Yeni bir yarışma önerisi :)

Başlatan hüzünden_gelme, 27 Şubat , 2011, 15:37:45

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

evetttttttttt  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  erkeğimmmm bennnn heyttttttttttttttttttt çekilinnnnnnn ulannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi:

suzannn

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 24 Aralık , 2011, 16:29:16
evetttttttttt  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  erkeğimmmm bennnn heyttttttttttttttttttt çekilinnnnnnn ulannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi:   OLSUN BEN GENEDE GÖNDERCEM SANA BAK GÖZÜN GÖNLÜN AÇILSIN :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi:

hüzünden_gelme

Gönder yavrum gönderrrrr yerim senii  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

serife26

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 24 Aralık , 2011, 15:55:12
tamam tamam  :muzz: :muzz: :muzz:

artık şık bi bayan değilim malesef  :crybaby2:

ama eskilerden bulursam ben de katılırım yine  :crybaby2:

üzülmee öznur ;) ben de ne bulursam giyiyorum,kilolarla benimde başım belada :laughing7:

tweety0555

bence kıyafet mı olacak yoksa dugun kıyafetı vs olabılır mı bunlar kesın net cızgılerle bellı olsun:))
yenılen pehlıvan gurese doymazmıs :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Aytii

bi dakka ya

o dediğim yarışmayımı açacaksın Özge?

burcum

narçiçeği canım gelinler yarışıyor konusunda resimleri silmemişsin :icon_thumright: baya zamanda geçti silersen sevinirim canım  :flowers:

hüzünden_gelme

GÖZÜMDEN KAÇMIS CANIM KUSURA BAKMAYIN  :opucuk: KALDIRDIM RESİMLERİ  :flowers:

burcum

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Aytii

jüri olacağımı kim söyledi  :ehi:

tweety0555

ya bırsey dıyecegım mesela katılım ıcınde ayrı bır surec oluyor yaaa bence o olmasın mesela bır yarısma surerken dıgerının  konusu bellı olsun onun anket surecınde obur yarısmacılar ozgeye gondersın anekt sonuclanınca dıger yarısma baslasın  ozgenınde boylece canı cıksın :suclu: :toothy10: :toothy10: :toothy10:ya vallahı yazarken ozgeye zor olacagı aklıma geldıde o yuzen yazdım :ehi: :ehi:ben o katılım surecınde sıkılıyorumda...yenılen pehlıvan gurese dıymazmıs...

suzannn

bence bu yarışmadan sonra kendi küçüklüğümüzün fotograf yarışması olsun en şirin bebeğim online üyeleri :ehi:

Balböceği

en çılgın yemek yiyen yarışması yapalım  :ehi: