hamişler bebişlerin isimlerine karar verdiniz mi?

Başlatan almra, 18 Şubat , 2011, 12:48:44

« önceki - sonraki »

almra

slm hamişler ben 37 haftalık hamıleyım Allah izin verirse kızım olucak kızımızın ismi de ADA olucak :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Nezo

Alıntı yapılan: almra - 18 Şubat , 2011, 12:48:44
slm hamişler ben 37 haftalık hamıleyım Allah izin verirse kızım olucakkızımızın ismi de ADA olucak :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ben hamiş değilim ama oğlum olursa adı İbrahim Cesur olacak :) Kızıma karar veremedik.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hayırlı olsun gülüm
bizde 32.haftadayız
ilk evlendiğimizden beri oğlumuz olursa alperen olsun diyorduk
inşallah öyle olacak

almra

Alıntı yapılan: Nezo - 18 Şubat , 2011, 12:49:35
Alıntı yapılan: almra - 18 Şubat , 2011, 12:48:44
slm hamişler ben 37 haftalık hamıleyım Allah izin verirse kızım olucakkızımızın ismi de ADA olucak :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ben hamiş değilim ama oğlum olursa adı İbrahim Cesur olacak :) Kızıma karar veremedik.
allah gönlüne göre versin:)

almra

ohh ne güzel hayırlısınla kucağına alırsın inşallah canım

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: almra - 18 Şubat , 2011, 12:52:37
ohh ne güzel hayırlısınla kucağına alırsın inşallah canım
inşallah canım sende ada çok güzel bir isim  :love9:

shekersheyler

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BİZİM OĞLUŞUMUZUN İSMİ DE OĞUZHAN OLACAK İNŞALLAH
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

<<AyBüKe>>

Bende 24 haftalık hamişim, kızımız olucak Allah nasip ederse  :amin: İsmi de Asya Nil olucak  :love7: :love9:

ஐ๑((-_-))๑ஐ๑YAĞMUR-TOPRAK๑ஐ๑((-_-))ஐ๑

CANIM KIZIM BENİMMMMMMMM

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

bizimki daha mercimek Allah nasip ederde dogarsa oglan olursa adi hazir ama kiz olursa  :-ooo galiba bu sefer kaynanama galip gelemicem  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 18 Şubat , 2011, 14:29:20
bizimki daha mercimek Allah nasip ederde dogarsa oglan olursa adi hazir ama kiz olursa  :-ooo galiba bu sefer kaynanama galip gelemicem  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
adi neymis kiz insan yazar  :caca:

aşkitoom

miray

ben rümeysa yada ecrin nisa düşünüyorum
ama eşimle anlaşamadık bi türlü bakalım  :cildir:  ::)