ek gıdaya geçince ne yedireceğim ne yaparım onları düşünür oldum şimdiden  :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Şubat , 2012, 17:10:30
gözümüzün önünde hemen büyüsün diye bekleyip duruyoruz ne acelemiz varsa  :suclu: :suclu: sen 6.ayı geride bıraktığındabizimde 3 ayımız geride kalcak inş.  :amin: izinizdeyiz kevserim  :opucuk: :flowers:
bnde ek gıdaya geçince ne yedireceğim ne yaparım onları düşünür oldum şimdiden  :ehi: :ehi:
EVET YA HEMEN BUYUSUN İSTYORUZ ASLINDA BUGUNLERİ ARICAZ  :laughing7: :laughing7:
DAHA DUR CANANIM EK GIDAYA OOOOOOO  :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Şubat , 2012, 17:23:39
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Şubat , 2012, 17:10:30
EVET YA HEMEN BUYUSUN İSTYORUZ ASLINDA BUGUNLERİ ARICAZ  :laughing7: :laughing7:
DAHA DUR CANANIM EK GIDAYA OOOOOOO  :k06:
:ehi: :ehi: :ehi: benim aceleciliğime ne dersin işte  :suclu: :suclu:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: meleğim ALLAH A binlerce şükürler olsun saglıklı sıhatlısın her bebek senin gibi saglıkllı sıhatlı olsun inşallahhh  :amin: :amin: kızım kilon boyun gayet iyi masallahhh dr amcan cok sevdi seni mavişim diye seviyor gören gözlerin maviya  :k06: :k06: :nazar: :nazar: :nazar: dr amcamız artık elma suyuna armut suyuna başlayabilirsiniz dedi  :occasion14: :occasion5: :occasion5: günde 8-10 cay kaşığı  :hello2: :hello2: kızımda buyumuste meyve yermiş  :hieyt: :nazar: :nazar: bugun tam 4aylık 1günlüksün  :nazar: kızım aşıda ağladın  :crybaby2:  annem dudağını buzerek ama senin saglığın için hersey her daim A.E.OL  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 15 Şubat , 2012, 14:51:14
MAŞALLAH ECRE YE MAVİŞ MAVİŞ
:opucuk: :opucuk: SAGOL TEYZESİ İNŞALLAHH SENİNDE YAKINDA MELEĞİN GELİRDE BİZDE ECREYLE SİZİN SAYFANIZA GUNLÜĞÜNÜZE GELİR BAKARIZ  :amin: :amin: :opucuk:

suzannn

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Şubat , 2012, 14:59:31
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 15 Şubat , 2012, 14:51:14
MAŞALLAH ECRE YE MAVİŞ MAVİŞ
:opucuk: :opucuk: SAGOL TEYZESİ İNŞALLAHH SENİNDE YAKINDA MELEĞİN GELİRDE BİZDE ECREYLE SİZİN SAYFANIZA GUNLÜĞÜNÜZE GELİR BAKARIZ  :amin: :amin: :opucuk:
AMİN CANIM İNŞALLAH O GÜNLERDE GELİR

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KONYALI

masallah ecreme..ahhh o aşılar kevsercım..birde kucukken daha cabuk susuyorlardı..şimdi susmak bilmiyorlar..bir naz ki sorma...akıllarına geldıkce aglıyorlar...çok tatlılar cokkkk

Balböceği