Akşamları eşiniz işten eve geldiğinde nasıl vakit geçirirsiniz?

Başlatan hüzünden_gelme, 14 Şubat , 2011, 01:23:50

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Eşiniz akşam işten gelince neler yaparsınız nasıl vakit geçirirsiniz?

ayla89

öpüşüp koklaşırız hasret gideririz :laughing7:sonra yemekti çaydı öle tvye bakarız sonrada mışıl mışıl uyuyoruz :sleepy1: aynı şeyler yanii ;D

suzannn

Alıntı yapılan: gül güzelii - 14 Şubat , 2011, 12:45:08
öpüşüp koklaşırız hasret gideririz :laughing7:sonra yemekti çaydı öle tvye bakarız sonrada mışıl mışıl uyuyoruz :sleepy1: aynı şeyler yanii ;D
AYNEN BİZDE BÖYLE YAPARIZ

__nil__

:ehi: :ehi: herkeste aynı sanırım.önce hasret gideririz yemek yeriz.sonra dizi izleriz sonra yatar uyuruz

FeHi

Aynen canım farklı bişi yok, sıkı sıkı sarılır bi şükür çekerim içimden sağ salim geldi diye sonraaaaa çok çok öperis birbirimisi sonrada yemek, çay, tv ve uyumuya gideris  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:

nilüfer elif

YEMEK CAY SONRADA ONUN KURSU VAR ZATEN O KURSA GIDER BENDE KÖS KÖS TV İZLERİM :honk: :honk: :honk:
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

FeHi

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: FeHi - 14 Şubat , 2011, 15:08:59
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 14 Şubat , 2011, 15:04:41
BIR OPCUK YEMEK VE UYKU SONRA YINE OPUCUK  :ehi: :ehi:  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1:
Sonra derken sabahtan bahsediyon dimi bacım  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
GECE UYUDUKTAN SONRA CANIM CEKER UYKULU UYKULU BI OPCUK KONDURURUM  :laughing7: SABAH TA FARKETMEZ YANI  :laughing7:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

yasmin24

BİZ AYNI ANDA GİRERİZ EVE O BENİ ALIR AKŞAMDA YEMEK ÇAY TV  SONRA YATAK   :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

βαlκιz

eşim arar 5 dk sonra evdeyim der
yemek hazır olur zaten
gelir yemek falan yeriz
bazen o tek yer biz onu bekleyeden yeriz  :k06:
sonra o çocuklarla oynar ben sofrayı toplarım
sonra tv karşısına geçeriz
ben hemen buraya gelirim sizee :ehi:
eşim aldın yine 3. bebegini kucagına der :ehi:
hem sohbet ederiz
hem sizle yazışırım
sonra bırak şunuda yanıma gel der
giderim
sonra sıkılırım size gelirim :ehi: :ehi:
dizi varsa izledigimiz dizi bitince eşim yatar hemen
aman aynı hep
yaz gelsede atsak kendimizi dışarı akşamları :hello2:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Esim 11 veya 12 de isten gelir, Cayi hazir olur yanina abur cubur

:k06: :k06: onemli bi konu varsa mutlaka konusur tartisiriz .. yoksa pcye takilir

ben tv izlerim sonra gelir beraber tvye bakariz gece 2, 3 gibi cumburlop yataga  :)

SiRiNe

14 Şubat , 2011, 19:56:09 #12 Son düzenlenme: 14 Şubat , 2011, 19:57:49 ♥ ιкιz αηηєѕι ♥
esim eve gelir

onu karsilarim, terliklerini önune koyar, ceketini gocugunu alirim .

yemegini hazirlarim beraber kizlarla birlikte erken gelmisse yemek yeriz

sonra hazirladigim pijamalarini giyer

elbiselerini asar kendisi,

cok yorulmussa ayaklarina masaj yaparim bazende sabunlu suda yikarim masaj gibi iyi geliyor, cok ayakta durdugu icin ayaklari agrir.

sonra  kizlarla oynariz biraz aksam ustu.

her aksam pc sini acar sonra bir kac seye bakar 1 saat gibi tabi o vakitlerde bende kendi pc mi acarim=)

sonra kizlari uyuturuz, sumeyyeyi o alir  rumeysayida ben, kizlar uyuduktan sonra ,, mumlarimizi yakarim, cay demlerim, kek fistik  cekirdek vs artik ne arzu ederse esim hazirlarim.

beraber tv bakariz, cogu zaman filim indirir netten filim izleriz.

hafta sonlari evde oldugunda bizi gezdirir disari cikariz kizlarla, ama hafta ici genellikle evdeyiz.

bazende yemege cikiyoruz kizlari anneme birakinca

Lă_Tăhzen!

masallah duygucum ne guzel eniştemiz degerini bilsin her hanım yıkamaz ayagını eşinin

mesela ben hiç yıkamadım bugune kadar masaj falan yaparım ama dur bı aksam yıkayayım bari :D

benim eşimde eve gelir 8.30 9 gibi kızımla karsılarız babamızı babamız kızımızı görunce benı unutur odaya gecer hemen kızımı alıp ben trip atarım benı unuttun dıye herzaman aynı seyler :D

sonra yemek yeriz ardından içersek çay tv de guzel filmler varsa yabancı izleriz yoksa genelde ben pc de ugrasırım eşim kızımla oynar yada tv de zaping yapar sonra okursak kitap okuruz beraber sonra sabahları erken kalktıgı için eşim erkenden yatar biz oturmaya devam ederiz :D

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Aksam gelmeden haber verir esim 15 dkdan ordayim diye
yemekleri isitirim, Gelir dus yapar hemen, sonra sofraya otururuz, tv izleyerek yemek yeriz
uzun bir sure kalkmayiz sofradan laklak ederiz  ;D bu arad cay demlenir; ben bi yandan sofrayi toplarim bi yandan cayi hazirlarim
sevdigimiz dizi varsa onu izleriz, yoksa nette filme bakariz
cay cekridek vs.. sonra bazen kahve iceriz
sonra bebisi banyo yaptiririz, emzirdikten sonra
hep birlikte yataga  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: