ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

seda87

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Aralık , 2011, 15:48:52
Alıntı yapılan: seda87 - 15 Aralık , 2011, 15:43:54
oyyy maşallah canm kurban olayım onu yaradana.büyümüşde 2 aylık olmuş fıstığım :nazar: :nazar: :nazar:gülücüklerde atarmış.allah hep yüzünü güldürsün inş. :amin: :amin:kızlar hep babacı olur canm zaten  :k06: :k06: :k06: :k06:işlerini ii biliyorlar valla
:opucuk: :opucuk: sagol sedacım canım benim aminnn diyeyim duana  :amin: :opucuk: aynen öle babacı bıdık bu  ;D pasamıza az kaldı sedacım  :opucuk: buyur bi gun bana gel  :k06:
ayy canm çok sağol yaa.inş canm valla gelebilsem hiç durmam .hayırlsıyla şu bebiş bir doğsunda görüşsek.bu aralar çok ağırlaşmışım canm yaa sürekli yatıyorum zor geçiiyor günler.senide heeer zman beklerim canm buyur gel başımın üstünde yeriniz var :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: tesekkürler canım benim o zaman haziranda felan görüşelim hem bebiklerde buyumus olur hemde yaz  :sunny: :sunny:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

seda87

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Aralık , 2011, 15:54:21
:opucuk: tesekkürler canım benim o zaman haziranda felan görüşelim hem bebiklerde buyumus olur hemde yaz  :sunny: :sunny:
tamam inş canm en iisi seninkide benimkide büyümüş olur o zman :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Aralık , 2011, 10:15:24
:love9: kızım balım bıdığım yarın bakalım dr kntrolun var bakalım kaç kilo oldun yavrum saglıklı sıhatlı olda kilo önemli değil yeterki saglıklı ol yavrum aşılarında var yarın  :y25: :honk: bugun 2 ay 1 günlüksün masallah benim kızıma  :nazar: :hello2: :hello2: her daim A.E.OL  :amin:  :nazar: kızım baban işten geleceği saati biliyosun sanki o saatte uyumuyosun  ;D sonra işten geliyor baban konusuyor seninle bıdığım diyor sana sende gülüyosun ama bana fazla gulmuyosun annem  :-[ seni güldürmek için o kadar dil döküyorum yok tık yok senden baban sana bıdıgım diyor hemen sacıyosun gulucukleri  :k06: :love9: anlaşıldı babacısın sen  ;D
aaa sizinde yarın kontrolünüz vardı değil mi güzel haberlerle gel bakalım ecre miz kaç kilo olmuş  :love9: :love9: aşılarıda  bir sıkıntıs vermesinde sana huzursuzluk yapmasın  :amin: :amin:
maşaallah ecreye babacı demek yesin teyzesi onu  :hungry: :hungry: :hungry: eee seni gün boyu görüyor babası farklı geliyor birde kızlar babacı oluyor olcak o kadar annesi ;)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Aralık , 2011, 23:01:14
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Aralık , 2011, 10:15:24
:love9: kızım balım bıdığım yarın bakalım dr kntrolun var bakalım kaç kilo oldun yavrum saglıklı sıhatlı olda kilo önemli değil yeterki saglıklı ol yavrum aşılarında var yarın  :y25: :honk: bugun 2 ay 1 günlüksün masallah benim kızıma  :nazar: :hello2: :hello2: her daim A.E.OL  :amin:  :nazar: kızım baban işten geleceği saati biliyosun sanki o saatte uyumuyosun  ;D sonra işten geliyor baban konusuyor seninle bıdığım diyor sana sende gülüyosun ama bana fazla gulmuyosun annem  :-[ seni güldürmek için o kadar dil döküyorum yok tık yok senden baban sana bıdıgım diyor hemen sacıyosun gulucukleri  :k06: :love9: anlaşıldı babacısın sen  ;D
aaa sizinde yarın kontrolünüz vardı değil mi güzel haberlerle gel bakalım ecre miz kaç kilo olmuş  :love9: :love9: aşılarıda  bir sıkıntıs vermesinde sana huzursuzluk yapmasın  :amin: :amin:
maşaallah ecreye babacı demek yesin teyzesi onu  :hungry: :hungry: :hungry: eee seni gün boyu görüyor babası farklı geliyor birde kızlar babacı oluyor olcak o kadar annesi ;)
:opucuk: evet canım kontrolumuz bugundu  :y25: yavrum aşılarını oldu inş ates yaopmaz  :amin: sabah 11 de eve geldik daha yeni uyudu mıcırdanıp duruyor 10dk bi  :crybaby2: canan teyzesi çoook agladı iğneleri yiyince  :y25: uğundu yavrum  :honk:
evet babacı oluyor kızlar  :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: meleğim dr kntrolunden 11de geldik daha yeni uyudun hep mıcırdandın iğnelerinide oldun çook agladın yavrum uğundun  :crybaby2: :crybaby2: anne cok üzüldü ama senin saglın için yavrum  :y25: sonra kalca ultrasonun çekildi sag kalcanda bi sorun yok sol kalcanında degeri sınırda çıktı 60 çıktı  :icon_pale: dr dediki öbür aya gene mutlaka getirin dedi bide 2 bez baglayın dedi ama sakın telaş yapmayın korkmayın dedi çünkü sınırda çıktı dedi  :honk: öbür aya deger yukselir dedi  :icon_pale: korkulacak bişey yok dedi dr 1ay 2 bez üst üste baglıcaz yavrum neden oldu  :dontknow: GENE BUNADA ŞÜKÜR inş öbür aya gittiğimizde bi sorun çıkmaz  :amin: :amin: anne çook üzüldüüü  :'( :'( yavrum inş her daim A.E.OL  :amin: ALLAH IM senin yoklugunu göstermesin bana  :amin: hep saglıklı sıhatlı ol inş  :amin:

