27 Nisan , 2024, 15:26:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

evdeyken

Başlatan karapnr, 20 Şubat , 2011, 16:45:32

« önceki - sonraki »

karapnr

kızlar lise mezunuyum aöf adalet okuyorum bilgisayar sertifikam da var, evde canım çok sıkılıyor çalışmak istiyorum , nerelerde iş bulabilirim bilgisi olan var mı 1,5 yıldır evliyim alışamadım eve bir türlü :help: :help:

SeliN59

VALLA BENDE ALIŞAMADIM EVDE OTURMAYA ÜSTGELİK 48 KİLOIYLA EVLENDİM ŞİMDİ 6 0 KİŞLOYUM EVDE OTURMAKTAN DAVUL GİBİ OLUCAM YAKIN DA :icon_scratch: NE BİLEYİM İŞKUR SİTESİNE Bİ BAK YAŞADIĞIN YERDE MUHASEBE İŞLERİ YAYINLANIR BELKİ ONLARA BAŞVURURSUN

karapnr

ben de yiyorum sıkılınca inan ki , işkurda işe başvuramıyorum ya yok şu bilgi tutmadı yok bi bilgi olmadı dio başvuru yapmayı beceremiorum, hem elazığda pek iş ilanı olmuo da öle napcam bilmiyorum  :cildir:

SeliN59

valla canım  benim ben el işine sardım sende öle yap zaman öle geçiyo mesela şü sakallı ipten klozet takımları var nette ben ördüm  başörtü oyalıyorum napayım iyice ev hanımı oldum  başka türlü zaman geçmiyo işkurdan  bilgilerini değiştir kullanıcı işlemlerinden oluyo yani o aradığın işler kısmına atıyorum  muhasebe danışmanlık kasiyerlik falan filan hepsini ekle ozaman başvurabilirsin

karapnr

ben elişini hiç sevmem ki daha çok sıkar beni,televizyon izlemeyi de hiç sevmiyorum, bilgisayar başında dur dur nereye kadar, bi tane şal başlamıştım can sıkıntısına taa ne zamandan hala duruo ne zaman biter bilmem  :toothy10: :ehi: işte ben de iş bakınıyorum etrafa ama nerelere başvurabilirim onları biilmiyorum . işkurdan bi tane başvuru yaptım ya hayırlısı bakalım  :suclu: