08 Mayıs , 2024, 17:05:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yeni bir yarışma önerisi :)

Başlatan hüzünden_gelme, 27 Şubat , 2011, 15:37:45

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: burcum - 06 Şubat , 2012, 18:30:59
nagişim ağzımdan aldın lafı özge her yarışmaya katılmak zorundamısın bacım :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: bak biz kaç yarışmaya katılamadık senin hızın yüzünden :ehi: :ehi: :ehi: sen de katılmayı ver 1 yarışmaya da :ehi: :ehi: :ehi: bence oylama sürelerini kısalt 2 gün yap zaten takip eden oy veren hemen veriyor ilk 2 gün sonuç kesinleşiyor :icon_thumright: set yarışması olursa katılırım ayakkabı ve çanta yarışması kaçıranlar için tekrar açabilirsin hem ayakkabılar da kendine güvenen birkaç arkadaş vardı katılamayan kesin kazanırım diyen :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

zaten arada katılmıyorum bır kaç yarısmaya sizlere yer açılsın dıye  :tongue3: goremeyenler oluyor senın gıbı  :k06: bence uzun tutalım katılım çok olsun hem gormeyenlerde gorur bana kalsa ben 1 hafta uzatıcam yarısmaları  :k06:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 06 Şubat , 2012, 18:32:53
özge seti almakla meşgul  :ehi:

çok ağırlık yaptı özel mesaj kutuma artık elmasmıydı zumruttenmıydı set ondan cevap veremeyebılırım  :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

ne 1 hafta mı :-ooo :-ooo :-ooo tamam tamam özgecim 3 gün kafi :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

fıstık

yaa benim ayakkabılarımıda koymadı yarışmaya belkim bende birinci olurdum  :tongue3:

nüküm sen gönder bak saat takı makı bilezik ne varsa gönder  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

burcum

ben garantiye alayım işimi özge mesaj kutu boşalt şekerim göndermeye başlıyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

bende cektim anneme geldim pcmide yanımda getirdim sırf yarışmaları takip edebilmek için  :ehi: :ehi:

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Lă_Tăhzen!

Banada yarışmaya katılmayıp gönüllü setini göndermek isteyen varsa mesaj kutum açık herzaman  :ehi:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

fıstık

birde gümüş setim var onuda sana göndereyim nur

ama 1.olma garantisi veremem  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

yok 1.lik garantisi yoksa almıyım ben  :ehi:

Sır_Çiçegi

özge sırada hangi yarışma war  :hello2:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...