kızlar hamilelikte balığı nekadar sıklıkta cevizi günde kaç tane yiyorsunuz ?

Başlatan izemsevi, 19 Şubat , 2011, 13:51:52

« önceki - sonraki »

Aytii

yeşil elma alıyosanız bilirsiniz kilosu pahalı ben alıyorum her gün mutlaka yiyorum 1 2 tane saçlara iyi geliyomuş. hamilelikte saç dökülmesi olanlar yesin mutlaka  ;)

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

1-2 tanaemi
Altından girip üstünden çıkıyorum
ayva portakal ve yeşil elmaya doydu oğluşum :ehi:

aydinays

Kızlar ben hamileliğimi yeni öğrendim.  iştahım hiç yok. Yemek aklıma hiç gelmiyor. Sabah kahvaltı yapamazdım. iki gündür hiç değilse süt içmeye peynir , zeytin yemeye çalışıyorum. Yumurta ne kadar sıklıkla tüketmek lazım. Ballı süt içilebilir mi? Yoksa sade süt mü içmeliyim? Ceviz yemeye başlıcam.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

*•.¸♥gonca♥¸.•*

valla ben 4.aydayım kızlar toplasanız 3 kere balık yemişimdir...ama her aksam 3 adet ceviz bir bardak süt tüketiyorum...balık yararlı ama bn yiyemiorum midemi bulandırıyo...yumurtada hiç yemiyorum :dontknow:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Dilara Ebrar

ben zorlada olsa ceviz ve fındık her akşam yiyorum.bi avuç anca yiyebiliyorum.saten fazlasıyla yeter.yumurta hiç tüketmiyorum.sadece hafta sonu 2 gün yiyorum.süt ve yoğurt çok tüketiyorum.ama meyvee hiç yoooooooook  :tongue3: :tongue3: :tongue3:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hERGÜN 1 TANE YUMURTA VE HER HAFTA BALIK TÜKETMEYE ÇALIŞIYORUM .Gün içindede yoğurt ve peynır yıyorum çünkü süt pek istemıyor artım mıdem bulanıyor nedense :honk: kiviye taktım buaralar 1 kivi= 2 portakala portakal mıde yanmamaı tetıklıyor oyuzden tercıh etmıyorum artık.hergün ceviz ve kan üzümü yiyorum birde
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

aydinays

Kızlar bende hamile olduğumu öğrendiğimden beri sabah ve akşam süt içmeye çalışıyorum. Ceviz yiyorum. Kaşar peyniri ve yumurta yemeğe çalışıyorum.

KIZLAR BİRDE CEVİZİ İÇİNDE ÇİNKO VARMIŞi ÇİNKO SUDA ÇÖZÜNÜRMÜŞ. BANA AKŞAMDAN CEVİZİ SUYUN İÇİNE BIRAKMAMI SABAH O SUYU VE CEVİZİ ÖYLE YEMEMi SÖYLEDİLER. O SUYUN ÇOK YARARI OLUYORMUŞ: CEVİZDE TAZE CEVİZ GİBİ TADI OLUYOR.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEN HİÇ DİKKAT EDEMİYORUM YEDİKLERİME.1 GÜN YİYEBİLİYORSAM ERTESİ GÜN ONDAN TİKSİNİYORUM ALLAHA EMANET ETTİM KUZUMU İNŞALLAH SAĞLIKLA DOĞAR
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 12 Mart , 2011, 10:34:50
BEN HİÇ DİKKAT EDEMİYORUM YEDİKLERİME.1 GÜN YİYEBİLİYORSAM ERTESİ GÜN ONDAN TİKSİNİYORUM ALLAHA EMANET ETTİM KUZUMU İNŞALLAH SAĞLIKLA DOĞAR

DOĞACAK NURCUM, O ÇOK SAĞLIKLI BİR BEBEK OLACAK.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Mart , 2011, 10:50:16

SAĞOL CANIMMM İNŞALLAHHH SÜREKLİ DUA EDİYORUM.BEBEKLERİMİZİ SAĞLIKLA KUCAĞIMIZA ALIRIZ İNŞALLAH
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 12 Mart , 2011, 10:51:22

SAĞOL CANIMMM İNŞALLAHHH SÜREKLİ DUA EDİYORUM.BEBEKLERİMİZİ SAĞLIKLA KUCAĞIMIZA ALIRIZ İNŞALLAH

AMİN CANIM. CANIM KESE NE ZAMAN GÖRÜNÜR. BEN PAZARTESİ GÜNÜ DOKTORA GİDECEĞİM ADETİM 10 GÜN GEÇMİŞ OLACAK ACABA KESEYİ GÖREBİLİR Mİ?

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Mart , 2011, 10:54:36
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 12 Mart , 2011, 10:51:22

CANIM BENİM ADETİM GEÇTİKTEN 10 GÜN SONRA FİLAN GÖRÜNDÜ AMA KALP ATIŞLARI İÇİN 2 HAFTA  SONRA TEKRAR GİTTİM.İNŞALLAH SENİN MELEĞİNİN KESESİ DE GÖRÜNÜR BİR AN ÖNCE İÇİN RAHATLAR CANIM AMA GÖRÜNMEYE DE BİLİYOR BAZEN DÖLLENMEYE GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTERİYO.GÖRÜNMEZSE CANINI SIKMA Bİ SONRAKİ HAFTAYA TEKRAR RANDEVU AL

AMİN CANIM. CANIM KESE NE ZAMAN GÖRÜNÜR. BEN PAZARTESİ GÜNÜ DOKTORA GİDECEĞİM ADETİM 10 GÜN GEÇMİŞ OLACAK ACABA KESEYİ GÖREBİLİR Mİ?

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

aman afrikadaki kadinlar hicbisey yemiyo yinede doguruyolar  :k06: :k06: :k06:

bende bugunlerde bunla avutuyorum kendimi istahim azaldida  :sad1:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:ehi:
canım benim geçer inşallah bu dönem
bebekler her halukarda anneden alıyo ihtiyaçları
onlara inşallah bişey olmuyo
olan annneye
kalsiyum eksiliyo dişler ağrıyo,vitaminler magnezyum eksiliyo kramplar
yani bebişler için endişenmeye gerek yok :muzz:

izemsevi

benim daha çok gece kramplarım oluyor gün içinde değilde bende balık tüketemiyorum19 haftalık hamileyim toplasam 4 kez anca yemişimdir cevizide drum sadece bir tane ye gerisi fazla kilo yapar dedi okadar.