canım yavrum boyun 59cm kilon 6100gr olmuşsun  :nazar: :nazar: masallahhh iyi kilo almışsın ama dr sen neyle besliyosun dedi bende anne sütü dedim ama sütüm olmayınca arada aptamilde veriyorum dedi aptamil verme dedi çoook zor durumda kaldığında ver dedi sanki ben ölesine veriyorum  :violent1: ac kalıyosun yavrum keyfime vermiyorum  :violent1: salak dr  :violent1: zaten kafa ölçünüde yanlış ölçmüş bizi korkuttu üst sınırda dedi biz babanla birbirimize baktık sonra bidaha ölçtü hıı yanlış ölçmüşüm dedi normalmiş dedi ben bi ohhh çektim şükür ettim dr tam bi geri........ :violent1: :violent1: senin dr yoktu yavrum 1hafta bu bakıyomus bi hafta senin dr bakıyomus hatta baban öbür hafta gelelim dedide asıların zamanında yapılması lazım dediler bizde o geri dr muane olduk yavrum   

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

xxcansuxx

kevserim inş. diğer aya bir şey çıkmaz telaşlanma şu kalça çıkıklığı konsunda  :amin: :amin:
aşılarıda yemiş minik ecre oda sıkıntı yapmasın kıyamam ya  :sad1:
maşaallah canım kilosuna boyuna  :nazar: :nazar: :nazar: sağlıkla günler geçtikce büyüyor anne sütü yarıyor küçük hanım  :nazar: :muzz: :muzz: offfs ya bu drlar adamı çıldırtır  :cildir: :cildir: A.E.OLUN CANLARIM :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Aralık , 2011, 17:33:22
kevserim inş. diğer aya bir şey çıkmaz telaşlanma şu kalça çıkıklığı konsunda  :amin: :amin:
maşaallah canım kilosuna boyuna  :nazar: :nazar: :nazar: sağlıkla günler geçtikce büyüyor anne sütü yarıyor küçük hanım  :nazar: :muzz: :muzz: offfs ya bu drlar adamı çıldırtır  :cildir: :cildir: A.E.OLUN CANLARIM :amin: :amin:
canım inş öbür aya bişeysi çıkmaz gerçi drda telaşlanma dedi sınırda dedi o yuzden önerdi 2 bezi ama işte biz karı koca cok evhamlıyız  :-\

