28 Nisan , 2024, 10:59:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

şükürler olsun Rabbime ben de hamileyim

Başlatan "<<<ZEHRA>>>, 26 Şubat , 2011, 19:12:17

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

"<<<ZEHRA>>>

canım arkadaşlarım Rabbim İnşallah tamamına erdirir umarım sorun yaşamam...Allahım her isteyene nasip etsin İnşallah.Çooooooook teşekkür ederim hepinizi çok seviyoruuuuummmmmmm

beteray

zehraa tebrik ederim Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla kucağına al inşallah

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: beteray - 01 Mart , 2011, 19:42:44
zehraa tebrik ederim Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla kucağına al inşallah
amiiin kuzum İnşallah darısı isteyen herkesin başına :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

cemresu

hayırlı olsun cnm...
Allah kucağına aldığın günleride göstersin inşallah..

seda87

canm allah hayırlı etsin inş çook sevindim yaaaaaaa allah kucağına almayı nasip etsin
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

**yeliz**

şükür çok şükür yaradan açılan elleri edilen duaları geriye boş çevirmiyor... ne güzel anne omak  öğreneceksinz yakında.....tebrikler bu arada

°•.ℓανιηуα.•°

:wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:canımmm.... tebrik ediyorum.... Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin....  :amin: :amin:

xxcansuxx

:nazar: :nazar:TEBRİKLER ARKADAŞIM ÇOK GÜZEL BİR HAMİLELEİK GEÇİRİRSİN İNŞAALLAH RABBİM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN :amin:

"<<<ZEHRA>>>

AMİİİİN CANLARIM DARISI İSTEYEN TÜM ARKADAŞLARIMIN BAŞINA İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Mart , 2011, 22:30:27
:nazar: :nazar:TEBRİKLER ARKADAŞIM ÇOK GÜZEL BİR HAMİLELEİK GEÇİRİRSİN İNŞAALLAH RABBİM SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYIDA NASİP ETSİN :amin:
AMİN CANIM ALLAH RAZI OLSUN RABBİM İSTEYEN TÜM ARKADAŞIMA NASİP ETSİN HEM DE EN KISA ZAMANDA :amin: :amin: :amin: :amin:

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 02 Mart , 2011, 15:56:54
:wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower:canımmm.... tebrik ediyorum.... Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin....  :amin: :amin:
LAVİCİM İNŞALLAH HAYIRLISI İLE BİZDE BURAYA 25 + FALAN YAZABİLİRİZ İNŞALLAH :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: **yeliz** - 02 Mart , 2011, 07:37:13
şükür çok şükür yaradan açılan elleri edilen duaları geriye boş çevirmiyor... ne güzel anne omak  öğreneceksinz yakında.....tebrikler bu arada
NE GÜZEL SÖYLEMİŞSİN NE DOĞRU SÖYLEMİŞSİN ARKADAŞIM NE MUTLU Kİ BİZE RABBİM DUALARIMIZI KABIL EDİYOR ÇOK MUTLUYUM  İNŞALLAH BİZE DE ANNE DİYEN YAVRULARIMIZI DÜNYAYA SAĞLIKLA GETİREBİLİRİZ :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: seda87 - 01 Mart , 2011, 22:57:45
canm allah hayırlı etsin inş çook sevindim yaaaaaaa allah kucağına almayı nasip etsin
AMİN KUZUCUM İNŞALLAH DARISI SENİN VE DİĞER BURDAKİ TÜM ARKADAŞLARIMIN BAŞINA OLSUN SAĞLIK LA İNŞALLAH