ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 13 Ocak , 2012, 10:58:27
bu 3 4 5 ayların ateşi birşey değilde

ben en çok 6. ayın ateşinden korkuyorum  :sad1:

geçmiş olsun Ecreye  :opucuk:

Oğuzdada öyle olmuştu ama dediğin gibi atlattı bir gecede ozamanlar

ama 6. ay aşıları geliyo  :icon_pale:

canım ama çook kötüydü ya ben yavrumu öle görünce sırıl sırıl ağladım hep dua ettim  :crybaby2:
sagol tatlım inş bidaha yasamayız ALLAH KİMSEYE YASATMASIN  :amin:
ins oguzhanın aşısında atesi çıkmaz inşallahhhhhhh  :amin: :opucuk: :opucuk:
bu kuzucuklara nazar da değiyor

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 13 Ocak , 2012, 12:17:08
3lü aşınızdamı ateş yaptı canımmmm.??
yok canım ası felan olmadı 2aylıkken oldu sadece ası bide 4aylıkken olcak durduk yere cıktı  :icon_pale: :dontknow:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım kızım 1saat önce geneölçtüm atesini 38,1  :icon_pale: :crybaby2: :crybaby2: ALLAH IM NE OLUR CIKMASIN kızım ne yapayım hemen calpol verdim şimdi gene ölçtüm 37,3  :honk: :honk: :( :( :-\   hala devam ediyor ates  :cildir: :cildir:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 13 Ocak , 2012, 12:32:23
yok canım ası felan olmadı 2aylıkken oldu sadece ası bide 4aylıkken olcak durduk yere cıktı  :icon_pale: :dontknow:

aah canımm allah yardımcın olsun.evde yalnızmısın??birilerini cağır bence.insan hem bi yandan üzülüyor bi yandanda ne yapayım diye panik oluyor.kıyamam ben ona yaa.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 13 Ocak , 2012, 12:38:22
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 13 Ocak , 2012, 12:32:23

aah canımm allah yardımcın olsun.evde yalnızmısın??birilerini cağır bence.insan hem bi yandan üzülüyor bi yandanda ne yapayım diye panik oluyor.kıyamam ben ona yaa.
sagol canım benim evet yalnızım dun eşim izinliydi o vardı şimdi yalnız atesle mucadele ediyorum gelecek kimse yokki  :dontknow: ben çoook paniğim bide  :icon_pale: :icon_pale:

Dilara Ebrar

evet ya bende 3 lü aşımızda çok panik olmuştum ya ateş olursa diye.sirke şurup fitil vs.şeyleri eve alıp koymuştum.ama allah şükür ateş falan olmadı hiç.benim oğlan daha çok şükür ateşle hiç tanışmadı.

canım ya senin kız emmiyormu ?yani mamamı veriyosun??

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 13 Ocak , 2012, 12:46:47
evet ya bende 3 lü aşımızda çok panik olmuştum ya ateş olursa diye.sirke şurup fitil vs.şeyleri eve alıp koymuştum.ama allah şükür ateş falan olmadı hiç.benim oğlan daha çok şükür ateşle hiç tanışmadı.

canım ya senin kız emmiyormu ?yani mamamı veriyosun??
yok canım emiyor mama vermiyorum hiç masallahhhhhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

KONYALI

cnm panık olma, hemen soy tek kat kalsın üstü...eger ates baktın yukselıyor kısa kollu atletle bırak coraplarını faln cıkart ve eklem yerlerıne suyla kompres yap...alnına,eklem yerlerıne,topuklarına,apuş arasına oda sıcaklıgındakı suyla kompres yap sureklı..calpolu ver tabıkı ama fıtıl vermedımı??? calpol dusurmezse paranox fıtıl verıyor doktor onuda bır sor cnm..kıyamam ben ecreye cnm benım...hıcbırı hasta olmasın kuzucuklar,bende cok geriliyorum ateşi duyunca...böyle böyle büyüyecekler cnm,üzme kendini
çoooooooooooook geçmiş olsun ecremize, he birde 15-20 dk da bir koltuk altından ölç ateşini...ve ateşli oldugunda sürekli emzir,senin sütün onun en buyuk ilacı zaten cnm

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KONYALI - 14 Ocak , 2012, 03:43:38
cnm panık olma, hemen soy tek kat kalsın üstü...eger ates baktın yukselıyor kısa kollu atletle bırak coraplarını faln cıkart ve eklem yerlerıne suyla kompres yap...alnına,eklem yerlerıne,topuklarına,apuş arasına oda sıcaklıgındakı suyla kompres yap sureklı..calpolu ver tabıkı ama fıtıl vermedımı??? calpol dusurmezse paranox fıtıl verıyor doktor onuda bır sor cnm..kıyamam ben ecreye cnm benım...hıcbırı hasta olmasın kuzucuklar,bende cok geriliyorum ateşi duyunca...böyle böyle büyüyecekler cnm,üzme kendini
çoooooooooooook geçmiş olsun ecremize, he birde 15-20 dk da bir koltuk altından ölç ateşini...ve ateşli oldugunda sürekli emzir,senin sütün onun en buyuk ilacı zaten cnm
canım sagol bilgin için ALLAH A ŞÜKÜR GECTİ KIZIMIN ATESİ KALMADI  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: kızım sükür dun atesin gecti senin bu seferde ben ateslendim ne oluyo kuzum bize benim atesim ta 39.7ye cıktı dun çok kötüydüm seni bile kucagıma alamadım düşürürm diye korktum resmen ellerim bacaklarım tutmuyordu  :icon_pale: :icon_pale: :crybaby2: agladım bana acaba bişeymi oluyor diye neyse acile gittik ananenle babannen sana baktılar baban hapar topar beni acile götürdü hemen annene serum taktılar resmen titriyordum cenem düşecekti sanki  :icon_pale: :y25: sonra hastanede biraz atesim 38,5a düştü sonra geri 39,1 oldu bu arda annen cok titriyo zangır zangır hemen dr damardan parol verdiler idrar testi yaptılar bana kan testi ciğer filimi çektiler şükür sonuclar temiz cıktı dun gece taa 12ye kadar acildeydik  :icon_pale: galiba annen solunum yolu enfeksiyonu olmuş suandada atesim cıkıyo parol içince cok az düşüyor  :icon_pale: şimdi ölçtüm atesimi 38.4 olmuş parolda içemicem 4saatte bi içiliyor parol  :icon_pale:  :honk: elimi yuzumu yıkıyorum dus alıyorum inş gecer yavrum benim atesimde sana bulaşmaz inş  :amin: bugun tam 3aylıksın meleğim her daim A.E.OL  :amin: :nazar:

HASRET!M S@N@

Balböceği

ne oldu Kevser size ya  :y25:
Anne kız nazarmı değdi size :( çok üzüldüm kevser'im Allah acil şifalar versin   :amin:
Gecmis olsun, ecre'de hastalanmış yeni gördüm :( acil şifalar diliyorum ikinizede  :amin:
Kendine bebise iyi bak  :opucuk: 

xxcansuxx

CANIM YA geçmiş olsun Allah acil şifalr versin kıayamam sana da ecre yede :sad1: :sad1:

benimde aklımdaydı telde de soramadım aylık kontrolüne gtti mi ecre ye kalça çıkıklığı için ona bakıldı mı tekrar diye hep aklımdaydı şimdi ona bakmak için girdim hastalık haberinizi okuyunca çok üzüldüm...RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN  :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

şimdi gördüm yaaaa...

canım neyin var. nasıl oldunuz? çok geçmiş olsun çok dikkat et hem kendine hem ecreye.

Offfff Allah tez zamanda şifa versin canım benim...