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Aralık , 2011, 17:43:36
canım inş öbür aya bişeysi çıkmaz gerçi drda telaşlanma dedi sınırda dedi o yuzden önerdi 2 bezi ama işte biz karı koca cok evhamlıyız  :-\
sınırdaymış canım bak 2 bez bağlamanızı ve telaş yapmamanızı önermiş onun için rahat olun değer çok uçuk çıksa bezle vs önlem almazlardı emin ol  :opucuk: :icon_thumright: bak gör bu cadı kız seni önce telaşa verdiriyor sonra maşaallah turp gibi çıkıyor :nazar: :nazar: :nazar:  bir şey çıkmayacak Allahın izniyle  :amin: :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Aralık , 2011, 17:51:23
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Aralık , 2011, 17:43:36
sınırdaymış canım bak 2 bez bağlamanızı ve telaş yapmamanızı önermiş onun için rahat olun değer çok uçuk çıksa bezle vs önlem almazlardı emin ol  :opucuk: :icon_thumright: bak gör bu cadı kız seni önce telaşa verdiriyor sonra maşaallah turp gibi çıkıyor :nazar: :nazar: :nazar:  bir şey çıkmayacak Allahın izniyle  :amin: :k06: :k06:
canım ne bileyim işte telaş yapmamk mümküüün değil ama inş bişeysi çıkmaz öbür aya  :amin: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: canım yavrummmm ne zamanki dün asıyı vuruldun o zaman mıcırdanmaya basladın hiççç uyumadın hep mıcırdandınn kurban olurum sana bennnnnn bide agzını yuvarlak yapıp ıııı ııı diyosunn nazlanıyosun anneyede babayada tabi kolaymı vucuduna mikrop verdiler yavrum saglın için  :y25: gece taa saat 03:30da uyudun tabi bende seninle uyudum yavrum seni öle o halde mıcırdanırken bırakıp uyuyamazdım uyumamda zaten seni çook seviyoruzzz  :love9: şimdi masallahh çok güzel uyuyosun yavrum dün hiç uyumadın bugun hep uyu olurmu kuzummmmm  :sleepy1: :sleepy1: baba bizi gezmeye götürcek sen uyursun hep bugun zaten  :sleepy1: şükürki aşılarındanda kurtulduk şimdi 4.ayda var aşın dün gece ateşin 37.5 oldu hemen calpol verdik babayla sonra 1 saate düştü şükür sonrada bidaha çıkmadı ateşin ALLAH A ŞÜKÜR  :amin: yavrum herdaim saglıklı sıhatlı ol  :amin: A.E.OL  :amin: bugun 2ay 3 gunluksun masallahh benim yavrumaaa  :nazar: :nazar: :love9:

<<<peri masalı >>>

allahım bebeğine uzun ömürler versin  :amin: :nazar: :nazar: allahım nazarlardan saklasın inşallah kalça çıkıklığı konusundada bir sorun çıkmaz ki bence çıkmaz sınırdaymış ya bugüzel risk var dememiş doktor rabbim korusun onu bütün kötülüklerden  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: lcy - 17 Aralık , 2011, 13:58:53
allahım bebeğine uzun ömürler versin  :amin: :nazar: :nazar: allahım nazarlardan saklasın inşallah kalça çıkıklığı konusundada bir sorun çıkmaz ki bence çıkmaz sınırdaymış ya bugüzel risk var dememiş doktor rabbim korusun onu bütün kötülüklerden  :amin:
:amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :amin: