Adet Günü Gelmeden Çok Az Kanaması Olup Hamilelik Yaşayan Var mı?

Başlatan belkis_nur, 17 Şubat , 2011, 11:30:21

« önceki - sonraki »

belkis_nur

ben 3 gun sonra adet olacaktim ve dun silince kanamam oldu ,ve dunden beri hic bisey  yok ,hamile olabilirmiyim?yerlesme kanamasi olabilirmi?

suzannn

Nezo

Alıntı yapılan: belkis_nur - 17 Şubat , 2011, 11:30:21
ben 3 gun sonra adet olacaktim ve dun silince kanamam oldu ,ve dunden beri hic bisey  yok ,hamile olabilirmiyim?yerlesme kanamasi olabilirmi?
Güzelim bekle istersen. P.tesi yap kesin olsun derim ben sen bilirsin yinede.

belkis_nur

bende adetime iki gun kaldi ya onun icin biraz beklim belki test cikmaz erken olabilri diyom,beklemedeyim ya adetim gelcek ya da gelmese test yapcam pazartesi...   hayirlisi bakalim;ama tuhhaf yani bir damla geldi ve kesildi dunden beri,bende acaba yerlesme kanamasi diye merak ettim kesilince canim...    :dontknow:

belkis_nur

Alıntı yapılan: Nezo - 17 Şubat , 2011, 11:39:15
Alıntı yapılan: belkis_nur - 17 Şubat , 2011, 11:30:21
Güzelim bekle istersen. P.tesi yap kesin olsun derim ben sen bilirsin yinede.
[/quote   evet canim bencede beklemedeyimm   

ยรlคภ๓คz göภlüm

Oğlumda bende de öyle olmuştu ama bu ay da aynı şey oldu ama bu defa negatif

belkis_nur

bende sigara iciyom ya kizlar eger hamlieysem sigarayi birakmak istiyom ,o acidan sordum,

Nezo

Alıntı yapılan: belkis_nur - 17 Şubat , 2011, 11:44:53
bende sigara iciyom ya kizlar eger hamlieysem sigarayi birakmak istiyom ,o acidan sordum,
Hamile kalmayı niye bekliyon bırakcaksan şimdi bırak :D ayrıca hamile kalmadan 6 ay önce bırakmış olmak gerekiyo diye biliyorum bende içiyorum bırakcam inşallah ::D

belkis_nur

bebek mahana olacak birakmam icin,simdi birakim dedikce sigara icesim geliyor ,ama hamis olunce bebegime kiyamammm;insallah sende birakirsin canim   ;)

belkis_nur

Alıntı yapılan: happines - 17 Şubat , 2011, 11:42:39
Oğlumda bende de öyle olmuştu ama bu ay da aynı şey oldu ama bu defa negatif
bu ay senin kac gun adetinden once kanaman oldu canim?

Nezo

Alıntı yapılan: belkis_nur - 17 Şubat , 2011, 11:55:52
bebek mahana olacak birakmam icin,simdi birakim dedikce sigara icesim geliyor ,ama hamis olunce bebegime kiyamammm;insallah sende birakirsin canim   ;)
banada bırak diyorlarda bende şuan söylediğini söylüyorum onlara. :D insanoğlu o kadar komikki. mesela bana hasta velileri sorarlar sigaranın dişlerimize zararı varmı diye ben olmaz mı diye başlarım anlatırım anlatırım siz kullanıyomusunuz diyorlar evet diyorum  o zaman içerim bende diyo veliler bana =))))))))

belkis_nur

Alıntı yapılan: Nezo - 17 Şubat , 2011, 12:01:57
banada bırak diyorlarda bende şuan söylediğini söylüyorum onlara. :D insanoğlu o kadar komikki. mesela bana hasta velileri sorarlar sigaranın dişlerimize zararı varmı diye ben olmaz mı diye başlarım anlatırım anlatırım siz kullanıyomusunuz diyorlar evet diyorum  o zaman içerim bende diyo veliler bana =))))))))
:toothy10:    ne is yapiyorsun canim?

Nezo

Alıntı yapılan: belkis_nur - 17 Şubat , 2011, 12:04:59
Alıntı yapılan: Nezo - 17 Şubat , 2011, 12:01:57
:toothy10:    ne is yapiyorsun canim?
Ben çocuk diş hekimi asistanıyım canım sadece çocuk hasta bakıyorum. :D

belkis_nur