28 Nisan , 2024, 02:09:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

stecker larım nasıl olmuş?

Başlatan ceylin eslem, 16 Şubat , 2011, 11:21:18

« önceki - sonraki »

ceylin eslem

Uploaded with ImageShack.us

kızlar hani şu 2 metresi 2 tl olan yapışkan kağıtlar varya onlardan yaptım hem çok kolay hemde çok şık oluyorlar.deseni çizip,makasla kestim ve yapıştırdım o kadar.

HASRET!M S@N@

Demet_dk

FeHi

Ayyy güsel olmuş sen mi çizdin onları :icon_thumright:
Gerçekten çok beğendim bende denemek isterim aslında ama becerebilirmiyim ki :icon_scratch:

aybenim

bende çok beğendim canım onlar desenlimi zaten yoksa senmi çizdin desenlerini. ya bende istiyorum nasıl yaptın....

ceylin eslem

evet ben yaptım kağıdı desenli değillerdi, desenleri ben çizdim,kestim yapıştırdım.o kadarda zor değil herkez yapabilir desenin kenarlarından makasla çizgisinden düzgün bir şekilde kesilmesi gerekiyor sadece .kesme işi biraz oyalıyor o kadar gersi zaten yapıştırma işi çok basit

fıstık

ÇOK GÜZEL OLMUŞ CANIM ELİNE SAĞLIK

DAHA DETAYLI ANLATIRMISIN NASIL BİR KALEM KULLANDIN MESELA

derbeder

ooo super olmus cok begendim, ellerine saglik  :opucuk:
gercekten hazir stickerler gibi durmus, ben hazir sandim hatta fotolari ilk gordugumde  :k06:

gercekten oturup ugrasip, ortaya bu kadar guzel birsey cikarmak guzel bir duygu olsa gerek. masaAllah sana kreatif insanlari severim  :nazar:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ceylin eslem

Alıntı yapılan: fıstık - 16 Şubat , 2011, 13:13:08
ÇOK GÜZEL OLMUŞ CANIM ELİNE SAĞLIK

DAHA DETAYLI ANLATIRMISIN NASIL BİR KALEM KULLANDIN MESELA
tabi canım anlatayım .şöyle öncelikle bilgisayarımda seçtiğim bir deseni yazıcıdan çıkarttım.karbon kağıdıyla desen kağıdımı siyah yapışkan kağıdın arkasına kopyasını geçirdim.sonrada makasla kesip duvara yapıştırdım o kadar.

fıstık

HASRET!M S@N@

hmm yapılısı kolaymıs deneyebilirim bende

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cok guzel olmus  :icon_thumright: bu arada koltuk takimin bellonami benimkine benziyor  :laughing7:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ยรlคภ๓คz göภlüm

çok güzeller, ellerina sağlık

Lă_Tăhzen!

ÇOK GUZEL KENDİN ÇİZİP KESMİŞ OLMANDA AYRI BİR MARİFET MASALLAH

selmay

cok guzel olmus canim daaaa dedigin malzemeleri anlamdik siyah yapiskan kagit ney? nerden alinir ?