ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

canımsın ya maşaallah 2 aylık oluyor demk ecre  :nazar: :love9: hamişken zaman geçmiyor mu ne doğan bebelere bakıyorumda ne çabuk büyüyorlar maşaallah...  :nazar: :nazar: :nazar: inş.dr kontrolünden sonra da huzursuz olmaz aşılarla ecre bebek   :amin: :binkybaby: :binkybaby:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Aralık , 2011, 00:57:55
canımsın ya maşaallah 2 aylık oluyor demk ecre  :nazar: :love9: hamişken zaman geçmiyor mu ne doğan bebelere bakıyorumda ne çabuk büyüyorlar maşaallah...  :nazar: :nazar: :nazar: inş.dr kontrolünden sonra da huzursuz olmaz aşılarla ecre bebek   :amin: :binkybaby: :binkybaby:
:opucuk: evet teyzesi 2 aylık olduk  :hello2: :hello2: :nazar: zaman cabuk geciyor  :suclu: inşallahh huzursuz olmaz  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: benim tatlı meleğim şimdi mışıl mışıl uyuyosun yavrum hergün sabah 5:30 da kalkıyosun bu saattede uyuyosun  :sleepy1:  :k06: benim pıtırcığım bugun tam 2 aylık oldun kızım  :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: bakalım cuma günü kontrolun var kaç kilo olmuşsun boyun kaç olmuş ???   :love9: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: herdaim A.E.OL yavrummmmmm  :binkybaby: :binkybaby: sen hep babaya gülüyosun bana hiç gülmüyosun babaya güldüğün gibi  :( kıskanıyorum ama  :ehi: kızım her ayın 14 ünde resmini çekip buraya koycam  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

@@@gözde@@@

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

@@@gözde@@@

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: kızım balım bıdığım yarın bakalım dr kntrolun var bakalım kaç kilo oldun yavrum saglıklı sıhatlı olda kilo önemli değil yeterki saglıklı ol yavrum aşılarında var yarın  :y25: :honk: bugun 2 ay 1 günlüksün masallah benim kızıma  :nazar: :hello2: :hello2: her daim A.E.OL  :amin:  :nazar: kızım baban işten geleceği saati biliyosun sanki o saatte uyumuyosun  ;D sonra işten geliyor baban konusuyor seninle bıdığım diyor sana sende gülüyosun ama bana fazla gulmuyosun annem  :-[ seni güldürmek için o kadar dil döküyorum yok tık yok senden baban sana bıdıgım diyor hemen sacıyosun gulucukleri  :k06: :love9: anlaşıldı babacısın sen  ;D

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Aralık , 2011, 10:15:24
:love9: kızım balım bıdığım yarın bakalım dr kntrolun var bakalım kaç kilo oldun yavrum saglıklı sıhatlı olda kilo önemli değil yeterki saglıklı ol yavrum aşılarında var yarın  :y25: :honk: bugun 2 ay 1 günlüksün masallah benim kızıma  :nazar: :hello2: :hello2: her daim A.E.OL  :amin:  :nazar: kızım baban işten geleceği saati biliyosun sanki o saatte uyumuyosun  ;D sonra işten geliyor baban konusuyor seninle bıdığım diyor sana sende gülüyosun ama bana fazla gulmuyosun annem  :-[ seni güldürmek için o kadar dil döküyorum yok tık yok senden baban sana bıdıgım diyor hemen sacıyosun gulucukleri  :k06: :love9: anlaşıldı babacısın sen  ;D
MAŞALLAH ECREYE.BU ARADA BENİM ZİLLİDE BABASININ GELECEĞİ SAATTE MUTLAKA UYANIO GERÇİ DOĞRU DÜRÜST UYUMUO AMA :cildir: BENİMKİDE BABASINA GÜLÜO :toothy10: BANA DEĞİL

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

seda87

oyyy maşallah canm kurban olayım onu yaradana.büyümüşde 2 aylık olmuş fıstığım :nazar: :nazar: :nazar:gülücüklerde atarmış.allah hep yüzünü güldürsün inş. :amin: :amin:kızlar hep babacı olur canm zaten  :k06: :k06: :k06: :k06:işlerini ii biliyorlar valla
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: seda87 - 15 Aralık , 2011, 15:43:54
oyyy maşallah canm kurban olayım onu yaradana.büyümüşde 2 aylık olmuş fıstığım :nazar: :nazar: :nazar:gülücüklerde atarmış.allah hep yüzünü güldürsün inş. :amin: :amin:kızlar hep babacı olur canm zaten  :k06: :k06: :k06: :k06:işlerini ii biliyorlar valla
:opucuk: :opucuk: sagol sedacım canım benim aminnn diyeyim duana  :amin: :opucuk: aynen öle babacı bıdık bu  ;D pasamıza az kaldı sedacım  :opucuk: buyur bi gun bana gel  :k06: