İLK YAŞ GÜNÜ PARTİSİ !

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 02 Mart , 2011, 01:09:16

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Teşekkür ederim Esma , Duygu ve Sevil  :flowers: :opucuk:

Bencede bu şekilde akıl danışmış oluruz  :icon_thumright: Sevil sende Almanyadaki süslemelerden koyarsın bakalım senin part nasıl olacak  :love9:

Duygu sorma ya fırlamanın önde gideni benim oğlum büyüdü büyüdü şükürler olsun yaşına ne kaldı ya offf zaman göz açıp kapayıncaya kadar geçiyor  :love9: :love9: :love9:

Lă_Tăhzen!

benim burada süslemeler falan yoktur varsada kim ugracak  :k06:  ben aselin resminin oldugu bi pasta yaptırmayı dusunuyorum  egerki

burdaki turk pastanesi öyle bişey yaparsa sonra diger hazırlıklar kendimin birde şu defter olayını çok tuttum dogum gunune burdaki gurcu rus azeri ve 1 2 tanede turk olur arkadaslarımı çagırmayı dusunuyorum hepsinin kendi dillerindeki duygu ve dusuncelerini yazsınlar istiyorum cok super bi hatıra olacak asel için zaten ilk dogum gunu olcak bir dahaki senelerde kutlamayı dusunmuyorum bunuda kutlamıcaktım ama burdan hevese geldim  :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hep zaten biz annelerin hevesi ne anlasın yavrucaklar  :k06: :k06: :k06:
Annemde bana yapmış ilk yaş doğum günümde o resmi gördüm de daha da bir heyecan yaptım  :k06:

Ayrıca gerçekten iyi bir fikir hatıra defteri olayı  :icon_thumright:

✿sweet_sweet✿

hehehe resim koyucaktim vazgectim cunku gozde zaten ilk sayfada benim aldigim seylerin resimlerini koymus :ehi: :ehi: :ehi:
uzerinde 1 yazili olan butun resimlerini aynisinin mavisini aldim bende.. tabak bardak duvar susu afisi herseyi takim olarakk :k06: :k06:

dogumgunu sonrasi koyarim resimleri burayaa..

konu guzel asagilara dusmesin bakem :D :D

optum herkesi :flowers:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bende bu ay 1 figürlü olanlardan alıcam Duygucum  :love9: :love9:
Maksadımıza uygun olsun diyerek  :k06:
Bebek şekerleri ve kurabiyelerin de siparişini vereceğim çok heyecanlıyım çoooooooooooook  :hieyt:

selmay

gözdecimmmmmmmmm,cok guzell fikirr valla,hepimizin bu siralar dusundugu konuya parmak basmissin.... :hello2:

siz turkiyede guzel guzel pastalar yaptiriabilirsiniz hediyeler böyle süslemeler bakalim bizim ölye cok sansimiz yok ne bulabilirsek söyle bi arastirma yaptim balonlar ve yazilar bulabiliyoroz maalesef pasta anca standart olabilirbende hic anlamam yapmaktan  becerim yoktur bokunuda ..yani cok  hevesliyiz bizde ama  bakalim artik bizde en guzelini yapmaya calisiacaz ..

.benim fikrimde ucan balonlar arkadaslar  ben cok istiyorum ama ins bulabiliirm

hepimiizn ilk dom guunne cok az kaldi benim kizim basladi bile iyki dogdun esila dedginde hemen alkis yapiyo napsin yavrucak  öyle kalabalik bi ailesi yok  benim kizim kendi alkisini kendi yapacak heheh  :ehi:

allah ogunler i gösterir insallah... :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Rica ederim canım benim  :opucuk:
Valla bizde öyle kalabalık olmayacağız hiç içimde ukde kalmıyor biz bize yeteriz değil mi ama  :k06:
Elden geldiğince iyisini güzelini yapalım diye heves ediyoruz bakalım ortaya ne sonuçlar çıkacak bende çok ama çok merak ediyorum  :occasion14: :occasion14: :occasion14:
Son 57 günnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Sevval´in annesiyim

22 Mart , 2011, 01:17:50 #37 Son düzenlenme: 22 Mart , 2011, 01:35:27 Sevval´in annesiyim
Canim bizde daha yeni atlattik Dogum günü Partimizi bende yaptiklarimdan bahsedeyim, ben yilbasinda türkiyeye geldigimde tahtakalede o kadar süsleri görünce dayanamadim ve ordan süsler aldim tabak bardak maske balon o kaynana dilimi ne ondan aldim bide.Almanyaya gelincede gördümki burdada cok güzeller varmis ve cokta pahalli degilmis acikcasi.hello kitty felanda varmis neyse 2. yasa aliriz artik.pastasini resimli yaptirdilar hediye geldi (tabii haberim vardi) kiz kardeslerim süslü muffinler yaptilar cok cici oldular.Dogum günümüzden bi kac resim göstereyim.

Sevval´in annesiyim

Sevval´in annesiyim

22 Mart , 2011, 01:38:29 #39 Son düzenlenme: 24 Mart , 2011, 01:17:25 Sevval´in annesiyim

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Hımmm muffinler çok lezzetli görünüyorlar  :hungry: :hungry: Bende inşallah yapmayı düşünüyorum  :k06: Bir de hatıra amaçlı bebek şekeri vereceğim gelenlere bebek kurabiyelerini de ucuza yapan bir tanıdık buldum maviş maviş yaptıracağım inşallah  :love9: :love9:
Bu arada pastanın üzerindeki resim çok tontiş çıkmış  :love9: :nazar: Paylaşımların için sağol tatlım  :flowers: Tahtakalede herşet çok ama çok ucuzzzz  :icon_thumright:

Sevval´in annesiyim

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 22 Mart , 2011, 05:43:36
Hımmm muffinler çok lezzetli görünüyorlar  :hungry: :hungry: Bende inşallah yapmayı düşünüyorum  :k06: Bir de hatıra amaçlı bebek şekeri vereceğim gelenlere bebek kurabiyelerini de ucuza yapan bir tanıdık buldum maviş maviş yaptıracağım inşallah  :love9: :love9:
Bu arada pastanın üzerindeki resim çok tontiş çıkmış  :love9: :nazar: Paylaşımların için sağol tatlım  :flowers: Tahtakalede herşet çok ama çok ucuzzzz  :icon_thumright:

Bisey degil Canim biraz olsun fikir verebildiysem sevinirim  :hieyt: bebek sekerleri cok iyi bir fikirmis ben mevlütte süslü sekerler vermistim ama dogum günü icin hic aklima gelmedi  :violent1: neyse Canimiz sagolsun.Umarim cooook güzel bi Dogum günü gecirirsin Oglusunla beraber  :flowers:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: Sevval´in annesiyim - 24 Mart , 2011, 01:25:34
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 22 Mart , 2011, 05:43:36

Bisey degil Canim biraz olsun fikir verebildiysem sevinirim  :hieyt: bebek sekerleri cok iyi bir fikirmis ben mevlütte süslü sekerler vermistim ama dogum günü icin hic aklima gelmedi  :violent1: neyse Canimiz sagolsun.Umarim cooook güzel bi Dogum günü gecirirsin Oglusunla beraber  :flowers:

İnşallah hayatım o kadar özeniyorum titizleniyorum inşallah herşey gönlümüzce olur  :amin: :love9:

selmay

Uploaded with ImageShack.us    BENDE BU MUMLARI GÖRDUM BUGUN ONLLARI ALICAMM

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Aldım aldım aldım  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Oğlumun süslerini netten sipariş vermiştim ve aldım hepsini çok şükür  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
İlk sayfada paylaştığım 1 sembollü olanlardan aldım ama hangileri olduğunu söylemicem sürprizi kaçmasın günümüz gelince fotolarımızdan görün  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: