İLK YAŞ GÜNÜ PARTİSİ !

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 02 Mart , 2011, 01:09:16

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

çok güzeller yaa çok güzel olcak insallah

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Teşekkürler kızlar :opucuk: İnşallah her şey çok güzel olacak  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cok begendim suslemeleri hadi hayirlisi  :hello2:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

oooo bunlar cok guzel gozde'cim yakisir pasama  :nazar:

hayirlisi ile ogun bi gelsin  :muzz: :muzz: :muzz:

hem bu arada bizede yardimci oluyorsun en azindan ne alacagim ne eksik

derdi olmaz  :k06: :k06: :k06: oprum ruzumu rabbim hayirli omurler nasip etsin  :amin:

✿sweet_sweet✿

gozdecim herbiri cok guzel  :love9:  :opucuk: benim oglumun dogumgunu resimlerini sen gordunmu bilmiyorum ama senin aldiklarin gibi suslemeler kullandim bende  :icon_thumright: herkes begendi sagolsunlar  herbiri cok guzel oldu  :k06:  senin suslemelerde yerlerini alinca parti super olacaktir eminimki  :opucuk: mesela ben mavi masa ortusu koydum 6 masa vardi herbirisinede.. pasta masasinin uzerinede degisik suslemeler koymustum, egerki fikir almak istersen benim facebook resimlerimden bakabilirsin  :love7: az kaldi gozdecim hadi hayirlisiyla gelsin insallah  :amin: :nazar:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

gözdeee harika bunlar
hayırlısıyla güzel bi kutlama olur inşallh  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canlarımsınız benim eksik olmayın fıstıklarım :flowers: :opucuk:
Titizleniyorum hevesleniyorum heyecan yapıyorum iple çekiyorum :occasion14:
Duygum şimdi baktım bayıldım muhteşem bir parti çok başarılı bir organizasyon olmuş ellerine emeğine sağlık  :flowers: :alkış:
Süslememek için kendimi zor tutuyorum vallahi :k06:
Şafak bugünü bitti sayıyorum  :k06: sadece 11  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Sevval´in annesiyim

Canim heyecanini cok iyi anliyorum ama 1 yas partisinden sonra zaman dahada cabuk gecti ve geciyor.Insallah istediginiz gibi bi kutlama olur.Simdiden iyi eglenceler.partiden sonra resimleride beklyoruz.  :muzz:  :muzz:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Teşekkür ederim tatlım  :opucuk:
Valla hamileyken geçmeyen zaman oğlumu kucağıma almamla birlikte su gibi aktı ve geçti :love9:
Resimleri ekleyeceğim sabırsızlanıyorum  :love9: