ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: aşşşkımmmmm  :k06: scssss  :love9: canım kızım benim artık daha sık gülüyosun ben seninle konustukca sende bana ıı ıı diyosun yerim ben seni yaaaaa  :hello2: :nazar: :nazar: masallah kızıma aneni hiçç ama hiçç üzmüyosunn suanda mısıl mısıl uyuyosun  :nazar: :hello2: :hello2: birazdan işten baban gelcek  :occasion5: bugun 2 aylık 5 günlüksün masallah kızım sana  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: her daim A.E.OL  :amin:  :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: MELEĞİM ANNESİNİN KUZUSU SANA EPEYDİR YAZAMIYORUM ANNEM ÇOK DEĞİŞTİN ARTIK KAHKAHA ATARAK GÜLÜYOSUN :nazar:  :hello2: :hello2: canım kızım seni çook seviyorum cuma gunu ishal oldun sandım dr götürdük tahlil yapıldı şükür bişey cıkmadı ben biraz panik oldum ama şükür bişeyin yok  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: bugun 2aylık 26 gunlüksün  :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

asya81

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Aytii

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Ocak , 2012, 10:44:08
Vay be Ecremizde büyümüş  :nazar: 3 aylık abla olmuş maşallah  :love9:

biz yaşlanıyoruz he  :suclu:

:opucuk: evet aytenim buyudu artıkın abla benim kızımmm  :k06: ;D ;D :nazar:
evet yaslanıyosunuz  :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

HASRET!M S@N@

banu_fth

ayy massallah ecreye ..  bızde 31.gunumuzu yasıoruz  :k06: :love9:
saglıkla buyusun ecremız .. darısı basımıza .. kahkahasını yer teyzesı onun  :love9: :nazar:

hüzünden_gelme

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 10 Ocak , 2012, 11:02:46
oyyy oyy yerim ben fındıgı masallah canım
:opucuk: :opucuk: SAGOL TEYZESİİ  :opucuk:
Alıntı yapılan: eylül_üm - 10 Ocak , 2012, 11:43:23
ayy massallah ecreye ..  bızde 31.gunumuzu yasıoruz  :k06: :love9:
saglıkla buyusun ecremız .. darısı basımıza .. kahkahasını yer teyzesı onun  :love9: :nazar:
:opucuk: SAGOL CANIM AMİNNN BUTUN MELEKLER SAGLIKLA BUYUSUN  :amin:
Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 10 Ocak , 2012, 11:45:29
:nazar: :nazar: :nazar:

maşallah ecre bebeğe  :opucuk: :opucuk: sağlıklı sıhhatli buyusun genc kız olsun  :amin: :amin:
:opucuk: SAGOL ÖZGECİM AMİNN CANIM BENİMMM  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:y25: canım kızım meleğim aşkımızın parcası dün gece saat 3te bi atesin çıktı 38.5  :icon_pale: :icon_pale: hemen soyduk seni pamukla sildik heryerini baktık dusmuyo atesin calpol verdik düştü bi baktık geri çıkmıs 38,8 e  :icon_pale: :crybaby2: ben bi yandan aglıyorum seni öle gördükce içim eriyo o uğuldamaların kulagımdan hala gitmiyor ıhhh ıhhh diyişin yedi bitirdi beni çook ama çookk ciğerim yandı ALLAH SENİN VE TUM MELEKLERİN ACISINI GÖSTERMESİN HERKESİN yavrusu saglıklı sıhatlı olsun  :amin: ilk defa atesin çıktı ilk defa yasadık ALLAH bidaha yasatmasın neyse dr götürdük tahliller yapıldı ALLAH A şükür bişeyin çıkmadı  :amin: :dontknow: sonra idrara enfeksiyondan süpelendi dr idrar istedi ama o bantlı seyi yapıştıramadık birturlu ordaki görevli kadın yapıştırdı ama sen idrar yapmışsın içine gaitada karıştığı için o çöp oldu dün bu zamanlar hastanede dolaşıyorduk kollarımda resmen hamur oldun  :icon_pale: :icon_pale: :y25: :crybaby2: gözlerin şişti agzın kurudu  :icon_pale: neyse hastaneden eve geldik dr dedi atesi çıktıkca calpol verin dedi 4saatte bi çay kasıgı calpol vere vere atesin şükür düştü inş bidaha çıkmaz yavrum her daim A.E.OL  :amin: en son yuksek atesin 39.1di  :icon_pale: :honk: :-[ şuanda mısıl mısıl uyuyosun dün hiççç ama hiiçç sen uyumadın baban bende ayaktaydık bizi boşver önemli olan sensin dun gul teyzende çok yardımcı oldu bize ALLAH RAZI OLSUN ONDANDA ALLAHH ONUN KIZINIDA ONA BAGIŞLASIN BAHTI ACIK OLSUN  :amin: kızım öle işte bunu yazayım dedim keske guzel şeyler yazsaydım ama şükür atlattık yavrum suanda ölçtüm atesini 37,1 çıktı normal  :amin: aylık kontrolun var yarında bakalım inş saglıklı sıhatlısındır seni çook seviyoruz yavrummmm  :opucuk: :love9: :love9: ne olur ALLAH IM kızıma saglık sıhat ver bidaha hasta olmasın  :amin: canım yavrum bugun 2aylık 30gunluksun  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: sana nazarmı değdi ne durduk yere atesin çıktı  :dontknow: :dontknow: babanla hep okuyoruz ama genede değiyor  :icon_pale: 

Aytii

bu 3 4 5 ayların ateşi birşey değilde

ben en çok 6. ayın ateşinden korkuyorum  :sad1:

geçmiş olsun Ecreye  :opucuk:

Oğuzdada öyle olmuştu ama dediğin gibi atlattı bir gecede ozamanlar

ama 6. ay aşıları geliyo  :icon_pale: