şükürler olsun Rabbime ben de hamileyim

Başlatan "<<<ZEHRA>>>, 26 Şubat , 2011, 19:12:17

« önceki - sonraki »

tulayysl

ay canım cok sevindim rabbim hayırlısıyla sağlığıyla kucağına almayı nasip etsin hadi babakulm bebiş sıkı sıkıya tutunsun annesine. dualarımız sennle annesi ve güzel bebişi

rusta

tebrikler canm çok sevindim allah sağ salim kucağına aldırmayı nasip etsin inş.AEO

KasrıCinan

tekrar tebrik ederim canım benimm.rabbim tamamına erdirsin.inanıyorum ki bu sefer meleğin sana sımsıkı tutunacak hiç korkma sen. :opucuk: :opucuk: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :flowers:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

;D ne kadar güzel oldu pazartesiye böyle güzel bi haberle başlamak.tebrik ederim sağlıkla kucağına alırsın inşallahhh :muzz:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Dilara Ebrar

tebrikler tebrikler tebrikler canımm benim.Allahım yar ve yardımcınıs olsun.sağlıklı sıhhatli işallah  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Mine Esir

canım yaa.. hayırlı olsun..  :nazar: :nazar: :nazar: Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.. :amin: :amin:

suzannn

TEBRİK EDERİM CANIM ALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP EDER İNŞALLAH

"<<<ZEHRA>>>

canlarım çok teşekkür ederim bolca dua edin Allah rızası için...Rabbim hayırlısı ile tamamına erdirsin ve burda isteyen her arkadaşıma bu duyguyu tattırsın İnşallah ama inanıyorum ben burda pozitiflik var her arkadaşımın burda yüzü gülecek İnşallah hepinizi seviyorum Allaha emanet olun

Ya-semin

tebrik ederim canım  :nazar: :nazar: :nazar: Allah tamamına erdirsin inşallah... :amin:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 28 Şubat , 2011, 13:52:23
canlarım çok teşekkür ederim bolca dua edin Allah rızası için...Rabbim hayırlısı ile tamamına erdirsin ve burda isteyen her arkadaşıma bu duyguyu tattırsın İnşallah ama inanıyorum ben burda pozitiflik var her arkadaşımın burda yüzü gülecek İnşallah hepinizi seviyorum Allaha emanet olun
CANIM BENİM RABBİM HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN CANIM BENİM  :amin: :amin: :amin: :love8:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Nezo

Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 26 Şubat , 2011, 19:12:17
:amin: :amin:ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME  BEN DE BUGÜN İTİBARİ İLE ÖĞRENDİM HAMİLE OLDUĞUMU....RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN. BİZLERE DE SORUNSUZ BİR HAMİLELİK YAŞATSIN KURBAN OLDUĞUM ALLAHIM :amin: :amin: :nazar: :nazar:
Anaaaaaaam Canım benim tebrik ederim sağsalim kucagına aldığın günleride göstersin rabbbim çoooooook sevindim canı ya hayırlı uğurlu olur inşallah :amin: :opucuk:

doğangüneş

ohh ohh maşallah bir güzel haber daha.. hayırlı olsun cnm.. darısı tümm bekleyenlereee :amin:

güneşş

Alıntı yapılan: "<<<ZEHRA>>> - 26 Şubat , 2011, 19:12:17
:amin: :amin:ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME  BEN DE BUGÜN İTİBARİ İLE ÖĞRENDİM HAMİLE OLDUĞUMU....RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN. BİZLERE DE SORUNSUZ BİR HAMİLELİK YAŞATSIN KURBAN OLDUĞUM ALLAHIM :amin: :amin: :nazar: :nazar:

canım tebrik ederim..hayırlısı ile bebişini kucağına almak nasip olur inşallah..sağlıklı hamilelikler :flowers:

ponçik

Hayırlı olsun , Allah tamamına erdirsin inşallah :amin: